Januszewski vs Roszak

Dwaj reprezentanci gospodarzy poznali rywali na galę XCage 6 / PLMMA 38 zaplanowaną na 5 września w nowej hali widowiskowej w Toruniu. W pojedynku w kategorii średniej Dawid Januszewski (MMA 4-2) z No Limits Toruń skrzyżuje rękawice z finalistą turnieju Areny Berserkerów z Kamilem Roszakiem (MMA 4-2). Drugi z podopiecznych Pawła Klimkiewicza Jakub Jędzura (MMA 2-1) podejmie zawodnika Gracie Barra Łódź Krzyszofa Klepacza (MMA 1-1-1).

Popularny „Dziki” już dwukrotnie walczył na galach XCage w 2011 i 2012. Przed własną publicznością spróbuje się odbić po lutowej porażce z Michałem Pietrzakiem. Roszak po raz ostatni pojedynkował się w październiku zeszłego roku, kiedy niespodziewanie uległ Dominikowi Chmielowi.

Aktualna karta walk XCage 6 / PLMMA 38.

2 KOMENTARZE

  1. Całkiem ciekawa rozpiska się szykuje. Najbardziej mnie ciekawią walki Szmigielskiego który moim zdaniem jest dużym prospektem i Szymuszowskiego który w ostatnim czasie pokonał dość ciekawe nazwiska. Swoją drogą, ze dwie albo trzy wygrane walki Szmigielskiego i z checią bym go zobaczył w walce z Tymkiem 🙂

  2. Szymuszowskiego po ewentualnej wygranej widziałbym w starciu o pas z Żelazowskim. Sama rozpiska wygląda też solidnie, współpraca PLMMA z innymi organizacjami służy, bo same karty walk organizacji trenera Oknińskiego, no nie oszukujmy się – potrafią nie powalać. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.