Ruszyła sprzedaż biletów na mecz charytatywny Gwiazdy MMA vs Gwiazdy Boksu, organizowanego przez Fundację Cancer Fighters. Odbędzie się on 2 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim. Swój udział w imprezie zapowiedzieli już m.in. Artur Szpilka, Mariusz Wach, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Ceny już od 25 zł, a głównym celem będzie zbiórka pieniędzy na protezę dla Aleksa. Cała zebrana podczas meczu piłkarskiego kwota zostanie przekazana na jej zakup.

Sprzedaż biletów już ruszyła!🔥🔥🔥Tutaj możecie zamawiać: 👉 https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0843A do kupienia zachęcają Artur Szpilka i Izu Ugonoh!🔥🔥🔥

Publiée par cancer FIGHTERS sur Vendredi 27 avril 2018

Cancer Fighters to fundacja, która wspiera dzieci walczące z rakiem. Podopieczni nazywani są „Wojownikami”, a do zrealizowania mają dwa zadania: walczyć i pokonać chorobę. Głównym celem fundacji Cancer Fighters jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do zaprezentowania swojej wewnętrznej siły.

Fundacja organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe dla pacjentów oddziałów onkologicznych, które pokazują ich siłę w walce z chorobą, zaprasza do kliniki osoby, które swoją ciężką pracą dochodzą do osiągnięcia zamierzonego celu. Cancer Fighters stale wspierają m.in. mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, czy Akop Szostak i Marcin Tybura.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.