Zieliński

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Dwóch efektownie walczących lekkich Adrian Zieliński (MMA 8-3, 7. w Rankingu PL) z Arrachionu MMA Olsztyn i Jacek Kreft (MMA 3-0) z Mad Dogs Gdynia powalczy o pierwszy tytuł Profesjonalnej Ligi MMA w wadze lekkiej. Pojedynek został ogłoszony na galę PLMMA 24 Extra, 15 listopada w Legionowie.

Dla olsztynianina będzie to drugi występ w tym roku, po wygranej nad Maciejem Linke po świetnym pojedynku na majowej Warmia Heroes. Gdynianin zapewnił sobie prawo do walki o tytuł na niedawnej gali w Pruszkowie, gdzie odklepał trójkątem Mariana Ziółkowskiego.

W walce wieczoru legionowskiego wydarzenia kibice obejrzą zawodników dysponujących nokautującym uderzeniem: Łukasza Bieńkowskiego (MMA 2-0) z miejscowego Tajfuna Legionowo i podopiecznego Damiana Grabowskiego z Lutadores Opole Szymona Duszę (MMA 5-1). Oprócz tego w karcie walk pojawią się również zawodnicy Mirosława Oknińskiego: Michał Pasternak (MMA 7-0, 10. w Rankingu PL), wspomniany Marian Ziółkowski (MMA 6-2) oraz Salekh Masaev (MMA 2-1).

Rozpiska PLMMA 24 Extra.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.