Niewykluczone, że już na KSW 50 Norman Parke (27-6-1) stoczy pojedynek o pas mistrzowski organizacji, prawdopodobnie w kategorii lekkiej. „Stormin” za pośrednictwem Twittera ogłosił swój pojedynek na gali, która odbędzie się 14 września w Londynie.

Przyjdźcie wspierać mnie w Londynie w walce o pas. Wrzesień, KSW 50, o2 Arena.

Wszystko wskazuje więc na to, że Parke doszedł do porozumienia z Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim, bo jeszcze kilka dni temu zawodnik z Irlandii Północnej pisał, że KSW za mało mu płaci i chce wrócić do organizacji UFC.

Zawodnik z Irlandii Północnej w organizacji KSW stoczył pięć pojedynków. W debiucie przegrał z Mateuszem Gamrotem decyzją sędziów, kolejne starcie z „Gamerem” zakończyło się rezultatem „bez rozstrzygnięcia”, natomiast w ostatnich trzech pojedynkach 31-latek decyzjami sędziów pokonał Łukasza Chlewickiego, Borysa Mańkowskiego i Artura Sowińskiego.

Jednym z potencjalnych przeciwników Normana Parke jest z pewnością Marian Ziółkowski (21-7-1), który po nieudanym debiucie w starciu z Kleberem Koike Erbstem, w dwóch następnych starciach pewnie pokonał Grzegorza Szulakowskiego i Gracjana Szadzińskiego. Według słów właścicieli organizacji KSW to właśnie „Golden Boy” jest jednym z kandydatów do walki o tytuł mistrzowski.

Poniżej możecie posłuchać ostatniego wywiadu z Martinem Lewandowskim, który wypowiedział się na temat wpisów Normana Parke’a w internecie:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.