Irlandzka organizacja Celtic Gladiator przyzwyczaiła nas to zapraszania na swoje gale Polaków, na Celtic Gladiator 3: Battle of Europe w Dublinie 15 października wystąpi aż czterech zawodników znad Wisły. Niepokonany na zawodowym ringu Adrian Zieliński (MMA 3-0) z Arrachion MMA Olsztyn wystąpi w czteroosobowym turnieju wagi lekkiej, a jego półfinałowym rywalem będzie Phillip Mulpeter (MMA 3-1). Zwycięski w czterech ostatnich pojedynkach Mateusz Teodorczuk (MMA 6-2) skrzyżuje rękawice z Johnem Gingiem (1-0), Wojciech Antczak (MMA 4-2) sprawdzi Abou Sowa (MMA 1-4), a Leszek Dąbrowski (MMA 0-0) zmierzy się z Brahimem Bendelhadjem (MMA 0-0).

6 KOMENTARZE

  1. Jakaś mniejsza stacja telewizyjna w Polsce powinna to transmitowac. z chęcią bym zobaczył.

  2. @MMAczo
    buahahaha w Polsce to nawet rodzimych gal nie transmituje telewizja, a ty chcesz jakąś irlandzką galę. Zejdź na ziemię chłopie.

  3. Że niby jaka? Polska? Kto jest właścicielem federacji? To, że czterech Polaków walczy na Niej to nie znaczy, że jest Polska. Jak na KSW 13 Kumite przyjechał Sakurai i Kawaguchi to też mieli mówić, że KSW jest galą Japońską? No bez przesady.

  4. Polska znaczy ze robiona przez Polakow w Irlandi. Mialem okazje byc na CG2, chlopaki robia kawal dobrej roboty jesli chodzi o oprawe, zawodnicy podobno tez nie narzekaja. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to mala klatka i slaby sedzia. Ogolnie dobra gala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.