Łukasz Parobiec zwyciężył na gali Wotore z Kamilem Mękalem! Super fight obu zawodników był dodatkową atrakcją dla trwającego pierwszego turnieju w Polsce na gołe pięści.

Mękal rozpoczął od niskiego kopnięcia na wykroczną nogę Łukasza. Parobiec odpowiedział kopnięciem na tułów, po którym Kamil wypadł z areny. Zawodnicy w początkowej fazie walki skupili się na atakach nogami. Mękal ruszył po obalenie, ale obaj wypadli poza matę i pojedynek został wznowiony w stójce. Mękal w dalszym ciągu pracował low kickami, Parobiec odpowiedział mocnym lewym sierpowym. Łukasz wywarł presję na swoim rywalu, co poskutkowało drugim wypadnięciem z ringu przez Mękala. Według zasad Wotore, dwukrotnie wypchnięcie przeciwnika z areny skutkuje zakończeniem pojedynku.

Łukasz Parobiec pokonał swojego kilkanaście lat młodszego rywala przez dwukrotne wyrzucenie z areny. Parobiec jest doświadczonym zawodnikiem, który na swoim koncie ma 26 walk w zawodowym MMA. Polak w przeszłości występował m.in. w KSW, BAMMA, czy ACB.

WYNIKI I RELACJA Z GALI WOTORE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.