Norman Parke, weteran organizacji UFC oraz aktualny zawodnik KSW znany jest z tego, że nie owija w bawełnę. Stormin w ostrych słowach skomentował traktowanie przez polską organizację oraz sytuację byłego rywala, Mateusza Gamrota.

Wygrał 6 z 7 walk po odejściu z UFC, 2 walki przeciwko sterydziarskiej pi*dzie. Sterydziarz nie pójdzie do żadnej innej organizacji. Pamiętajcie, że mam na koncie tylko jedną prawdziwą przegraną w UFC przeciwko Rosjaninowi, Khabilovowi. Jedna walka, rozje*ię kogoś i wrócę tam gdzie należę, nie będę na nikogo czekał.

Jeden z fanów pochwalił Normana za występy w KSW i przyznał, że chętnie zobaczyłby jego walki w UFC. Parke wszedł w interakcję z fanami na swoim profilu na Twitterze.

To jednak nigdy nie będzie im wystarczyło. Zastanawiają się czemu ciągle marudzę. Płacą innym zawodnikom dużo więcej niż mi, a potem płaczą, że mam promować pojedynki i atakować słownie swoich rywali.

Czy ktokolwiek kończył przed czasem rywali, z którymi mierzyłem się w UFC? Miałem ciężkie walki i nie zmieniłbym ich przebiegu. Są tam piz*y, które bym rozje*ał i to nadejdzie już niedługo.

1 KOMENTARZ

  1. typowa irlandzka spierdolina przerosniete ego, pretensje do calego swiata i tepawa, nudna i meczaca osobowosc. Gdzie zjeb nie pojdzie bedzie to samo nikt go nie docenia nie szanuje, oszukuja go i zle traktuja biedaczka a on taki dobry uczynny do rany przyloz o co mi wszystkim chodzi. Przeciesz to nie trzeba byc jasnowidzem zeby przejzec scenariusz kariery tej nudnej placzliwej pizdy w ufc – dostaje baty, placze i pretensje obwinianie wina wszystkich dookola bezsilne prucie sie po proznicy na srejsbokach i twiterach, plakanie pod prysznicem , awantury w pabach, splukanie z kasy, zebranie podlizywanie sie w ksw czy innej organizacji robienie loda kawuskiemu, odrost dupy i cheja wyzwiska jestem panem swiata kmiotki wy leszcze i tak w kolko…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.