Paddy Pimblett

Paddy Pimblett podzielił się swoją opinią na temat potencjalnie nadchodzącego starcia mistrza wagi piórkowej Ilii Topurii z Maxem Hollowayem. Uważa, że Topuria boi się przyjąć tej walki.

Historia z zestawieniem walki mistrzowskiej pomiędzy Ilią Topurią a Maxem Hollowayem trwa w najlepsze już od miesięcy. Panowie przerzucają się uwagami, tweetami, oskarżeniami o przedłużanie oczekiwania, potencjalnymi terminami. Wciąż jednak zupełnie nic nie zostało ustalone.

O tym potencjalnym pojedynku na swoim kanale na YouTubie wypowiedział się zawodnik dywizji lekkiej, Paddy Pimbett. „The Baddy” sam ma swoją historię z Ilią Topurią – przed jedną z gal UFC Fight Night w marcu 2022 roku starli się za kulisami, a Pimblett rzucił w Hiszpana butelką płynu odkażającego dłonie:

Myślę, że obstawiam tego, kogo obstawiają wszyscy. Wszyscy stawiają na Maxa, no nie? Chłopiec od płynu do odkażania [Topuria] boi się przyjąć tej walki, nie chce przyjąć starcia z Maxem, bo wie, co się stanie. Walczył z Volkanovskim w idealnym dla siebie czasie, on powracał jakieś 10 tygodni po zostaniu znokautowanym. Poszczęściło mu się totalnie, trzeba przyznać.

Pimblett do akcji powraca 27 lipca na gali UFC 304 w Manchesterze. Jego rywalem na karcie głównej będzie Bobby Green, choć Anglik ma już w perspektywie następne starcie z Renato Moicano:

Kiedy skończę z Bobbym, zobaczymy, co się stanie z Moicano. Wszyscy chcieli zobaczyć mnie kontra Moicano, więc kiedy pobiję już Bobby’ego sprawdzimy, co do roboty ma Moicano.

29-letni Paddy Pimblett wciąż jest niepokonany w UFC po pięciu walkach. Ostatnio w oktagonie pokazał się na grudniowej gali UFC 296, kiedy decyzyjnie pokonał Tony’ego Fergusona. Profesjonalny rekord byłego mistrza Cage Warriors wynosi 21-3.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,131 komentarzy 4,616 polubień

Spodziewajcie się niespodziewanego :benny::brainoverload:

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Middleweight

10,371 komentarzy 36,512 polubień

Paddy to akurat jest tak słaby że na jego miejscu nie sapałbym do nikogo z wyższych miejsc w rankingu. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu jeśli jest się takim cienkim plackiem.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Welterweight

2,437 komentarzy 2,801 polubień

Paddy to akurat jest tak słaby że na jego miejscu nie sapałbym do nikogo z wyższych miejsc w rankingu. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu jeśli jest się takim cienkim plackiem.

Dokładnie. Tutaj organizacja nie będzie w stanie go przeprowadzić bocznym torem do pasa. Bobby go ubije.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Lightweight

2,356 komentarzy 3,925 polubień

O kurcze, zapomniałem że taki zawodnik istnieje. Co on przestał walczyć ? Cos totalnie cicho o grzybku ostatnio? Pociąg się wykoleił?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

18,450 komentarzy 29,215 polubień

Placku, Topur zabija Cię w mgnieniu oka. Rzucałby tobą jak workiem kartofli nawet jak się upasiesz do 90kg między walkami. Nie mówiąc o tym jak szybko by sprawił że te wkurwiające włosy odleciałyby z Twojej głowy na wyspę zjebanego akcentu.

Odpowiedz 2 polubień