Promocja kolejnej gali PLMMA czyli Marcin Najman i Mirosław Okniński napadają na magazyn słomki ptysiowej.

58 KOMENTARZE

 1. suspens, kurwa przebija Hitchcocka, tak trzymac Miras! :beer:

  P.S. Tylko nad swoja gra aktorska popracuj bo brak Ci zimnej krwi i kurwa cieszysz miske caly czas 😉 (wiem, ze czytasz)

 2. Już po przeczytaniu tytułu wiedziałem, że materiał mimo swojego potencjału przez jeden mały szczegół jest skazany na porażkę … :siara:

 3. Put you're hands up in the air, it's a stick up

  I'm gon' take you're heart from here, now let's fix up

  Put you're hands in the air, in the air, in the air

  :heart::heart::heart:

 4. Widać, że Miras nie miał czasu nad tym projektem dłużej przysiąść. Paleciakiem mógł podjechać Trybson  w czepku i powiedzieć, że dostaną słomki jak Najman zrobi lachę i wtedy zaczęliby się rzucać słomkami i obrażać, a w tym czasie Miras podkradałby pudełka i nosił do auta, po czym wypchnąłby Najmana jak na konferencji i wtedy by odjechali. Byłaby to kontynuacja wydarzeń z konferencji i filmik byłby hitem w sieci, a jakby panowie tę spinkę z konferencji, rodem z wiejskiej wichury obrócili w żart, to zachowali by resztki godności. Same plusy.

   Panie Mirku, jak coś to priv.

 5. Zdecydowanie obniżka po ostatnich produkcjach. Tamte coś wnosiły do współczesnej kinematografii a to to dno.

 6. Still better than pompatyczne wypowiedzi Macieja "samurajskiej kitki" Kawulskiego i Martina "złodzieju gamoniu" Lewandowskiego 😀

  Przynajmniej micha się cieszy z takich głupot 😀

 7. Netflix powinien wykupić prawa do tych filmików i udostępnić na swojej platformie. Bym wykupywał subskrybcję jak pojebany.

  Chuj, że za wiele fabuły i sensu w tym nie ma. W "Latającym Cyrku Monty Pythona" też nie było.

 8. dla mnie Mirek na prawde stworzyl sobie wyjatkowy, dla mnie mega zabawny i z przymrozeniem oka, styl, ja propsuje, bo zawsze jak widze jego produkcje to caly dzien ciesze ryja ::snoopd:::mjsmile:

 9. Tak z innej beczki to Ja jestem ciekawy jak im %%% skoczył sprzedaż po tym jak zaczęli sponsorować PLMMA?

  Nie wiem, ja w ramach bojkotu nie ruszę tego kurestwa nawet kijem.

 10. Poprawiłem:

  Hahaha, właśnie myślałem że przydałaby się emotka z Panem Łukaszem P.

  :deniro:

 11. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenia, że akcja lepsza niż w filmie "Gorączka". Liczę na kontynuację!

 12. Kurwa jak dla mnie Miras mógłby nawet gal nie robić, oby kręcil te zajebiste trailery i filmiki. Może kiedyś o jakąś pełnometrażówkę się skusi? Ale będę oglądał jak pojebany!!!! @halibut coś tam w filmach siedział, to może by jakąś fachową radą rzucił.

 13. Z całego filmiku najlepsza była muzyka.

  Mirek główny kandydat do złotej maliny  za najgorszą rolę aktorską a także za scenariusz. Najman również złota malina za najgorszą rolę drugoplanową od którego lepiej zaprezentował się aktor na wózku.

  O ile pierwsze filmy jeszcze były w miarę zabawne, to ostatnie produkcje to już żenada gorsza od hitów Pulsu w postaci rekinów pustynnych czy piranoanaond.

 14. Z całego filmiku najlepsza była muzyka.

  Mirek główny kandydat do złotej maliny  za najgorszą rolę aktorską a także za scenariusz. Najman również złota malina za najgorszą rolę drugoplanową od którego lepiej zaprezentował się aktor na wózku.

  O ile pierwsze filmy jeszcze były w miarę zabawne, to ostatnie produkcje to już żenada gorsza od hitów Pulsu w postaci rekinów pustynnych czy piranoanaond.

  Przeciez taki jest zamysł ,zeby te filmiki byly tak zenujace ,ze az ciekawe . To tak jak z raperem Sową ,ktory specjalnie nie trafia w bity .Gdyby sie staral to by byl jednym z wielu slabych raperow w PL a tak to jest gwiazdą :razz:enn:.

 15. Ciekawe co dalej z PLMMA w TV, opowieści Mirka, że przebiera w ofertach jakoś do mnie nie trafiają. Szkoda gdyby wszystko miało się posypać, bo potencjał, zwłaszcza kabaretowy, jest spory.

 16. Z całego filmiku najlepsza była muzyka.

  Mirek główny kandydat do złotej maliny za najgorszą rolę aktorską a także za scenariusz. Najman również złota malina za najgorszą rolę drugoplanową od którego lepiej zaprezentował się aktor na wózku.

  O ile pierwsze filmy jeszcze były w miarę zabawne, to ostatnie produkcje to już żenada gorsza od hitów Pulsu w postaci rekinów pustynnych czy piranoanaond.

  Ale kino klasy B i C to Ty szanuj bo bardzo często tego typu filmy dają więcej radochy niż jakieś blockbustery czy inne moralne niepokoje. Podobnie jest z tymi filmikami autorstwa Mirosława, który tworzy awangardę rodzimego, a nawet światowego MMA w kwestii prom. Od czasów VTRów poprzedzających walki w Pride FC i Dream nie widziałem niczego równie zwariowanego i odważnego. Dodatkowo należy podkreślić fakt, że kiedyś Trener podchodził do internetów z wrogością, a teraz niezwykle pewnie posługuję się tym medium. Pewnie ktoś mu powiedział/pokazał przykłady, ze w necie najlepiej sprzedaje się śmieszkowanie i w takie klimaty poszedł. Wpisał się w specyfikę rodzimej sceny yt.

  W kwestii samych scenariuszy to jaki miał wybór? Skopiować styl UFC, że dwóch kolesi gada o walce siedząc na fotelach? Ile można oglądać to samo? Liczy się pomysł na siebie i tu taki widać.

  Jedyną wtopą dla mnie był film z konferencji, gdyż specjalne napuszczenie dwóch wrogo nastawionych do siebie zawodników to przesada i niestety, ale również brak profesjonalizmu w tym przypadku. Było to słabe i pozbawione tej fantazji oraz luzu, do których przyzwyczaiła mnie reszta filmików z "nowego" PLMMA.

 17. Jedyną wtopą dla mnie był film z konferencji, gdyż specjalne napuszczenie dwóch wrogo nastawionych do siebie zawodników to przesada i niestety, ale również brak profesjonalizmu w tym przypadku. Było to słabe i pozbawione tej fantazji oraz luzu, do których przyzwyczaiła mnie reszta filmików z "nowego" PLMMA.

  przeciez to zwykla sciema jest pod publike, cos chyba za powaznie podszedles do tematu. 😉

 18. Najman tak się zestresował napadem, że aż mu się plecy spociły :DC:. Ogólnie produkcja słaba, muzyka jak w słabym kinie familijnym, aktorstwo gorsze niż w "Dlaczego ja?". Jestem rozczarowany, bo liczyłem na równie wysoki poziom, jak w relacji z toruńskiej konferencji.

 19. "Dawaj, dawaj, Mirek" tak go kurwa wsypał, że jprdl. Ja to już chyba nawet wiem kto to, ale zobaczymy czy ich złapią.

 20. przeciez to zwykla sciema jest pod publike, cos chyba za powaznie podszedles do tematu. 😉

  Uważam, że pod publikę ich podpuścił, owszem. Ale potem to już pewnie zaczęło iść na "fristajlu" i gdy wymiana zdań przeszła do tego kto kogo będzie zapinał od tyłu to powinien to zakończyć. Ogółem to było słabe. Tym bardziej, gdyby wszystko miało być zaplanowane odgórnie.

 21. Uważam, że pod publikę ich podpuścił, owszem. Ale potem to już pewnie zaczęło iść na "fristajlu" i gdy wymiana zdań przeszła do tego kto kogo będzie zapinał od tyłu to powinien to zakończyć. Ogółem to było słabe. Tym bardziej, gdyby wszystko miało być zaplanowane odgórnie.

  alez to bylo zaplanowane odgornie i ten fristajl rowniez. No chyba nie wyobrazasz sobie zeby mieli odklepac wyuczone wczesniej zwroty? to by dopiero smiesznie wyszlo a tak jakies pozory "realizmu" zostaly zachowane

 22. alez to bylo zaplanowane odgornie i ten fristajl rowniez. No chyba nie wyobrazasz sobie zeby mieli odklepac wyuczone wczesniej zwroty? to by dopiero smiesznie wyszlo a tak jakies pozory "realizmu" zostaly zachowane

  W takim przypadku Miras powinien zatrzymać to wszystko już po kilku pierwszych uprzejmościach. Na szczęście możemy o tym zapomnieć i przejść do filmiku o którym jest ten temat.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.