Czajczyński

Jacek Czajczyński (7-6-1, #7 PL) 5 października wystąpi na gali Absolute Championship Berkut w stolicy Czeczenii Groznym. Rywalem „Godzilli” będzie niepokonany Zelimkhan Umiev (4-0).

5 października w Groznym odbędzie się kolejna gala coraz chętniej spoglądającej w stronę Polski organizacji Absolute Championship Berkut. Rodzimym akcentem na październikowej gali będzie występ Jacka Czajczyńskiego. Częstochowianin w ciekawie zapowiadającym się starciu wagi ciężkiej zmierzy się z niepokonanym Zelimkhanem Umievem. Dla „Godzilli” będzie to drugie starcie w tym roku, po tym jak na inauguracyjnej gali PROMMAC wypunktował Szymona Bajora.

Z kolei Umiev nie tak dawno debiutował w zawodowym MMA, a walcząc miesiąc w miesiąc od marca do czerwca zbudował sobie całkiem przyzwoity rekord, w którym ma trzy skończenia rywali. Dla Czeczena starcie z Polakiem będzie potyczką z najbardziej doświadczonym rywalem w jego karierze.

10 KOMENTARZE

  1. Będzie ciężko, jak to zawsze w Rosji, choć po tylu starciach, rywal może być lekko wycieńczony. 

  2. Rywal Polaka z kozakami nie wygrywał. Wg mnie Jacek zdecydowanym faworytem chociaż nie widziałem nawet walk tego Umieva ale walczy dopiero parę miesięcy więc będzie dobrze dla Jacka raczej 😀

  3. Ktoś wie jak teraz wygląda sytuacja w Groznym? Bezpiecznie jest w miarę? Kompletnie się nie orientuję.

  4. powodzenia rywal nie powinie stanowić problemu, a właśnie co z tą galą w PL ?

  5. Gala się odbędzie. Pewnie niedługo zostaną podane szczegóły. Nie ma o co się martwić 🙂

    War Jacek! Rywal do pokonania 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.