Niecałe 3 minuty wystarczyły aby wyjaśnić kto z dwójki najbardziej popularnych zawodników walczących obecnie dla organizacji PLMMA jest lepszym sportowcem.

Wracający po ponad dwuletniej przerwie od sportu Adam Niedźwiedź (MMA 4-2) pokonał w pierwszej rundzie walki Pawła Trybałę (MMA 3-2). „Trybson” mimo szybkiej przegranej miał jednak swój moment w walce kiedy to zaskoczył Niedźwiedzia próbą stojącej gilotyny w pierwszej fazie walki. Specjalizujący się w walce parterowej „Niedziao” przeczekał atak i sprowadził zmęczonego Trybałę do parteru gdzie skończył poddał przeciwnika duszeniem trójkątnym.