Norman Parke, weteran organizacji UFC oraz aktualny zawodnik KSW znany jest z tego, że nie owija w bawełnę. Stormin w ostrych słowach skomentował traktowanie przez polską organizację oraz sytuację byłego rywala, Mateusza Gamrota.

Wygrał 6 z 7 walk po odejściu z UFC, 2 walki przeciwko sterydziarskiej pi*dzie. Sterydziarz nie pójdzie do żadnej innej organizacji. Pamiętajcie, że mam na koncie tylko jedną prawdziwą przegraną w UFC przeciwko Rosjaninowi, Khabilovowi. Jedna walka, rozje*ię kogoś i wrócę tam gdzie należę, nie będę na nikogo czekał.

Jeden z fanów pochwalił Normana za występy w KSW i przyznał, że chętnie zobaczyłby jego walki w UFC. Parke wszedł w interakcję z fanami na swoim profilu na Twitterze.

To jednak nigdy nie będzie im wystarczyło. Zastanawiają się czemu ciągle marudzę. Płacą innym zawodnikom dużo więcej niż mi, a potem płaczą, że mam promować pojedynki i atakować słownie swoich rywali.

Czy ktokolwiek kończył przed czasem rywali, z którymi mierzyłem się w UFC? Miałem ciężkie walki i nie zmieniłbym ich przebiegu. Są tam piz*y, które bym rozje*ał i to nadejdzie już niedługo.

27 KOMENTARZE

 1. tyle są warte kontrakty KSW

  powtarzam każdy zagraniczny zawodnik może walczyć gdzie mu się podoba

  Prado w Rosji, Lipski czy Zawada UFC to i Parke może sobie walczyć gdzie chce

  tylko polscy zawodnicy jakoś nie mają ochoty walczyć w innych organizacjach, bo KSW im zapewnia dobrych sponsorów

 2. Cala prawda.

  "To jednak nigdy nie będzie im wystarczyło. Zastanawiają się czemu ciągle marudzę. Płacą innym zawodnikom dużo więcej niż mi, a potem płaczą, że mam promować pojedynki i atakować słownie swoich rywali"

  Co na to pieknousty kawul?

 3. Parke przelezal Sowinskiego i widze ze znowu urosl. Niech idzie do UFC. Moze tam naucza go troche pokory.

 4. typowa irlandzka spierdolina przerosniete ego, pretensje do calego swiata i tepawa, nudna i meczaca osobowosc. Gdzie zjeb nie pojdzie bedzie to samo nikt go nie docenia nie szanuje, oszukuja go i zle traktuja biedaczka a on taki dobry uczynny do rany przyloz o co mi wszystkim chodzi. Przeciesz to nie trzeba byc jasnowidzem zeby przejzec scenariusz kariery tej nudnej placzliwej pizdy w ufc – dostaje baty, placze i pretensje obwinianie wina wszystkich dookola bezsilne prucie sie po proznicy na srejsbokach i twiterach, plakanie pod prysznicem , awantury w pabach, splukanie z kasy, zebranie podlizywanie sie w ksw czy innej organizacji robienie loda kawuskiemu, odrost dupy i cheja wyzwiska jestem panem swiata kmiotki wy leszcze i tak w kolko…

 5. Ależ ten zawodnik mi imponuje stylem walki i wypowiedzi, nienaganna myśl nie owijana w bawełnę. BIG STORMIN COHONES :evil::lol:

 6. typowa irlandzka spierdolina przerosniete ego, pretensje do calego swiata i tepawa, nudna i meczaca osobowosc. Gdzie zjeb nie pojdzie bedzie to samo nikt go nie docenia nie szanuje, oszukuja go i zle traktuja biedaczka a on taki dobry uczynny do rany przyloz o co mi wszystkim chodzi. Przeciesz to nie trzeba byc jasnowidzem zeby przejzec scenariusz kariery tej nudnej placzliwej pizdy w ufc – dostaje baty, placze i pretensje obwinianie wina wszystkich dookola bezsilne prucie sie po proznicy na srejsbokach i twiterach, plakanie pod prysznicem , awantury w pabach, splukanie z kasy, zebranie podlizywanie sie w ksw czy innej organizacji robienie loda kawuskiemu, odrost dupy i cheja wyzwiska jestem panem swiata kmiotki wy leszcze i tak w kolko…

  Mondre suowa.

 7. typowa irlandzka spierdolina przerosniete ego, pretensje do calego swiata i tepawa, nudna i meczaca osobowosc. Gdzie zjeb nie pojdzie bedzie to samo nikt go nie docenia nie szanuje, oszukuja go i zle traktuja biedaczka a on taki dobry uczynny do rany przyloz o co mi wszystkim chodzi. Przeciesz to nie trzeba byc jasnowidzem zeby przejzec scenariusz kariery tej nudnej placzliwej pizdy w ufc – dostaje baty, placze i pretensje obwinianie wina wszystkich dookola bezsilne prucie sie po proznicy na srejsbokach i twiterach, plakanie pod prysznicem , awantury w pabach, splukanie z kasy, zebranie podlizywanie sie w ksw czy innej organizacji robienie loda kawuskiemu, odrost dupy i cheja wyzwiska jestem panem swiata kmiotki wy leszcze i tak w kolko…

  Masz tyle jadu, że spokojnie możesz iść boso na solo ze skorpionem i uważam, że byłbyś faworytem

  :wow:

  :mamedwhat:

 8. Masz tyle jadu, że spokojnie możesz iść boso na solo ze skorpionem i uważam, że byłbyś faworytem

  :wow:

  z ust uzytkownika tego forum to nie wiem czy to komplement czy obelga.Nie lubie takich ludzi Koles jest chodzacym problemem i nie musi udawac; autentyczny zjeb, zycze ci miec takich ludzi dookola siebie paru i musiec robic cos z nimi wspolnie to bysmy sie wtedy na jad nie policytowali. Ciezko o bardziej negatywnego, niewdziecznego i drazliwego na wlasnym punkcie czubka w tym biznesie, daje ciala z waga nie potrafi sobie znalezc kategorii a mimo to walczy wiecej niz lepsi bardziej prespektywiczni zawodnicy i bardzo dobrze zarabia bo jest glupim i wyszczekanym zjebem, obojetnie czy pojdzie do ufc czy gdziekolwiek indziej bedzie wiecznie konfliktowal sie z otoczeniem i budowal to swoje idiotyczne poczucie ofiary z inteligencja emocjonalna bezdomnego cpuna na glodzie w mrozny deszczowy dzien.

 9. z ust uzytkownika tego forum to nie wiem czy to komplement czy obelga.Nie lubie takich ludzi Koles jest chodzacym problemem i nie musi udawac; autentyczny zjeb, zycze ci miec takich ludzi dookola siebie paru i musiec robic cos z nimi wspolnie to bysmy sie wtedy na jad nie policytowali. Ciezko o bardziej negatywnego, niewdziecznego i drazliwego na wlasnym punkcie czubka w tym biznesie, daje ciala z waga nie potrafi sobie znalezc kategorii a mimo to walczy wiecej niz lepsi bardziej prespektywiczni zawodnicy i bardzo dobrze zarabia bo jest glupim i wyszczekanym zjebem, obojetnie czy pojdzie do ufc czy gdziekolwiek indziej bedzie wiecznie konfliktowal sie z otoczeniem i budowal to swoje idiotyczne poczucie ofiary z inteligencja emocjonalna bezdomnego cpuna na glodzie w mrozny deszczowy dzien.

  :scary:

  :jarolaugh::juanlaugh:

 10. No jest z nim coś nie tak i sam chyba nie wie o co mu chodzi. W jeden dzień chce robić loda Kawulskiemu, nazajutrz już ich wszystkich nienawidzi, potem że jednak nie, podpisuje kontrakty z trzema organizacjami na raz, po czym każdego dnia wymyśla inną formułę pojedynku, na koniec stwierdza, że jednak to wszystko pierdoli i wraca w Bieszczady i tak w kółko. Interesów to ja z nim bym nie chciał robić. Ale dodaje trochę kolorytu w tym jakże już barwnym przecież KSW.

 11. Takie zachowanie, z jego strony, to nic nowego, wie, jak zrobić wokół siebie rozgłos, inbotwórca na poziomie Mirka. :gsp:

 12. Norman nie powinien siedziec w tym kurwidolku.jest spoko gosciem i do tego zajebistym fajterem.

  Traci czas i nerwy w przepychankach z ta federacja, jak i tracil z tym zjebanym cwaniaczkiem Mateuszkiem.

  Ogarnij sie Norman i zostaw to w pizdu…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.