Z największą przyjemnością chcielibyśmy oznajmić, iż MMARocks kolejny rok utrzymało pozycję lidera wśród polskich portali, działających w branży sportów walki. Uzyskaliśmy fantastyczne statystyki w 2020 i liczbami tymi, chcielibyśmy się podzielić.

Siłą naszego portalu są odsłony. Na tle bezpośredniej konkurencji, MMARocks w 2020 roku utrzymało ponad połowę udziału rynku w wyświetleniach:

Fani, którzy zainteresowani są informacjami ze świata MMA, wybierają nasz portal. Według niezależnego narzędzia analitycznego similarweb.com liczącego ruch na stronach internetowych, ściągamy do siebie ponad 50% całego ruchu dotyczącego zapytań związanych z MMA – uwzględniając TOP 6 największych portali w Polsce.

PORTAL MMAROCKS.pl

 

Od stycznia zanotowaliśmy ponad 87 milionów odsłon. Jesteśmy stroną, na której fani chętnie przechodzą do kolejnych artykułów. Dodatkowo, mamy najmniejszy współczynnik odrzuceń – u nas nie ma treści przypadkowych, a sympatycy MMA odnajdują to, czego szukali w związku z zainteresowaniem sportami walki.

(dane za ostatni kwartał)

FORUM

Nasz portal posiada również największe forum tematyczne o MMA, które choć jest częścią MMARocks, ma własne, odrębne od strony głównej statystyki. W 2020 roku, forum Cohones zanotowało 10 milionów 380 tysięcy odsłon. W tym czasie nasi użytkownicy napisali ponad 240 tysięcy komentarzy (Łącznie ponad 2,5 miliona).

GALA ROZDANIA NAGRÓD „Heraklesy Polskiego MMA”

Jako portal, jesteśmy jedną z najsilniejszych marek w branży sportów walki w Polsce – istniejemy od 2007 roku i z wszystkimi naszymi kanałami promocyjnymi, posiadamy ogromną bazę fanów. Organizujemy też najbardziej prestiżowe i jedyne fizyczne nagrody w polskim MMAHeraklesy – transmitowane w telewizji w grupie kanałów Polsat Sport.

Dlaczego jesteśmy mocni?

  • Największa baza użytkowników.
  • Największe wyświetlenia w branży.
  • Najwięcej czasu spędzonego na stronie, odwiedzanych podstron, najniższy współczynnik odrzuceń.
  • W raporcie sotrender.com umieszczono nas jako jedna z 15 najbardziej angażujących stron sportowych, obok Onetu, WP czy Polsatu.
  • Organizujemy galę rozdania najważniejszych nagród w polskim MMA.
  • Mamy największe tematyczne forum internetowe w kraju.
  • Posiadamy rozbudowane media społecznościowe (YouTube, Facebook, Instagram, Grupa na FB).

DZIĘKUJEMY!

Nie osiągnęlibyśmy niczego bez Was – fanów sportów walki. Dziękujemy Wam za wsparcie oraz że to nas wybraliście jako podstawowe źródło wiedzy o MMA. W 2021 roku, postaramy się jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę i nie ustępować w dążeniu do utrzymania MMARocks jako portalu numer #1 w Polsce.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Witam. Nigdzie nie widzę zakładki kontakt na waszej stronie. Mam nietypowe pytanie 🙂 Tworzę stronę o imprezach w Szczecinie w czasie wakacji 2022. Czy możecie powiedzieć z jakiej wtyczki korzystacie aby stworzyć coś takiego jak u was kalendarz gal ?
    Chciałbym zrobić na ten wzór kalendarz imprez 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.