Dokładnie rok temu napisaliśmy o pozycji numer jeden portalu MMARocks w branży sportów walki. Dziś z największą przyjemnością chcielibyśmy oznajmić, że pozycję tę utrzymaliśmy, uzyskując fantastyczne statystyki za rok 2019, którymi chcielibyśmy się podzielić.


(Pozostałe 0,5% rozkłada się na wszystkie portale jako dalsze liczby po przecinku)

Według niezależnego narzędzia analitycznego similarweb.com liczącego ruch na stronach internetowych, ściągamy do siebie ponad 50% całego ruchu dotyczącego zapytań związanych z MMA – uwzględniając dziewięć największych portali branżowych w kraju.

Unikalne odsłony

Grudzień 2019/Styczeń 2020:

W styczniu 2020 nasz portal miał 4 mln 933 tys. unikalnych odsłon, 5 mln 770 tys. odsłon ogólnie. Niewiele mniejszy wynik mieliśmy w grudniu. Cały rok 2019 zakończyliśmy z wynikiem 46 milionów 305 tysięcy odsłon.

Unikalni użytkownicy

Siła naszego portalu to też liczba unikalnych użytkowników odwiedzających nasz portal. W ostatnich miesiącach przekroczyła ona liczbę miliona użytkowników, którzy zainicjowali co najmniej jedną sesję.

To co odróżnia nas od konkurencji to fakt, że na MMARocks.pl fani dyscypliny spędzają najwięcej czasu, bo prawie trzy minuty. Również jesteśmy jedyną stroną, na której fani przechodzą do kolejnych artykułów, średnio 2,22 odwiedzanych stron. Dodatkowo mamy najmniejszy współczynnik odrzuceń spośród wszystkich innych portali – u nas nie ma treści przypadkowych, sympatycy MMA odnajdują to, czego szukali w związku ze sportami walki.

Gala rozdania nagród Heraklesy Polskiego MMA

Jako portal jesteśmy najsilniejszą marką branży MMA w Polsce – istniejemy od 2007 roku i z wszystkimi naszymi kanałami promocyjnymi, posiadamy ogromną bazę fanów. Organizujemy też najbardziej prestiżowe i jedyne – Heraklesy – transmitowane w telewizji w grupie kanałów Polsat Sport.

Dlaczego jesteśmy najlepszym miejscem do inwestowania?

 

  • Największa baza użytkowników
  • Największe wyświetlenia w branży (46 mln – 2019r).
  • Najwięcej czasu spędzonego na stronie, odwiedzanych podstron, najniższy współczynnik odrzuceń.
  • W raporcie sotrender.com umieszczono nas jako jedna z 15 najbardziej angażujących stron sportowych, obok Onetu, WP czy Polsatu.
  • Organizujemy bankiet i galę rozdania najważniejszych nagród w polskim MMA.
  • Mamy największe tematyczne forum internetowe w kraju (ponad 2 miliony 300 tysięcy komentarzy).

 

Napisz do nas

A pomożemy Ci wykorzystać najlepiej potencjał Twojej firmy i wybrać najlepszą formę reklamy na naszej platformie MMARocks.

Mail: [email protected]

Formularz kontaktowy:


Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.