Kolejne gwiazdy Charytatywnego Meczu: Bokserzy vs Zawodnicy MMA ogłoszone. Już 2 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim, do walki na boisku staną Izu Ugonoh Artur Szpilka. Tym samym dołączyli oni do innych ogłoszonych już gwiazd sportów walki z Polski, wśród których są m.in. Marcin Różalski, Artur Sowiński i Jan Błachowicz.

Gwiazdy MMA vs Gwiazdy Boksu

🔥🔥🔥2 czerwca zbliża się wielkimi krokami! Prezentujemy dwie wielkie gwiazdy drużyny bokserów – Artur Szpilka i Izu Ugonoh! Zoabczcie jakie umiejętności piłkarskie! Czy po pokazie takich trików Michał Materla i Marcin Różal Różalski podejmują wyzwanie i stawią się 2 czerwca w Gorzowie? Bilety:Dostępne w salonach empik i zakładach STSOnline:https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0843Miejsce:Myśliborska 1Satdion Stilonu GorzówOrganizatorzy:Fundacja Cancer FightersStilon Gorzów, Bileciarz.plSponsorzy strategiczni:Urbexowe Fotografie/ Urbex photography Marcin Skiba, Kamil Młody, KMS, Zakład Usług Budowlanych Robert Łukasik Grupa Gezet, MyScreenPROTECTOR, Smaczna DietaSponsorzy: NOVA TAXI, Moto-Usługi Dziakowicz, Batista , Dawid Borus http://foto-borus.pl/Patroni medialni:MMARocks.pl, TVP3 Gorzów Wielkopolski

Publiée par cancer FIGHTERS sur Lundi 7 mai 2018

Polska czołówka świata sztuk walki spotka się w Gorzowie, aby wesprzeć chorującego na nowotwór Aleksa – podopiecznego Fundacji Cancer Fighters. U 14-letniego Aleksa lekarze stwierdzili guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości. Niestety jego nogi nie udało się uratować i chłopiec potrzebuje specjalistycznej protezy, która ułatwi mu codzienne funkcjonowanie.

Właśnie dlatego Fundacja Cancer Fighters oraz bokserzy i zawodnicy mieszanych sztuk walki, z Michałem Materlą na czele, zdecydowali się zorganizować specjalne wydarzenie, którego głównym celem będzie zbiórka pieniędzy na protezę dla Aleksa. Cała zebrana podczas meczu piłkarskiego kwota zostanie przekazana na jej zakup.

Jeden z najlepszych zawodników kategorii półciężkiej pojawi się na Meczu Gwiazd!👉 Jan BlachowiczUdostępniajmy tą…

Publiée par cancer FIGHTERS sur Mercredi 2 mai 2018

 

9 KOMENTARZE

 1. Paru palantów? Stary, oni pod wpływem fanatyzmu niszczą wszystko co staje im na drodze. Ponadto zazwyczaj należą do grup przestępczych, w grę wchodzą narkotyki w niewyobrażalnej ilości. To co od czasu do czasu odkrywa policja to jest kropla w morzu, bo albo któryś z kiboli złapany i zesrany ze strachu złamał się i zaczął gadać, dbając o swoją dupę, albo trafili się nieskorumpowani policjanci, którzy stawiają prawo na pierwszym miejscu.

  :applause: widzę, że już wszystko rozkminileś.

 2. Paru palantów? Stary, oni pod wpływem fanatyzmu niszczą wszystko co staje im na drodze. Ponadto zazwyczaj należą do grup przestępczych, w grę wchodzą narkotyki w niewyobrażalnej ilości. To co od czasu do czasu odkrywa policja to jest kropla w morzu, bo albo któryś z kiboli złapany i zesrany ze strachu złamał się i zaczął gadać, dbając o swoją dupę, albo trafili się nieskorumpowani policjanci, którzy stawiają prawo na pierwszym miejscu.

  Czy COHONES nie jest piękne?!?! 7 post i już odpłynęliśmy i rozbiliśmy jedną z gorszych chorób naszego społeczeństwa ! Naprawdę, tutaj mamy taki potencjał że powinniśmy być głównymi internetami we wszechświecie!

 3. Panowie, naprawdę.

  Proszę się powstrzymać albo przenieść dyskusję do HP.

   gdzie są komentarze!!!! :C tak chciałem sobie poczytać po treningu burze mózgów :razz:łacz:

 4. Izu spoko gościu. Artur też jak chce, to potrafi być spoczko. Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia.

 5. Panowie, naprawdę.

  Proszę się powstrzymać albo przenieść dyskusję do HP.

  czemu nie przeniosłaś moich postów do HP?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.