Niecałe 3 minuty wystarczyły aby wyjaśnić kto z dwójki najbardziej popularnych zawodników walczących obecnie dla organizacji PLMMA jest lepszym sportowcem.

Wracający po ponad dwuletniej przerwie od sportu Adam Niedźwiedź (MMA 4-2) pokonał w pierwszej rundzie walki Pawła Trybałę (MMA 3-2). „Trybson” mimo szybkiej przegranej miał jednak swój moment w walce kiedy to zaskoczył Niedźwiedzia próbą stojącej gilotyny w pierwszej fazie walki. Specjalizujący się w walce parterowej „Niedziao” przeczekał atak i sprowadził zmęczonego Trybałę do parteru gdzie skończył poddał przeciwnika duszeniem trójkątnym.

 

34 KOMENTARZE

 1. dlaczego?

  Adam Niedźwiedź pokazał w bjj, że jest prawdziwym sportowcem, jest brązowym pasem, wygrywał turnieje.

  A Trybson dlaczego jest sportowcem?

 2. Adam Niedźwiedź pokazał w bjj, że jest prawdziwym sportowcem, jest brązowym pasem, wygrywał turnieje.

  A Trybson dlaczego jest sportowcem?

  serio? zeby byc sportowcem trzeba wygrywac turnieje? nie wystarczy sam regularny trening i profesjonalne walki?

 3. serio? zeby byc sportowcem trzeba wygrywac turnieje? nie wystarczy sam regularny trening i profesjonalne walki?

  Regularny trening, to po prostu zdrowy, aktywny tryb życia.

  "Profesjonalne" walki wyłącznie ze względu na bycie celebrytą nie czynią nikogo sportowcem.

 4. Regularny trening, to po prostu zdrowy, aktywny tryb życia.

  "Profesjonalne" walki wyłącznie ze względu na bycie celebrytą nie czynią nikogo sportowcem.

  nigdy bym nie powiedzial, ze regularny trening pod mma i walenie sie po mordach na treningu to zdrowy tryb zycia. to, ze ktos nie ma jakis szczegolnych osiagniec, nie znaczy, ze nie jest sportowcem

 5. Ja bardziej widzę Niedzwiedzia jako wcześniej sportowca sztuk walki z przygodą w programie modelingowym (czy jak to tam nazwać).

  Trybsona natomiast widzę jako człowieka z ambicjami alkoholu, wyrywania pustych blondyn, tribala na ramieniu i "trenowaniu EMEMA" co by umieć lutnąć i wyrwać na dyskotece. Kolejno programem i publiką z takimi wartościami dostał się do świata MMA i próbuję zostać sportowcem. Życzę mu jak najlepiej bo widać że się stara myśleć, wypowiadać i mądrze walczyć. Daleka droga ale idzie w dobrym kierunku.

 6. nigdy bym nie powiedzial, ze regularny trening pod mma i walenie sie po mordach na treningu to zdrowy tryb zycia. to, ze ktos nie ma jakis szczegolnych osiagniec, nie znaczy, ze nie jest sportowcem

  Conor jest sportowcem bo wygrywa walki. Aldo nie jest sportowcem bo przegral w 13 sekund.

  Na chuj dyskutujesz z plackami?

 7. Przypominam, ze Thybson wchodzac do warszaw szor byl przedstawiany jako mistrz mma. Wiec juz wtedy byl sportowcem.

 8. Ponoc usunieto moj komentarz ze wzgledu na obrazanie zawodnikow. Nie pamietam zeby Elizka z Warsaw Shore byla zawodnikiem no chyba ze o czyms nie wiem.

 9. Mmarocks to nie tylko tuba ksw.

  Od Mirasa tez biora hajs.

  Pisalo bez obrazania zawodnikow prosze okej ale gdzie tepej pseudo celebrytce do zawodnika mma

 10. Niedziao jak profesor go poskręcał, ale nie było innej opcji.  Mimo wszystko dwie pierwsze próby sprowadzen – fatalne. Stójka chaos i troszkę marna imitacja Conora, ręce nonszalancko opuszczone. W pojedynku z lepszym zawodnikiem mogą być kłopoty. Adam jest młody, ciągle trenuje i się rozwija także nadzieję jeszcze jakieś są.

 11. Pisalo bez obrazania zawodnikow prosze okej ale gdzie tepej pseudo celebrytce do zawodnika mma

  To jest mmacocks. Można mistrza ufc nazywac " czarna kurwa" ale do Elizki to szacuneczkiem.

 12. To jest mmacocks. Można mistrza ufc nazywac " czarna kurwa" ale do Elizki to szacuneczkiem.

  Tez mnie zastanawia ta osobliwość zwiazana z Woodleyem. Inna sprawa, że mi to zupełnie nie przeszkadza…

 13. Tez mnie zastanawia ta osobliwość zwiazana z Woodleyem. Inna sprawa, że mi to zupełnie nie przeszkadza…

  Nie dziwią mnie takie czy inne epitety w Internecie. To norma, szczególnie kiedy wypowiedzi np Woodleya czy Bispinga potrafią zirytować. Bardziej mnie dziwi, ze na forum ktorym banuje sie za przegrane dyskusje czy usuwa komentarze związane z podważaniem kręgosłupa moralnego komentatora i walczy z nadmiernym jadem, jednocześnie panuje przyzwolenie na nazywanie zawodników kurwami, bambusami czy czarnuchami.

 14. Nie dziwią mnie takie czy inne epitety w Internecie. To norma, szczególnie kiedy wypowiedzi np Woodleya czy Bispinga potrafią zirytować. Bardziej mnie dziwi, ze na forum ktorym banuje sie za przegrane dyskusje czy usuwa komentarze związane z podważaniem kręgosłupa moralnego komentatora i walczy z nadmiernym jadem, jednocześnie panuje przyzwolenie na nazywanie zawodników kurwami, bambusami czy czarnuchami.

  tu sie, po prostu wychodzi z zalozenia, ze te "czarne kurwy" tego nie czytajo 😆

 15. Nie dziwią mnie takie czy inne epitety w Internecie. To norma, szczególnie kiedy wypowiedzi np Woodleya czy Bispinga potrafią zirytować. Bardziej mnie dziwi, ze na forum ktorym banuje sie za przegrane dyskusje czy usuwa komentarze związane z podważaniem kręgosłupa moralnego komentatora i walczy z nadmiernym jadem, jednocześnie panuje przyzwolenie na nazywanie zawodników kurwami, bambusami czy czarnuchami.

  Kurwae, ja miałem na myśli właśnie to forumowe przyzwolenie na czarne kurwy. To nazwałem osobliwością, bo pamiętam, że kiedyś komentarze zawierające wulgaryzmy w kierunku danego zawodnika były kasowane z automatu. I podkreślam, tak tylko przypadkiem zwróciłem uwagę, nie robi mi to zupełnie. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie smial sie z czarnuszka.

 16. tu sie, po prostu wychodzi z zalozenia, ze te "czarne kurwy" tego nie czytajo 😆

  kto by sie przejmowal jakimis czarnuchami

 17. Kurwae, ja miałem na myśli właśnie to forumowe przyzwolenie na czarne kurwy. To nazwałem osobliwością, bo pamiętam, że kiedyś komentarze zawierające wulgaryzmy w kierunku danego zawodnika były kasowane z automatu. I podkreślam, tak tylko przypadkiem zwróciłem uwagę, nie robi mi to zupełnie. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie smial sie z czarnuszka.

   Wszyscy jestesmy hipokrytami to fakt, ale żarty o polach bawełny i kradzieży rowerów wydają sie mi troche czymś innym niż się tu sie ostatnio uskutecznia. Pizdy, cioty i qrwy w różnych odcieniach w kierunku zawodnikow to najwyraźniej ta zapowiadana dobra zmiana.

  Ok starczy tego spamowania, najważniejsze żeby "ocieplić wizerunek" tego forum, zeby Trener nie robil oświadczeń,  Mamed dawał wywiady i żeby na dodatek Thybson sie nie pogniewał lol

 18. Wygrana Niedźwiedzia była niemal pewna – tylko jakiś lakiluj mógł dać Trybsonowi wygraną. Swoją drogą, współczuję dzieciakom – niezbyt inteligentny ojciec i równie ogarnięta mamusia, dyskotekowy fajter i plastikowa księżniczka. TRAGEDIA.

 19. Ponoc usunieto moj komentarz ze wzgledu na obrazanie zawodnikow. Nie pamietam zeby Elizka z Warsaw Shore byla zawodnikiem no chyba ze o czyms nie wiem.

  aż tak nie możesz wytrzymać, że musisz cisnąć po kimkolwiek po internetach ? lepiej Ci później ?

  trochę chujowy ten trojkąt z półgardy.

 20. trochę chujowy ten trojkąt z półgardy.

  Chujowy to prawda, ale Adam chyba wiedział, że na Trybsona to wystarczy i przestał szukać zmiany pozycji.

  Sytuacja podobna jak Barberena z Sagem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.