"Jestem najlepszym zawodnikiem w historii Bellatora"- Patricio Freire pewny zwycięstwa przed Bellator 221

W sobotę na gali Bellator 221 zobaczymy super starcie pomiędzy mistrzem kategorii lekkiej Michaelem Chandlerem (19-4-0)Patricio Freire (28-4-0), który posiada tytuł wagi piórkowej. Obaj panowie nie szczędzą sobie słów od dawna, a ostatni wywiad Michaela możecie zobaczyć pod tym linkiem. Co ciekawe popularny „Pitbull” po raz pierwszy wystąpił na 15 gali Bellatora i tak naprawdę jest dłużej w organizacji niż sam Scott Coker, który dołączył w 2014 roku zastępując Bjorna Rebneya na stanowisku prezydenta. Dla Brazylijczyka pojedynek ma charakter osobisty i zdecydowanie chce zadać Amerykaninowi wiele bólu.

Chcę kopnąć go w twarz. Chcę go zranić. Tylko to ma dla mnie znaczenie, chodzi tylko o Michaela Chandlera.

Potyczka między Patricio a Michaelem rozpoczęła się od gali Bellator 157, kiedy ten drugi odprawił Patricky’ego Freire (21-8-0) przez nokaut. Wtedy to Amerykanin wskoczył na oktagon i zaczął kierować różne słowa w stronę obecnego mistrza wagi piórkowej.

To nie dlatego, że znokautował mojego starszego brata. Pokonał go dwa razy, ale za tym drugim razem wyskoczył i zaczął gadać o mojej rodzinie. Zapłaci mi za to.

Sam zawodnik wspomina także o bardzo ciężkich przygotowaniach, w końcu jest to chyba największa rywalizacja w jego karierze.

Przygotowuję się pod pięciorundową wojnę, ale nie zdziwię się, jak wykończę go na samym początku. Jest przewidywalnym przeciwnikiem. Jedyne co ma to mocne uderzenie, obalenia oraz ciosy w parterze. Wiem, że jest groźny, ale ma tylko to.

Myślę, że jestem najlepszym zawodnikiem Bellatora w całej historii. Tym razem nie myślę o pasie czy o swojej karierze. Nie dbam o umocnienie mojego miejsca w organizacji, ponieważ wiem, że ja już to wszystko osiągnąłem. Skupiam się tylko na Chandlerze, jedyne czego chcę to zmiażdżenie go.

Rozpiskę Bellator 221 oraz wszelkie informacje znajdziesz tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.