Zdjęcia: Adrian Jórski

Zbiórka dla Franka tutaj: https://www.siepomaga.pl/franek

Informacja prasowa:

Joanna Jędrzejczyk ma za sobą wyjątkowo intensywny tydzień spod znaku pomagania innym. W piątek nasza mistrzyni UFC miałam przyjemność gościć w 9 Batalionie Dowodzenia w Olsztynie, gdzie spotkała się z kapralem Maciejem Karasiem – ojcem malutkiego Franka, chłopca chorego na SMA. W ten sposób Joanna chce dołączyć do jego drużyny i pomóc nagłośnić zbiórkę środków finansowych na najdroższy lek świata dla Franka, dodając przy tym otuchy i wspierając jego Ojca, który od kilku miesięcy w heroiczny sposób walczy o życie swojego dziecka.

Ojciec Franka jest zawodowym żołnierzem w 21 Dywizjonie Artylerii Przeciwlotniczej w Jarosławiu. Na co dzień broni naszej ojczyzny i chroni najsłabszych przed jakimkolwiek zagrożeniem. Dzisiaj sam potrzebuje pomocy, dlatego nasza mistrzyni sportów walki postanowiła dołączyć do jego drużyny i razem z nim stanąć do tej nierównej walki.

„W inicjatywę taty Franka włącza się coraz więcej osób, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Wierzę, że wspólnie sprawimy, że ten mały chłopiec już wkrótce wyzdrowieje. Dziś udało nam się przekazać 10 000 PLN z ramienia mojej Fundacji JJ STARS oraz marki MYLABS. Dodatkowo już niedługo na licytacje trafią unikatowe pamiątki – m. in. rękawice MMA z autografem w pięknej oprawie.” – przekazała podczas piątkowego spotkania prasowego Joanna Jędrzejczyk

Więcej informacji o zbiórce dla Franka tutaj: https://www.siepomaga.pl/franek

Zdjęcia: Adrian Jórski
Zdjęcia: Adrian Jórski

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

11,046 komentarzy 14,064 polubień

Już myslalem, że do KSW…

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Desperados
Desperados

Brutaal
Super Heavyweight

695 komentarzy 2,646 polubień

Już myslalem, że do KSW…

Kto wie… może skusi się na narodowy. Martin już pewnie dzwonił.

Odpowiedz polub