fot. Sebastian Rudnicki/KSW

W wywiadzie po zakończonej walce na KSW 40, weteran MMA w Polsce – Łukasz Chlewicki, nie krył ani zdziwienia, ani niezadowolenia z werdyktu, jakim się zakończyła. Sędziowie w Dublinie niejednogłośnie ogłosili wtedy zwycięzcą jego rywala, Paula Redmonda, przez co „Saszka” zanotował trzecią już z rzędu porażkę. Teraz, kiedy emocje już trochę opadają i jest czas na chłodne podsumowania, na swoim Facebooku Chlewicki wyzywa na rewanż niedawnego przeciwnika sugerując, że tym razem sędziowie nie będą mieli nic do gadania.

Nie czuję się przegrany w tej walce na KSW 40 tym bardziej mój rywal jej nie wygrał !!!Takich akcji weszło znacznie więcej nie tylko ten high-kick, ale co dla niektórych którzy siedzieli przy klatce to chyba zbyt mało by ich przekonać do mojego zwycięstwa…Paul Redser Redmond zróbmy rewanż w Polsce a daję Ci gwarancję że tym razem osoby trzecie nie będą miały wpływu na werdykt. Bez problemu Cię znokautuję!!! 

 

1 KOMENTARZ

  1. " PORAŻKI SMAK PISANY NIE MI JEST…." za zdania szyk należy rewanż się … a tak poważnie to moim zdaniem minimalnie ale każdą rundę wygrał Redmond, a sama walka raczej nudnawa, do zapomnienia za kilka dni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.