Niedługo po tym, jak pojawiła się informacja, że utytułowany zapaśnik Damian Janikowski (MMA 0-0) zadebiutuje w KSW, pojawiły się głosy, że na gali na PGE Stadionie Narodowym zmierzy się z Piotrem Strusem (MMA 10-3-2). Doniesienia o tym zestawieniu nie potwierdziły się, a Strus w międzyczasie zdążył powrócić po długiej przerwie do klatki. Co ciekawe, nie zawalczył na gali Konfrontacji Sztuk Walki, tylko pojawił się na ACB 53, gdzie brutalnie rozprawił się z solidnym Michailem Tsarevem.

Strus nie wyklucza powrotu do KSW. Obrał sobie nawet na cel konkretnego zawodnika. 28-letni warszawiak chciałby pojedynku z… Damianem Janikowskim, któremu właśnie złożył propozycję walki na Twitterze:

Trzeba przyznać, że dla debiutującego w zawodowym MMA Janikowskiego byłaby to bardzo wysoko postawiona poprzeczka. Piotr Strus ma na koncie pojedynki z solidnymi zawodnikami kategorii średniej, podczas gdy Damian ma zerowe doświadczenie w zawodowym MMA.

5 KOMENTARZE

  1. Chetnie zobacze takie starcie. Nie rozumiem pociskow w stone Strusa. Janikowski przeciez sam mowil ze chce mocnego przeciwnika, dodatkowo wiążąc sie z KSW raczej mial swiadomosc ze nie bedzie walczyl z debiutantami. To nie PLMMA gdzie Trybson czy Kolecki dostaja gosci z ujemnym bilansem.

  2. Trochę mu się chyba w łepetynie poprzestawiało po bombardowaniu Tsareva z pierwszej rundy :p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.