Wczoraj odbyła się rozprawa sądowa w sprawie rzekomego pobicia kobiety przez Nicka Diaza. Starszy z braci Diaz nie pojawił się osobiście w sądzie, a na sali rozpraw reprezentował go prawnik Ross Goodman.

W sprawie Diaza przedstawiono dwustronicowy akt oskarżenia. Podczas wczorajszej rozprawy prokurator wnioskował o podniesienie kaucji z 18 do 100 tysięcy dolarów, ale sędzia Amy Chelini nie zgodziła się na taki ruch. Swoją decyzję uzasadniała tym, że Nick Diaz powinien być traktowany tak jak wszyscy i nie powinno się zwracać uwagi na jego status materialny.

Ross Goodman odmówił komentarza w tej sprawie. Kolejna rozprawa została wyznaczona na 10 lipca. Nick Diaz otrzymał zakaz kontaktowania się z domniemaną ofiarą napaści, która była jego dziewczyną.

Kobieta twierdzi, że została zaatakowana przez Nicka, po tym gdy pokłócili się o niewierność Diaza, który przespał się z jej przyjaciółką. Według raportu, policja przybyła do domu zawodnika w Las Vegas i zastała tam ofiarę „zauważalnie bardzo obolałą”, która „nie była w stanie chodzić” i „płakała oraz miała trudności z oddychaniem”. Dziewczyna zawodnika zeznała, że Nick Diaz zaczął nadużywać kokainy i stał się przez to agresywny. Dzień przed wezwaniem policji również mieli wdać się w bójkę, podczas której Diaz nabił kobiecie siniaki na udach. Początkowo zeznała, że w trakcie ostatniej awantury Diaz rzekomo złapał ją za głowę i rzucił na ziemię. Później starała się uciec, ale Diaz podniósł ją i rzucił o róg basenu, przez co uszkadziła sobie biodro.

Kobieta została zabrana do szpitala z podejrzeniem złamania biodra, a tam nieco zmieniła zeznania. Dodała, że zawodnik po pociągnięciu za głowę, usiadł na niej i dusił prawie do nieprzytomności przez 30 sekund. Gdy już odpływała, Diaz puścił jej gardło i pociągnął w stronę basenu, do którego chciał ją wepchnąć. Kobieta chwyciła go za rękę i zamiast do wody poleciała na twardy brzeg.

Nick Diaz został znaleziony w domu razem z niekontaktującą dziewczyną. Według policyjnych ustaleń to Nick był agresorem i został aresztowany za przemoc domową. W domu był również obecny przyjaciel, który potwierdził kłótnię między parą i przyznał, że rzekoma ofiara odepchnęła Diaza. Przyjaciel zawodnika twierdzi, że dziewczyna Nicka jest osobą nienormalną i natrętną.

Nick Diaz nie skomentował publicznie całego zajścia. UFC prowadzi własne dochodzenie w tej sprawie i zamierza wyciągnąć osobne wnioski.

23 KOMENTARZE

 1. Kolejna psychopatyczna kobieta, która sama się pobiła, żeby wrobić niewinnego faceta :DC:

  Kolejny zawodnik ktoremu odpierdala po alko i dragach i leje babe swoja:DC:

 2. Ja nie wiem co tam dokladnie się odkurwiło ale Dijazy to nie są normalni ludzie. Ich IQ oscyluje wokół wartości baryłki węgla. Plus jakby do tego dodać alko, dragi, jakiś tam etap rozwoju CTE, … to o nieszczęście nie trudno 🙁

 3. W zasadzie nadal nic nie wiemy poza nieco bardziej szczegółową wersją zdarzeń osoby pokrzywdzonej. Ciekawi mnie jedynie dlaczego organizacja " prowadzi własne dochodzenie w tej sprawie i zamierza wyciągnąć osobne wnioski". Jeśli sąd go uniewinni to jakie konsekwencje wobec Diaza organizacja chce wyciągnąć. Jeśli sąd uzna go za winnego, oczywistym będzie zwolnienie go. Jednak widać tutaj typowe podwójne standardy UFC. Nie słyszałem przynajmniej nic na temat "osobnego śledztwa i konsekwencji" ze strony organizacji w sprawie pewnego irlandzkiego rozbójnika. Z jednej strony tutaj zarzut jest poważniejszy, ale z drugiej to co zrobił Conor zaszkodziło bezpośrednio UFC. Jedyna kara jaką mu zafundują to przemielenie przez dagestańskiego zwierza w zamian za pare milionów dolarów.

 4. Jedyna kara jaką mu zafundują to przemielenie przez dagestańskiego zwierza w zamian za pare milionów dolarów.

  Parę milionów podstawy jeśli juz….

 5. Ja nie wiem co tam dokladnie się odkurwiło ale Dijazy to nie są normalni ludzie. Ich IQ oscyluje wokół wartości baryłki węgla. Plus jakby do tego dodać alko, dragi, jakiś tam etap rozwoju CTE, … to o nieszczęście nie trudno 🙁

  A ty wiesz, jak pojebana baba jest po drugiej stronie tarczy? Jak nie, to może sobie pogugluj…

 6. Jak to prawda to upierdolic rece. Za przemoc domowa powinny byc tortury.

  Z drugiej strony chuja wiemy bazując na tych doniesieniach prasowych

 7. Nie wiem jak było, ale jeśli słyszę że panna mota się w zeznaniach/zmienia je, to jest to dla mnie sygnał, że coś kombinuje.

  Zaciekawiło mnie też te duszenie z dosiadu :beczka:

 8. Jeśli raz zmieniła zeznania w takim przypadku, wiedz że jest pierdolnięta i wymyśli najgorsze rzeczy, wszyscy wiemy, że Nick to dżentelmen.

 9. rozwiniesz temat, czy to grozi lepą na ryj? 😀

  Tyle siedzisz na forum i interesujesz sie MMA i nic nie kumasz… No przeciez z Jurasem byla ostatnio podobna akcja. Nie wiem jak sprawa teraz wyglada. Aha przepraszam bo na tym forum niby pudelkowymi sprawami sie nikt nie zajmuje bo o Jurasie cisza byla ale zagranicznych fighterow mozna przeciez wrzucic na tapete:cool::fly:

 10. Tyle siedzisz na forum i interesujesz sie MMA i nic nie kumasz… No przeciez z Jurasem byla ostatnio podobna akcja. Nie wiem jak sprawa teraz wyglada. Aha przepraszam bo na tym forum niby pudelkowymi sprawami sie nikt nie zajmuje bo o Jurasie cisza byla ale zagranicznych fighterow mozna przeciez wrzucic na tapete:cool::fly:

  W przypadku polskiego zawodnika nie było aresztowania, taki był argument, z tego co pamiętam.

 11. W przypadku polskiego zawodnika nie było aresztowania, taki był argument, z tego co pamiętam.

  Nie. Byl taki ze nie zajmuja sie pudelkowymi sprawami. Wiadomo jaki byl powod naprawde…

 12. Tyle siedzisz na forum i interesujesz sie MMA i nic nie kumasz… No przeciez z Jurasem byla ostatnio podobna akcja. Nie wiem jak sprawa teraz wyglada. Aha przepraszam bo na tym forum niby pudelkowymi sprawami sie nikt nie zajmuje bo o Jurasie cisza byla ale zagranicznych fighterow mozna przeciez wrzucic na tapete:cool::fly:

  udana prowokacja z mojej strony. Są rzeczy o których głośno się nie mówi… tutaj.

 13. Powinni go karnie do octagonu wysłać. Bez rozładowywania tego bajzlu, który Diazy mają w głowach, to kłopoty są murowane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.