Dziewiątego lipca w Kołobrzegu rozpocznie się letni obóz MMA organizowany przez Top Team Kołobrzeg, Pretorian Gorzów oraz Pretorian Gym Pardubice.

Trenerami na obozie będą: Tomasz i Mariusz Szczerek ( zapasy i bjj, Top Team ), Lubomir Grochocki ( bjj, Pretorian Gorzów ) oraz Frantisek Smetanka ( muay thai, Pretorian Pardubice).

Zajęcia będą odbywały się w sali Top Teamu przy ulicy Mazowieckiej 38.  W tym samym okresie, na tej samej hali odbędzie sie obóz Arrachion MMA Olsztyn, prowadzony przez Szymona Bońkowskiego, w którym weźmie udział m. in. Mamed Khalidov.  Z informacji otrzymanych od Tomka Szczerka wynika, że uczestnicy obu obozów wezmą udział we wspólnych treningach i sparingach.

Będzie to już trzeci obóz organizowany w Kołobrzegu. Dwa poprzednie zgromadziły zawodników z pięciu klubów (także z Czech, Holandii i Szwecji) i były dobrą okazją zarówno do poznania nowych technik jak i do sparingów z nowymi przeciwnikami.

Treningi będą odbywały się dwa razy dziennie, plus biegi i pływanie kajakami. Część treningów będzie miała miejsce na plaży. Cały obóz trwa tydzień, do piętnastego lipca.

Opłata za obóz wynosi 650 zł
Ze względów organizacyjnych przedpłaty za udział w obozie w wysokości 200 zł prosimy dokonywać do 6 lipca 2010.
Gorzowianie, którzy chcą wziąć udział w obozie proszeni o kontakt w tej sprawie z trenerem Lubomirem Grochockim. 0-608 50 11 44
Pozostali chętni dokonują wpłaty na konto:

18 1240 6508 1111 0010 2443 1140
Top Team Kołobrzeg
Mazowiecka 38
78-100 Kołobrzeg
Tytuł wpłaty: Obóz MMA 2010

Wpłaty pozostałej sumy uczestnicy dokonają po przybyciu na miejsce.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie na mail + potwierdzenie wpłaty zaliczki.

3 KOMENTARZE

  1. Miałem jechać na obóz organizowany przez klub z olsztyna ale cos nie wyszlo.

  2. 4. MMARocks.pl nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, usług, produktów.
    Ale nie chodzi tylko, że reklamujesz ponieważ dodając to w wielu tematach po prostu spamujesz

  3. A to sory nie doczytalem do konca tego punkty- przeczytałem tylko serwisow… Jak tak to sory… Administratorzy niech usuna ten post z linkiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.