Hardcore’owi fani znudzeni występami Andersona Silvy czy walkami małych szybko biegających zawodników w wadze koguciej jak Miguel Torres i Takeya Mizugaki wreszcie mają pojedynek dla siebie. Utytułowany zapaśnik i była gwiazda WWE Bobby Lashley (MMA 2-0) w swojej trzeciej zawodowej walce zmierzy się byłym zawodnikiem NFL, pro-wrestlerem i gwiazdą japońskich organizacji MMA Bobem Sappem (MMA 10-3-1). Jak podaje MMAFanhouse zawodnicy spotkają się na gali nowej jeszcze nieznanej organizacji, 27 czerwca w Blioxi w stanie Missisipi.

Na gali dojdzie też pojedynku dwóch ostatnich przeciwników Josha Barnetta: byłego pretendenta do tytułu mistrza UFC w wadze ciężkiej Pedro Rizzo (MMA 16-8) i holenderskiego obieżyświata Gilberta Yvela (MMA 35-13-1). 5ouncesofpain zapowiada też starcie Chrisa Horodeckiego (MMA 12-1) z Williamem Sriyapai (MMA 11-4).

UPDATE: Jak podaje ProMMA.info gala będzie zatytułowana Ultimate Chaos i zostanie pokazana w systemie PPV. Oprócz trzech wyżej podanych pojedynków widzowie zobaczą starcie Dina Thomasa (MMA 24-8) z Javierem Vazquezem (MMA 12-2) oraz pojedynek Bretta Coopera (MMA 8-4) i Waachiima Spiritwolfa (MMA 5-4). Co ciekawe w nietransmitowanej części wystąpi wiceprezydent Affliction Tom Atencio (MMA 1-0), który zmierzy się z Randym Hedderickiem (MMA 1-0).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.