MMARocks to obecnie najlepsze miejsce do inwestowania dla firm, które chcą przykuć uwagę fanów sportów walki. Nasza marka działa na wszystkich płaszczyznach reklamowych: od Facebooka, przez YouTube, do Instagrama.

Jesteśmy największym portalem o sportach walki w Polsce. Mamy #10 miejsce na świecie wśród portali informacyjnych, piszących o MMA (similarweb.com) – a w raporcie sotrender.com umieszczono nas jako jedna z 15 najbardziej angażujących stron sportowych, obok Onetu, WP czy Polsatu. Istniejemy od 2007 roku i z wszystkimi naszymi kanałami promocyjnymi, posiadamy największą bazę fanów. Organizujemy też najbardziej prestiżowe i jedyne nagrody w polskim MMA – Heraklesy.

W sierpniu 2019, nasz portal miał 3 362 684 unikalnych odsłon:

Ściągamy do siebie ponad 50% ruchu w porównaniu z wszystkimi innymi portalami branżowymi:

Aby zobrazować jak mocną mamy pozycję nad pozostałą konkurencją (przy średniej ponad 2,5 milionów unikalnych odwiedzających miesięcznie), wpisaliśmy liczby w wykres porównawczy:

Napisz do nas

A pomożemy Ci wykorzystać jak najlepiej potencjał Twojej firmy i wybrać najlepszą formę reklamy na naszej platformie MMARocks.

Mail: [email protected]

 

Formularz kontaktowy:

[contact]

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

8 KOMENTARZE

  1. No no to już wiadomka czemu się z KSW tak wąchacie. Jedni i drudzy najlepsi na Świecie.

  2. Def !  z 500K razy to tu wlazlem… Jakiś johny sie należy przez te lata 😀

  3. Def ! Z 500K razy to tu wlazlem przez te lata. Jakis johny sie należy 😀

  4. gratki Panowie!! 🙂 mnie tutaj przywiało z forum SFD. Tam też ściągało się pierwsze walki z nieistniejących już portali rapidshare czy megaupload 😀 Jeszcze pamiętam, że w którejś z zakładek (ABC?) był link do zdjęć skąpo odzianych ring girls (ali sonoma, arianny celeste) 😀 Dobra robota Pany i trzymajcie poziom!

  5. I kto by pomyślał, że największy ból pośladów dopadnie mnie za to, że od dłuższego czasu niewiele się do tych wyników przyczyniam. Trzeba spiąć poślady! 🙂

  6. Prawie 10 lat odwiedzam stronę, sporo się pozmieniało na lepsze. Jeszcze dobrze pamiętam stare logo i powstanie forum które znacznie poprawiło kontakt. Kolejnych 12 lat i jeszcze większych sukcesów!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.