Były mistrz kategorii średniej UFC, Alex Pereira, w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o Jonie Jonesie. „Poatan” uważa posiadacza pasa wagi ciężkiej organizacji za jednego z najlepszych w historii MMA.

Pereira w ostatnim czasie udzielił wywiadu dla Blockassets, gdzie został zapytany o m.in. właśnie Jonesa. Brazylijczyk wypowiedział się o „Bonesie” w samych superlatywach. Popularny „Poatan” uważa Amerykanina za jednego z najlepszych zawodników w historii, a ponadto szanuje go jako człowieka. Dodatkowo Pereira wspomniał, że chciałby kiedyś potrenować z byłym mistrzem kategorii półciężkiej UFC.

Niesamowity zawodnik, dla mnie jest to jeden z najlepszych historii. Nigdy nie miałem z nim styczności, ale wygląda na bardzo pokornego gościa. Chciałbym go kiedyś spotkać i również potrenować pewnego dnia.

Pereira (MMA 8-2) w ostatnim pojedynku udanie zadebiutował w kategorii półciężkiej. Brazylijczyk pokonał przez niejednogłośną decyzję sędziów Jana Błachowicza w drugiej walce gali UFC 291. Do wydarzenia doszło 29 lipca w Salt Lake City. Wcześniej „Poatan” dzierżył był mistrzem wagi średniej, który zdobył w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas w walce wieczoru UFC 281 pokonał ciosami w piątej rundzie Israela Adesanyę. Nigeryjczyk odebrał Pereirze tytuł w kwietniu na UFC 287.

Jones (MMA 27-1, 1 NC) w ostatniej walce zdobył pas kategorii ciężkiej amerykańskiego hegemona. Amerykanin poddał Ciryla Gane w pierwszej rundzie głównego starcia gali UFC 285, która odbyła się na początku marca. Pojedynek z Francuzem był dla „Bonesa” powrotem do oktagonu po ponad trzyletniej przerwie. Wcześniej Jones dominował wagę półciężką UFC, której pas obronił jedenastokrotnie.

W następnej walce Amerykanin zmierzy się ze Stipe Miociciem w starciu zwieńczającym galę UFC 295. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w Madison Sqaure Garden w Nowym Jorku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,941 komentarzy 23,342 polubień

Tjaaaa... A Conor wygląda na abstynenta :mjsmile:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,499 komentarzy 78,468 polubień

Ciekawe czy oglądał walkę jak Jones Gloverowi ręce i barki ze stawów wyrywał.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Na klatce zawsze dzień dobry mówił a i szacunek do kobiet na najwyższym poziomie, o tym jak biednego Daniela do płaczu doprowadzał tylko delikatnie wspomnę
Przykładny idol mąz i ojciec, wzór.
:jjsmile:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Halibut 2.0
Halibut 2.0

UFC
Welterweight

9,399 komentarzy 8,108 polubień

Na klatce zawsze dzień dobry mówił a i szacunek do kobiet na najwyższym poziomie, o tym jak biednego Daniela do płaczu doprowadzał tylko delikatnie wspomnę
Przykładny idol mąz i ojciec, wzór.
:jjsmile:

Strzelił do niego z kuszy?

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Strzelił do niego z kuszy?

Nawet jeśli to i tak Daniel ma szczęście że to nie Krzysiu Jotko strzelał :beczka:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,605 komentarzy 34,333 polubień

Widać że u Alexa lekcje angielskiego od Sean'a jeszcze idą słabo to sobie jeszcze nie poczytał o Bones'ie i jego akcjach...:boss: :lol:

Odpowiedz 2 polubień