Mistrz organizacji TFL, Cezary Kęsik zawalczy w obronie mistrzowskiego pasa na TFL 19 w Lublinie.

Cezary Kęsik który w świetnym stylu zaprezentował się na gali KSW 51 w Zagrzebiu poddając Aleksandara „Jokera” Ilica, powróci na grudniowej gali TFL 19 w Lublinie gdzie będzie bronić mistrzowskiego pasa wagi średniej.

Poniżej informacja prasowa

„Polski Czołg” po spektakularnym zwycięstwie na gali KSW 51 w Chorwacji z Aleksandar „Joker” Ilic wraca ponownie do swojego domu. Już 21 grudnia w lubelskiej Hali Globus Cezary Kęsik stanie do kolejnej obrony międzynarodowego pasa mistrzowskiego organizacji TFL. Dla zawodnika klubu Cross Fight Radom, będzie to czwarta zawodowa walka w 2019 roku. „

„Na początku roku obraliśmy z Czarkiem prosty plan. Wszystko albo nic! Jest kompletnym zawodnikiem gotowym do największych wyzwań w MMA. Ma doskonały klub i świetnego trenera Leszka Kulika, mądrych ludzi wokół siebie i cały profesjonalny sztab . Każda z tych osób jest częścią jego sukcesu a on zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Czas Cezarego dopiero nadejdzie”. – komentuje promotor zawodnika , organizator TFL Jacek Sarna.

 

„Jestem zdeterminowany do osiągnięcia celu. Jak każdy miałem swoje chwilę zwątpienia, gorsze i lepsze dni. Na szczęście trafiłem na ludzi, którzy w odpowiedni sposób pomogli mi na sportowej drodze. Dziękuję trenerowi, managerowi, sparingpartnerom, sponsorom, dietetykom, fizjoterapeutom, i najlepszym na świecie kibicom. To dzięki Wam i dla Was robię to co kocham! Bronimy pas i zdobywamy kolejny zawsze razem. To będą niezwykłe święta. Do zobaczenia 21 grudnia w Lublinie” – mówi niepokonany Cezary Kęsik.

Bilety na galę dostępne na stronie

Poniżej nasz wywiad z zawodnikiem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.