Petr Yan na UFC w Pradze zanotował kolejne zwycięstwo w oktagonie organizacji. Tym razem Rosjanin pokonał doświadczonego Johna Dodsona przez jednogłośną decyzję sędziowską. Po walce zapytany przez dziennikarzy o kolejnego rywala Yan jasno dał znać z kim chciałby zmierzyć się w następnej walce.

Nie mogę na ten moment stwierdzić jak wysoko jestem w rankingach dywizji. Chciałbym żeby moim następnym rywalem był Jimmie Rivera, on jest bodajże w najlepszej 6, później zobaczymy kto będzie kolejny.

Zapytany o termin walki Rosjanin z uśmiechem zapytał dziennikarzy czy uważają, że potrzebuje odpoczynku po 4 walkach w ciągu 8 miesięcy. Yan zapowiada, iż chciałby kolejny raz zaprezentować swoje umiejętności fanom w USA.

Yan (12-1 MMA) to były mistrz kategorii koguciej organizacji ACB. Jedynym zawodnikiem, któremu udało się pokonać Petra jest Magomed Magomedov. No Mercy zrewanżował się jednak rywalowi wygrywając z nim w rewanżu. W UFC zadebiutował on w czerwcu 2018 roku. Od tamtej pory wygrał 4 pojedynki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.