Jakiś czas temu Conor McGregor kolejny raz ogłosił przejście na sportową emeryturę. Dana White, szef UFC, nie wydaje się być jednak przejęty faktem i cały czas jest otwarty na powrót Conora do startów. Sam Irlandczyk też nie daje o sobie zapomnieć i od czasu do czasu włącza się w medialne dyskusje z innymi zawodnikami lub komentuje wydarzenia ze świata MMA.

Nie inaczej zachował się zaraz po ogłoszeniu informacji, że starszy z braci Diazów może po długiej przerwie powróci do UFC. Komentując tę informację na twitterze Conor napisał:

Ustawcie ich w kolejce.

Tym samym Conor po raz kolejny zasugerował, że może ponownie zawalczyć i wrócić jeszcze do klatki UFC.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Dana White w rozmowie dla CNN powiedział:

Conor McGregor jest na emeryturze, ale nigdy nie wiadomo co będzie. Moim zdaniem powrót Conora ma sens we właściwym czasie.

Szefowi UFC chodziło oczywiście o czas, w którym będzie można ponownie organizować gale z udziałem kibiców na trybunach. Conor McGregor jest zawodnikiem, który nie tylko przyciąga tłumy do zakupu subskrypcji PPV, ale również przyciąga ogromne rzesze widzów do hal sportowych. Organizowanie więc walk McGregora bez udziału publiczności powoduje odcięcie UFC od poważnego dopływu gotówki ze sprzedaży biletów. Dana White już wcześniej wspominał o tym, że byłoby mu trudno organizować gale UFC z udziałem Conora, ale bez udziału publiczności.

Zobacz również: WIDEO: Piękne KO wysokim kopnięciem i zdobyty kontrakt z UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.