Tygodnik „Shūkan Gendai” jest zapewne najbardziej znany fanom MMA Japonii za publikację artykułu o powiązaniach Dream Stage Entertainment z członkami yakuzy, który doprowadził do upadku PRIDE. O ile to czasopismo swoją pogonią ze sensacją najbardziej przypomina „Super Express” albo „The Sun” jak widać jego publikację mają dużą wagę. W artykule z najnowszego numeru pojawia się oskarżenie, że Norifumi „KID” Yamamoto bierze, wraz z kilkoma innymi celebrities, udział w imprezach, na których palą marihuanę.

Te oskarżenia są podparte nalotem policji na miejsce, gdzie owe imprezy miały się odbywać. Samej marihuany nie znaleziono, ale autor uważa, że objawy takie jak samochody, w których grała muzyka reggae, wytatuowani goście kręcący się w pobliżu i, rzekomo, osoby, które potwierdziły, że paliły z KIDem trawkę w zupełności wystarcza.

Sam zainteresowany powiedział, że te zarzuty to dzieło kogoś zazdrosnego o jego pozycję a policjanci nic nie znaleźli. W Japonii kary za posiadanie czy palenie marihuany są bardzo surowe a jakiekolwiek powiązanie osoby z narkotykami może bardzo zaszkodzić karierze.

Źródła: Fightopinion.com, gryphonjapan

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.