wotore wyniki

Wyniki gali Wotore w Katowicach – pierwszego turnieju na gołe pięści w Polsce. Główną nagrodą dla zwycięzcy turnieju jest 50 tysięcy złotych.

Ćwierćfinały

Walka 1 – Marek Samociuk vs Damian Majewski

Majewski rozpoczął od mocnego lewgo sierpowego, obaj zawodnicy nie kalkulowali i ruszyli na otwartą wymianę. Po kilku ciosach Samociuk obalił Majewskiego, po chwili wyrzucając go z areny po raz pierwszy. Po wznowieniu starcia Samociuk i Majewski ponownie trafili do parteru, Marek kontrolował plecy Damiana, który bronił się z pozycji żółwia. Zawodnicy znajdowali się blisko krawędzi maty, co poskutkowało kolejnym wypadnięciem Majewskiego z ringu. Według zasad Wotore, dwukrotne wyrzucenie rywala z areny zapewnia zwycięstwo.

Marek Samociuk pok. Damiana Majewskiego przez dwukrotne wyrzucenie z areny

Walka 2 – Łukasz Wiśniewski vs Maciej Chojnacki

Chojnacki ruszył ofensywnie do przodu, atakując mocnym łokciem. Zawodnicy przeszli do zwarcia, ale ostatecznie obaj wypadli poza matę. Walka została wznowiona na środku areny. Maciej starał się podebrać gilotynę, po krótkiej walce na chwyty Chojnacki wyrzucił Wiśniewskiego z ringu. Chojnacki zaatakował głową w parterze, jednak tego typu uderzenia są dozwolone wyłącznie w stójce. Pojedynek został na moment wstrzymany. Po wznowieniu Chojnacki kontynuował swój agresywny styl walki, przestrzelił frontalnym kopnięciem, by zaraz obalić swojego rywala. Łukaszowi udało się zapiąć z pleców skuteczne duszenie trójkątne i Chojnacki został zmuszony do odklepania.

Łukasz Wiśniewski pok. Macieja Chojnackiego przez poddanie (trójkąt)

Walka 3 – Adrian Smykowski vs Damian Górski

Damian Górski w pierwszej wymianie poszedł odważnie do przodu, Smykowski cofnął się, wypadając już w szóstej sekundzie poza arenę. Zawodnicy wymienili ze sobą kilka mocnych ciosów, po których Górski obalił swojego przeciwnika. Podobnie jak w poprzednim pojedynku ujrzeliśmy nielegalne uderzenie głową w parterze. Smykowski trafił bardzo dobrym prostym, ale po chwili Damian odpowiedział obszernym sierpem, posyłając Adriana na matę. W trakcie kolejnej wymiany to Damian Górski wypadł z ringu. Po wznowieniu Górski zanotował drugie udane sprowadzenie. Górski walczył pasywnie z górnej pozycji, co poskutkowało podniesieniem walki przez sędziego. Górski zaatakował silnym lewym na ucho Smykowskiego. Obaj panowie ponownie trafili do parteru, znajdując się przy tym bardzo blisko krawędzi areny. Zawodnicy wypadli i pojedynek został wznowiony w stójce. Chwilę później oglądaliśmy bliźniaczą sytuację. Po powrocie na ring zawodnicy wypadli po raz trzeci. W tym momencie walki Adrian i Damian byli już bardzo zmęczeni. Górski ruszył agresywnie do przodu, ale został skontrowany przez Smykowskiego drugim wypchnięciem z areny.

Adrian Smykowski pok. Damiana Górskiego przez dwukrotne wyrzucenie z areny

Walka 4 – Krzysztof Ryta vs Szymon Szynkiewicz

Ryta przestrzelił kilkoma uderzeniami na początku walki, próbując między innymi widowiskowego superman punch. Szynkiewicz zaatakował niskim kopnięciem. W tym pojedynku zawodnicy walczyli w sposób bardziej zachowawczy, nikt nie decydował się na szaleńczą ofensywę. Szymon ponownie trafił low kickiem, a niedługo później wypchnął Krzysztofa z areny po raz pierwszy. Szynkiewicz koncentrował się na niskich kopnięciach, spokojnie kontrolując starcie z dystansu. Po jednym z ataków Ryta cofnął się za daleko i został wypchnięty z maty drugi raz, dzięki czemu Szymon Szynkiewicz mógł świętować awans do półfinału.

Szymon Szynkiewicz pok. Krzysztofa Rytę przez dwukrotne wyrzucenie z areny

Półfinały

Walka 5 – Marek Samociuk vs Łukasz Wiśniewski

Samociuk posłał Wiśniewskiego na matę uderzeniem już w pierwszych sekundach starcia! Marek doskoczył do leżącego przeciwnika, szukając szybkiego skończenia przed czasem. Na twarzy Łukasza pojawiło się głębokie rozcięcie i mata zaczęła zmieniać kolor na czerwony. Samociuk kontrolował Wiśniewskiego z pozycji bocznej, atakując ciosami młotkowymi oraz krótkimi łokciami. Samociukowi udało się wypchnąć rywala poza arenę. Pojedynek został wznowiony w stójce. Marek ruszył agresywnie do przodu, trafił kopnięciem na korpus, a następnie wyrzucił Wiśniewskiego z ringu po raz kolejny. Marek Samociuk, który wszedł na zastępstwo na kilka dni przed galą, został pierwszym finalistą turnieju Wotore!

Marek Samociuk pok. Łukasza Wiśniewskiego przez dwukrotne wyrzucenie z areny

Walka 6 – Adrian Smykowski vs Szymon Szynkiewicz

Smykowski jako pierwszy trafił dwoma celnymi ciosami, Szynkiewicz odpowiedział sprowadzeniem walki do parteru. Szymon skontrolował rywala w pozycji bocznej tuż przy krawędzi areny. Szynkiewicz zaatakował kilkoma krótkimi uderzeniami, następnie wypychając rywala z maty. Po wznowieniu Smykowski postawił wszystko na jedną kartę, ale nadział się na kontrę ze strony Szymona, który posłał Adriana na deski potężnym ciosem. Po chwili zawodnicy wylądowali w parterze na środku ringu. Smykowski próbował wstać, ale otrzymał kolano na głowę, wciąż będąc w pozycji parterowej. Szynkiewicz dostał ostrzeżenie za faul i pojedynek został kontynuowany w stójce. Po krótkiej wymianie uderzeń Szynkiewicz zanurkował po nogi swojego przeciwnika. Smykowski na początku dobrze bronił się przed próbą obalenia, jednak został wypchnięty z ringu po raz drugi przez Szymona.

Szymon Szynkiewicz pok. Adriana Smykowskiego przez dwukrotne wyrzucenie z areny

Finał

Walka 7 – Marek Samociuk vs Szymon Szynkiewicz

Specjalnie na finałowę walkę organizator zdecydował się zmodyfikować zasady. Wycofano regułę dwukrotnego wyrzucenia z areny, przez co jedyną drogą do zwycięstwa pozostały nokaut lub poddanie.

Samociuk zaatakował kilkoma mocnymi low kickami, które zrobiły wrażenie na Szynkiewiczu. Zawodnicy trafili do parteru, a w górnej pozycji znalazł się Marek. Z powodu braku aktywności sędzia ringowy podniósł walkę do stójki. Samociuk dalej pracował niskimi kopnięciami, Szynkiewicz zdecydował się zaatakować obaleniem. Szymon wpiął się za plecy swojemu przeciwnikowi i rozpoczął pracę nad dojściem do duszenia. Samociukowi udało się odwrócił i ponownie znalazł się na górze. Marek podniósł pozycję i pozwolił rywalowi wstać. Samociuk rozbijał wykroczną nogę przeciwnika, kontrolując wymiany w stójce. Szynkiewicz był wolniejszy od młodszego rywala. Szymon zanotował nieudaną próbą obalenia i ponownie musiał bronić się z pleców. Samociuk przeszedł do półgardy, skąd atakował krótkimi ciosami. Marek spokojnie pracował w parterze nad rozbijaniem głowy Szynkiewicza. Mijały kolejne minuty dominacji Samociuka, finał okazał się najdłuższą walką całego turnieju. Po ponad 8 minutach starcia sędzia ringowy podniósł zawodników do stójki. Szynkiewicz czaił się na trafienie mocnym prawym sierpowym, natomiast Samociuk skoncentrował się niemal wyłącznie na niskich kopnięciach. Po jednym z nich Szymon upadł na matę! Marek doskoczył do swojego przeciwnika i zakończył walkę kilkoma ciosami w parterze!

Marek Samociuk pok. Szymona Szynkiewicza przez TKO

Super Fight

Łukasz Parobiec vs Kamil Mękal

Mękal rozpoczął od niskiego kopnięcia na wykroczną nogę Łukasza. Parobiec odpowiedział kopnięciem na tułów, po którym Kamil wypadł z areny. Zawodnicy w początkowej fazie walki skupili się na atakach nogami. Mękal ruszył po obalenie, ale obaj wypadli poza matę i pojedynek został wznowiony w stójce. Mękal w dalszym ciągu pracował low kickami, Parobiec odpowiedział mocnym lewym sierpowym. Łukasz wywarł presję na swoim rywalu, co poskutkowało drugim wypadnięciem z ringu przez Mękala.

Łukasz Parobiec pok. Kamila Mękala przez dwukrotne wyrzucenie z areny

Lista uczestników turnieju Wotore:

 1. Szymon Szynkiewicz (38 lat, 180 cm,106 kg, MMA)
 2. Maciej Chojnacki (34 lata, 195 cm, 105 kg, Boks/Combat56)
 3. Damian Majewski (28 lat, 177 cm, 77 kg, Muay Thai)
 4. Łukasz Wiśniewski (24 lata, 185 cm, 84 kg, Karate Shotokan)
 5. Marek Samociuk (23 lata, 184 cm, 100 kg, MMA)
 6. Krzysztof Ryta (28 lat, 178cm, 90kg, Boks)
 7. Adrian Smykowski (29 lat, 187 cm, 103 kg, MMA)
 8. Damian Górski (28 lat, 181 cm, 84 kg, MMA)

Zobacz więcej informacji o gali Wotore

273 KOMENTARZE

 1. wyrzucenie przeciwnika z areny walki.

  To jest kurwa bzdurne bo reszta jest elegancka jesli chodzi o przepisy.

 2. To jest kurwa bzdurne bo reszta jest elegancka jesli chodzi o przepisy.

  Spokojnie, dwa razy trzeba kogoś wyrzucić, żeby wygrać, także jest szansa, że i pyskach będą się trochę lać:lol:

 3. Spokojnie, dwa razy trzeba kogoś wyrzucić, żeby wygrać, także jest szansa, że i pyskach będą się trochę lać:lol:

  Wiem wiem w innym temacie o Wotore Jakub wrzucil to info.

 4. Ależ będą emocje oby walki wyglądały ja w Kickboxerze albo w Quest. Niech poleje się krew w hektolitrach.

  :bleed::bleed::bleed::bleed:

 5. To jest kurwa bzdurne bo reszta jest elegancka jesli chodzi o przepisy.

  Jestem ciekaw jak to wypadnie. Wbrew pozorom może to być dobra regulacja, bo skoro wypadnięcie za okrąg kończy walkę – to ludzie będą pilnować środka i przeć do przodu. Zatem może być mocna zachęta do naparzanki, bo to w połączeniu z brakiem klatki (zamułka pod) powinno ukrócić zabawę w kotka i myszkę. To tak z teorii, a jak wyjdzie  w praktyce to się okaże. Niemniej nie ma co skreślać dla zasady – gal pod Uniefied  Rules mamy od groma, w końcu coś innego.

 6. A tak na serio to ciekawe jak to wypadnie. Szczególnie jeśli ktoś lekki trafi na ciężkiego. Gala może być sukcesem, a może być porażką. Zobaczymy za niedługo.

 7. Mnie najbardziej ciekawi występ najlżejszego – fajnie jakby nr 2 trafił na nr 3. Dzielcie się streamami!

  PS. Ten jeden ziomuś na plakacie ma domalowane uszy !?

 8. 9 metrów to jest mało? Oktagon UFC ma tyle samo

  chyba ten mniejszy tyle może mieć

  jak nie masz siatki to zaraz wylecisz, przecież to nie są mistrzowie schodzie po łuku, tylko gość się cofnie w prostej i wyleci

 9. Jestem ciekaw jak to wypadnie. Wbrew pozorom może to być dobra regulacja, bo skoro wypadnięcie za okrąg kończy walkę – to ludzie będą pilnować środka i przeć do przodu. Zatem może być mocna zachęta do naparzanki, bo to w połączeniu z brakiem klatki (zamułka pod) powinno ukrócić zabawę w kotka i myszkę. To tak z teorii, a jak wyjdzie  w praktyce to się okaże. Niemniej nie ma co skreślać dla zasady – gal pod Uniefied  Rules mamy od groma, w końcu coś innego.

  w niektorych pojedynkach będą duże różnice wagowe.

  Nie zdziwię się,jak ci "ciężcy" będą za wszelką cenę dążyć do wyrzucenia przeciwnika z ringu i kilka pojedynków skończy się bardzo szybko.

 10. chyba ten mniejszy tyle może mieć

  jak nie masz siatki to zaraz wylecisz, przecież to nie są mistrzowie schodzie po łuku, tylko gość się cofnie w prostej i wyleci

  Octagon Details:

  Exterior: 38 feet in diameter (11.5m)

  Interior: (fighting space): 30 feet across (9.1m)

  Walkway: 4 feet wide; 4 feet high (1.2m)

  Entrance Gates: Two on opposite sides of the Octagon, each 3 feet wide (0.9m), 5 feet high (1.5m)

  Height from Ground to Canvas: 4 feet (1.2m)

  Height from Canvas to Top of Fence: 5 feet, 9 inches (1.8m)

  Canvas: Textured and hand-painted; used only once for each event

 11. Ja to czekam na fajne mordobicie.1gala to czekam na jakieś śmieszne niedociągnięcia i grube napierdalanki:bleed:

 12. Ja to nawet wykupiłem ppv. Dwie dyszki to dobra cena, a jestem ciekaw jak to będzie wyglądało

  gdzie tak tanio kupiłeś pane?? ja wyjebałem całe 23.89 :jon:

 13. Wychodzą czy jeszcze będą te bębny grać przez pół h, no nie… studio jeszcze wcisnęli :facepalm:

 14. Stawiam na tą panią :tongue:

  Ja pierdolę wygląda bardzo podobnie do jednej z moich mojej eks a to zła kobieta była. Te same fałszywe oczka i przydługi zakłamany nosek.

  :razz:utinlaugh:

 15. Czepiacie się, jakby robili 50 galę, a to ich pierwsza próba, dajcie im jakiś margines błędu 😀 Wygląda to wszystko elegancko, zobaczymy jak walki 😀

 16. Rekordowe stężenie Sebixów i Karyn na metr kwadratowy

  No co ty? bilety za drogie dla sebciów.Sami Janusze pewnie znajomi zawodnikow i organizatorów srednia wieku 45lat.

 17. Nie chcę się czepiać, ale miały być wszystkie detale tak jak w starożytności. Stroje ring girls mi się podobają, ale wejścia do ringu podobna długość co w KSW 😆

 18. No i wyszedł najsłabszy punkt programu.

  Będą się wypychać i gunwo nie walki będą

  :matt:

  Brakuje mi fosy z krokodylami albo żrącym kwasem

  :tysonhappy:

 19. Bez sensu. Ustawiają chłopa 103 kg z parteru z 77 kg chłopakiem z MT i gośc wygrywa na miękko przez wyrzucenie gościa dwa razy z maty. Pierwsza walka mega lipa, a nie żadna brutalność.

 20. Pierwsze spostrzeżenia, dobre bitki mogą być, ale z tych wypchnięć muszą zrezygnować, bo nie mają one większego sensu. Gruby się nie chciał bić tylko wypychać, lżejsi w takim wypadku nie mają tu szans

 21. Jeśli te wypchnięcia, to chociaż ze trzy… z drugiej strony, zasady turniejowe, rozwalisz sobie ryja w imię wojny w pierwszej rundzie i się żegnasz, bo do następnej walki nie wyjdziesz.

  Olać wypychanie z ringu albo zwiększyć liczbę wypchnięć i turniej zamienić na walki i byłoby spoko.

 22. Jeśli te wypchnięcia są ważniejsze niż walka, to stójkowicze mogą mieć ciężko. Wystarczy jakiś zapaśnik i wszystkich powyrzuca. Sumite 300 kg jak by dali też by wygrał

 23. Pytanie poza konkursem. Wykupiłem to całe wotore i bitdefender mi pokazuje komunikat co 5 min, że chrome chce się połączyć z m.popkey.co. Troche dziwnie mi to wygląda.

  PS. mam jeszcze iple włączoną i cohones.

 24. pierwsza walka i już nie ma co dalej oglądać

  to nie są prawdziwe walki tylko zapasy sumo jak już, sam pomysł na takie coś jest mocno idiotyczny

 25. Czepiacie się, jakby robili 50 galę, a to ich pierwsza próba, dajcie im jakiś margines błędu 😀 Wygląda to wszystko elegancko, zobaczymy jak walki 😀

  Ja jestem mega zaskoczony na plus. Sam nie wiedziałem czego się spodziewać ale teraz jeszcze bardziej się ciesze że w to weszliśmy. Jedyne co to ta zasada z wyrzucaniem za ring boje się że może trochę popsuć całość no ale zobaczymy

 26. Ja pierdolę wygląda bardzo podobnie do jednej z moich mojej eks a to zła kobieta była. Te same fałszywe oczka i przydługi zakłamany nosek.

  :razz:utinlaugh:

  Oj. Wybacz ziom!

 27. Ja jestem mega zaskoczony na plus. Sam nie wiedziałem czego się spodziewać ale teraz jeszcze bardziej się ciesze że w to weszliśmy. Jedyne co to ta zasada z wyrzucaniem za ring boje się że może trochę popsuć całość no ale zobaczymy

  Dawaj linka mordo 😆

 28. Dobrze ze nie oszczedzili na realizacji, nic tak nie psuje odbioru, jak za kamera stoi kolega co kreci vlogi na jutuba

 29. Ja jestem mega zaskoczony na plus. Sam nie wiedziałem czego się spodziewać ale teraz jeszcze bardziej się ciesze że w to weszliśmy. Jedyne co to ta zasada z wyrzucaniem za ring boje się że może trochę popsuć całość no ale zobaczymy

  Dobra mina do złej gry? mogliby już polskie BKF zrobić.

 30. Przez te wypchnięcia nie ma co oglądać

  A czego się spodziewałeś? Każdy chce wygrać, a nie trafić na oiom :facepalm:

 31. Zamiast zrobić prawilne walki na gołe piachy jak na całym świecie to przekombinowali.

  Ten kto wpadł na pomysł tych zasad z sumo to geniusz.

 32. Ja jestem mega zaskoczony na plus. Sam nie wiedziałem czego się spodziewać ale teraz jeszcze bardziej się ciesze że w to weszliśmy. Jedyne co to ta zasada z wyrzucaniem za ring boje się że może trochę popsuć całość no ale zobaczymy

  Wieksza arena zalatwila by czesc problemu. Ewentualnie jakis lej z zakrzywionymi w gore scianami na obwodzie.

 33. Kurwa,czego się czepiacie bobiki?

  W końcu jakiś powiew świeżości w sportach walki.

  Nie chcę wybiegać w przyszłość,ale jeżeli poprawią trochę zasady i obsadę,to będę czekał z niecierpliwością na kolejne gale.

 34. Dobra mina do złej gry? mogliby już polskie BKF zrobić.

  Spokojnie to pierwsza gala. Jeśli chodzi o całość, organizację i jak to wygląda to jestem mega zadowolony. Jedynie te zasady z wyrzucaniem lekko do poprawy i będzie petarda.

 35. No no nie powiem, ring girls im się udały :applause:

  Dwie te same co ostatnio na FFF – Milena Bilska i Klaudia Burkot. Trzecia Patrycja Banaś.

 36. Dwie te same co ostatnio na FFF – Milena Bilska i Klaudia Burkot. Trzecia Patrycja Banaś.

  Specjaliście tematu zawsze w cenie na forum 😉

 37. beka i dramat. Kolejna sprawa to faule. Nie ma żadnych punktów to co można zrobić zawodnikowi , który nie walczy czysto? Powie przepraszam. Jego przeciwnik na to nic się nie stało mordo jestem podziemnym wojownikiem i biją się dalej. :usunto:

 38. Przed pierwsza walka czułem autentyczną ekscytację – co się stanie, co mi się w MMA nie zdarza zbyt często 😀 Wywalić turniej i zrobić walki w kategoriach (bo inaczej jednak jest zbyt łatwo o wypchnięcie kiedy jest 30 kg różnicy) + dodać uderzenia głową w parterze. Aż mi się Mark Coleman przypomniał jak niszczył z zamkniętej gardy :wtf2:

 39. Ten dym to też powinni przemyśleć. Chłop na beztlenie jak tam spadł to miałem przez chwile wrażenie, że się tam zaczadzi na dole.

 40. Specjaliście tematu zawsze w cenie na forum 😉

  Tyle zostało w temacie 😆

  Praktyka wyjaśniła teorię, każdy 300 kilowy sumita pozamiatałby cały fight card w 20 sekund 😎

 41. Przed pierwsza walka czułem autentyczną ekscytację – co się stanie, co mi się w MMA nie zdarza zbyt często 😀 Wywalić turniej i zrobić walki w kategoriach (bo inaczej jednak jest zbyt łatwo o wypchnięcie kiedy jest 30 kg różnicy) + dodać uderzenia głową w parterze. Aż mi się Mark Coleman przypomniał jak niszczył z zamkniętej gardy :wtf2:

  Ale przecież to było oczywiste… Niech zrobią podnoszące się platformy, które się następnie przechylają i wrzucają zawodników z powrotem. Ci niech się biją bez przerywania  :crazy:

 42. Ale przecież to było oczywiste… Niech zrobią podnoszące się platformy, które się następnie przechylają i wrzucają zawodników z powrotem. Ci niech się biją bez przerywania  :crazy:

  lawa powinna być tam zamiast dymu za takie zjebane walki

 43. @defthomas weźcie im tam powiedzcie zeby zrobić liny gdzies tak do 1-1,5m na tej arenie i zostawić tą zasade z wyrzucaniem, ale niech to będzie nad te liny.

 44. Wyrzucenie poza arenę powinno być punktowane a nie przerywać walki.

  Dziwię się że ktoś nie przewidział że tak to będzie wyglądało.

  Chyba że miało tak być żeby chłopaki się nie pozbijali w tym Wotore

  😆

 45. Przed pierwsza walka czułem autentyczną ekscytację – co się stanie, co mi się w MMA nie zdarza zbyt często 😀 Wywalić turniej i zrobić walki w kategoriach (bo inaczej jednak jest zbyt łatwo o wypchnięcie kiedy jest 30 kg różnicy) + dodać uderzenia głową w parterze. Aż mi się Mark Coleman przypomniał jak niszczył z zamkniętej gardy :wtf2:

  Dokładnie tak, oby tak się stało bo potencjał jest 😀

  Mark Kerr też miał dobry styl 😉

 46. zjebane walki? 100 razy lepsze niż na fame!

  walki jak walki, ale zasady tak zjebane, że nie ma sensu tego oglądać

 47. Zasady do poprawy albo niech wprowadzą kategorie wagowe.

  Sposób wynagradzania zawodników też do zmiany.

 48. Zasady do poprawy albo niech wprowadzą kategorie wagowe.

  Sposób wynagradzania zawodników też do zmiany.

  50 tys. to powinno być za walkę wieczoru, a nie za turniej to by się chłopaki może trochę inaczej nastawili.

 49. 50 tys. to powinno być za walkę wieczoru, a nie za turniej to by się chłopaki może trochę inaczej nastawili.

  Jakieś konkretne startowe powinni dostać.

 50. Zgadzam sie, prowadzacy do wymiany albo niech przynajmniej nie probuje byc taki straszny. Wiecej luzu, mniej chrypki i darcia glosu, przeciez mam mikrofon:)

 51. prowadzący to jakieś nieporozumienie 🙂

  Chyba nawet gorszy konferansjer od pana szanownego Reda na FENie a myślałem że to niemożliwe

  :razz:utinlaugh:

 52. Organizator powinien zainwestować w ELEKTRYCZNEGO PASTUCHA !!!

  Na takich zasadach HAKUHO wygrywa ten cały turniej bezproblemowo 🙂

 53. i jak tam wasze walki bez zasad?

  XDDDDDD

  wszystkie wygrane przez wypchniecie sumo

  XDDDDDDDDD

   1 poddanie, reszta wypchnięcia

 54. Szułakowski 25 lat się biję. Może i prawda,skoro nie może skleić normalnego zdania i słowo "brutalny" to dla niego wyższa szkoła języka Polskiego :razz:jelen:

 55. Szuli się zestresował ale każdemu się zdarza. Ale ten prowadzący jak on mi uszy męczy……. :} On męczy sam siebie i inny dookoła

 56. Szułakowski 25 lat się biję. Może i prawda,skoro nie może skleić normalnego zdania i słowo "brutalny" to dla niego wyższa szkoła języka Polskiego :razz:jelen:

  E tam, mi się wydaje, że A) odebrało mu mowę jak zobaczył walki lub B) odebrało mu mowę przy prowadzącej

 57. PARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROBIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ŁUKASZEK GOAT NASZ KOCHANY PARRRRRRRROBIEEEEEC!!!!!!!!!!!!!!!

  UUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cmgkeepgoing::no dawaj:::jondance:::chuck:::duszenie::

 58. PARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROBIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ŁUKASZEK GOAT NASZ KOCHANY PARRRRRRRROBIEEEEEC!!!!!!!!!!!!!!!

  UUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  MUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cmgkeepgoing::no dawaj:::jondance:::chuck:::duszenie::

  podaj link na pw

 59. I ta walka to idealny przykład gdzie mogła być fajna bitka, a przez głupie wypchnięcia wyszła lipa

 60. A ten prowadzący to ma ciągle te same pytania caly czas. Jak sie podoba impreza ? wystąpisz na kolejnej gali ? jak oceniasz atmosferę na sali ? No D N O

 61. Wotore #2 będzie bez tych zasad sumo. Zawodnicy szybko znaleźli słabe ogniwo systemu i jasnym jest, że nie ma się co naparzać po ryju jak wypchnięcie daje wygraną.

 62. Oglądałem włąśnie jedną "walkę" WOTORE to jest nieporozumienie. Tam nie ma walki. Walka na gołe pięści i nie ma ciosów. Prawdziwe walki bez zasad to takie:

 63. O żesz ty w mordę, szacun za decyzję organizatorów , teraz mi zaimponowali, zmiana zasad w trakcie trwania to rzadkość, ale pewnie te wypchnięcia też ich denerwowały

 64. Chcesz oglądać Pana Łukasza,to płać,a nie jakieś linki chcesz :einsteinsmoke:

  Chyba żartujesz żebym miał za takie coś zapłacił. Teraz jakbyś nie wiedział trwa NOWOROCZNY TURNEJ SUMO dziś był 7 dzień i wolę oglądać tamtych zawodowców niż turniej na gołe pięści bez zadawanych ciosów.

 65. Chyba żartujesz żebym miał za takie coś zapłacił. Teraz jakbyś nie wiedział trwa NOWOROCZNY TURNEJ SUMO dziś był 7 dzień i wolę oglądać tamtych zawodowców niż turniej na gołe pięści bez zadawanych ciosów.

  No i szanuję Cie kolego,bo też jestem fanem sumo. :kis:

 66. Stream padł. :childcry:

  Dziwne te padające streamy.

  Stresują się chyba obecnaścią Dzihadosa na live chat.

 67. CO ZA GÓWNO KUWA WASZA MAĆ WALKA G.O.A.T.A I TAKI SYF KURWA SUMO

  Nie obrażaj sumo. Już pisałem tutaj HAKUHO rozwala wszystkich zawodników na tej gali.

 68. Nie obrażaj sumo. Już pisałem tutaj HAKUHO rozwala wszystkich zawodników na tej gali.

  Teraz mógłby mieć ciężej

 69. O żesz ty w mordę, szacun za decyzję organizatorów , teraz mi zaimponowali, zmiana zasad w trakcie trwania to rzadkość, ale pewnie te wypchnięcia też ich denerwowały

  :applause: Czuje że będzie zmiana w tym temacie na 2 gali. Generalnie osoby które są na miejscu pisały mi że atmosfera, oprawa i klimat wydarzenia mega. Wypchnięcia wiadomo, do wypchnięcia na dwójce hehe

 70. zmiana zasad w trakcie trwania to rzadkość

  Kurwa pisalem o tym 3 tyg temu dlaczego mnie nikt nie slucha:childcry:

 71. :applause: Czuje że będzie zmiana w tym temacie na 2 gali. Generalnie osoby które są na miejscu pisały mi że atmosfera, oprawa i klimat wydarzenia mega. Wypchnięcia wiadomo, do wypchnięcia na dwójce hehe

    Ogólne wrażenia dobre, przyjemnie się ogląda, klimatyczna muzyka w tle, wystrój itp. Usunęli wypchnięcia i już walka całkowicie inaczej wygląda

 72. Jeśli zrobią to jeszcze raz, to pewnie się sumoków zwali. Na razie 7 walk, 6 "wyrzuceń". Odpowiada tej reklamowanej super brutalności.

 73. Przy turniejowej formule ma to jakiś sens bo jednak trzeba do tego finału dojść a nie być wnoszonym więc to jakoś uszło im płazem ale walki Parobca im nie wybaczę

 74. trener,trener,to trener wszystko

  no to Grochu pewnie z tych 50koła zgarnie jakieś 80% :razz:ociesznymirek:

 75. prowadzący zapalenie krtani dostanie po gali xd   On do wymiany jest  no i te wypchnięcia aut i będą zajebiste gale 🙂

 76. największy niewypał na własne życzenie

  miały być walki bez zasad, wyszło gówno sumo bez żadnej walki

  zainteresowanie jakieś było, do tego dość profesjonalnie wykonane, ale już nikt tego nie będzie chciał oglądać

 77. największy niewypał na własne życzenie

  miały być walki bez zasad, wyszło gówno sumo bez żadnej walki

  zainteresowanie jakieś było, do tego dość profesjonalnie wykonane, ale już nikt tego nie będzie chciał oglądać

  To się nazywa strzelić sobie w stopę.

  Ciekawe ile PPV sprzedali?

 78. To się nazywa strzelić sobie w stopę.

  Ciekawe ile PPV sprzedali?

  patrząc po youtube to z 5k ludzi w szczytowym momencie to oglądało, więc zapewne niewiele

 79. największy niewypał na własne życzenie

  miały być walki bez zasad, wyszło gówno sumo bez żadnej walki

  zainteresowanie jakieś było, do tego dość profesjonalnie wykonane, ale już nikt tego nie będzie chciał oglądać

  Spokojnie, już wiedzą, że sumo jest do wyjebania. Atmosferę jakąś zrobili, ring girlsy praktycznie gołe, a jako że tam KSW macza łapy to myślę, że spróbują zrobić #2 😎

 80. Dwa zdania podsumowania. Wykupiłem dostęp. Chociaż się wahałem. I zrobiłem to ostatni raz. Gala dramat. Lekka beka i nic więcej. Oprawa i klimat to mnie osobiście śmieszyła. Kickboxerem z Van Dame to się jarałem jak byłem szczylem. Teraz to moja jedyna reakcja wygląda tak  :eddieconspiracy:.

  Szczególnie niebezpieczny jest ten dym za matą.Ktoś po 10 minutach walki na beztlenie tam kiedyś spadnie i już nie wróci do walki. Jeden już był blisko:yellowcard2:.

  Dalej to kwestia fauli. To poważny temat. Zdarzyły się jakieś trzy sytuacje z czego jedna poważna ( kolano w głowę ) i co się dzieje? W sumie nic. Wychodzi na to, że minimum jeden raz możesz spokojnie to zrobić. Mega pole do oszustwa:korwinstupid:.

  Zasady z wypchnięciem za matę rodem z walk sumo razem brakiem kategorii wagowych poskładały doszczętnie jakiekolwiek emocje podczas oglądania turnieju. Można to było spokojnie przewidzieć, że zamiast się pizgać po mordach wszyscy pójdą po najmniejszej linii oporu i po prostu wypchną przeciwnika za matę:burnit:.

  Najbardziej mi szkoda zawodników z niższych kategorii ,którzy zostali przez organizatorów dosłownie wyruchani, bo nie mieli szans z chłopakami o 30 kg cięższymi w takiej formule:kawulzbani:.

  Jedno poddanie i reszta wypchnięć aż do walki finałowej rysują żenadę tego widowiska. Poziom zawodników to ledwo ALmma. Nic ciekawego tam się nie wydarzyło. Żal było wydać te 20 zł kiedy na polsacie na fenie były mega waleczki praktycznie za darmo:razz:łacz:.

  Zmiana zasad w walce finałowej to dla mnie jawne oszustwo szczególnie dla zawodników, którzy taktycznie przygotowywali się pod zasady tego turnieju. Jeśli ten cały Szynkiewiczz zrobił obóz pod wypychanie ludzi z maty to teraz pajace, które to zorganizowały powinny mu oddać pieniądze. Bo zwyczajnie go okradli.:danaillegal:

  Parobiec robił co mógł, aby dać dobre show, ale jego przeciwnik i tak wyleciał za matę.

  Konferansjer zasługuje na osobny temat. Irytujący to najdelikatniejsze słowo:yellowcard2:.

  Najbardziej z tej całej gali to ciekawią mnie imiona Ring girls.

  Się rozpisałem.

  red card

 81. To było do przewidzenia, że zasada o wypchnięciach pogrzebie ideę tego turnieju. Aż dziw bierze, że żaden zawodnik sumo się nie pokusił o łatwe 50k.

  miały być walki bez zasad, wyszło gówno sumo bez żadnej walki

  Tuż przed walką finałową zmienili zasady i ta walka wyglądała tak jak powinien wyglądać ten cały turniej. Lepiej późno niż wcale, ale nie zmienia to faktu, że reszta walk to wielka chujnia.

 82. Dwa zdania podsumowania. Wykupiłem dostęp. Chociaż się wahałem. I zrobiłem to ostatni raz. Gala dramat. Lekka beka i nic więcej. Oprawa i klimat to mnie osobiście śmieszyła. Kickboxerem z Van Dame to się jarałem jak byłem szczylem. Teraz to moja jedyna reakcja wygląda tak  :eddieconspiracy:.

  Szczególnie niebezpieczny jest ten dym za matą.Ktoś po 10 minutach walki na beztlenie tam kiedyś spadnie i już nie wróci do walki. Jeden już był blisko:yellowcard2:.

  Dalej to kwestia fauli. To poważny temat. Zdarzyły się jakieś trzy sytuacje z czego jedna poważna ( kolano w głowę ) i co się dzieje? W sumie nic. Wychodzi na to, że minimum jeden raz możesz spokojnie to zrobić. Mega pole do oszustwa:korwinstupid:.

  Zasady z wypchnięciem za matę rodem z walk sumo razem brakiem kategorii wagowych poskładały doszczętnie jakiekolwiek emocje podczas oglądania turnieju. Można to było spokojnie przewidzieć, że zamiast się pizgać po mordach wszyscy pójdą po najmniejszej linii oporu i po prostu wypchną przeciwnika za matę:burnit:.

  Najbardziej mi szkoda zawodników z niższych kategorii ,którzy zostali przez organizatorów dosłownie wyruchani, bo nie mieli szans z chłopakami o 30 kg cięższymi w takiej formule:kawulzbani:.

  Jedno poddanie i reszta wypchnięć aż do walki finałowej rysują żenadę tego widowiska. Poziom zawodników to ledwo ALmma. Nic ciekawego tam się nie wydarzyło. Żal było wydać te 20 zł kiedy na polsacie na fenie były mega waleczki praktycznie za darmo:razz:łacz:.

  Zmiana zasad w walce finałowej to dla mnie jawne oszustwo szczególnie dla zawodników, którzy taktycznie przygotowywali się pod zasady tego turnieju. Jeśli ten cały Szynkiewiczz zrobił obóz pod wypychanie ludzi z maty to teraz pajace, które to zorganizowały powinny mu oddać pieniądze. Bo zwyczajnie go okradli.:danaillegal:

  Parobiec robił co mógł, aby dać dobre show, ale jego przeciwnik i tak wyleciał za matę.

  Konferansjer zasługuje na osobny temat. Irytujący to najdelikatniejsze słowo:yellowcard2:.

  Najbardziej z tej całej gali to ciekawią mnie imiona Ring girls.

  Się rozpisałem.

  red card

  :OK:

 83. Mi się klimat podobał. To była pierwsza gala, a więc nie można od razu porównywać do jakże znakomitego fame mma :lol:.  Ostatnia walka bez wypchnięć to był sztos, dwójka jeśli będzie to brak wypchnięć i będzie ok

 84. Tuż przed walką finałową zmienili zasady i ta walka wyglądała tak jak powinien wyglądać ten cały turniej. Lepiej późno niż wcale, ale nie zmienia to faktu, że reszta walk to wielka chujnia.

  To też pokazuje profesjonalizm ekipy.

  Owszem, fajne girlsy, oprawa, bębny,dymy i miejscówka.

  Ale wyszło z tego sumo (co każdy o IQ wyższym od szympansa przewidział) po czym zmienili zasady w trakcie,WTF?

 85. To też pokazuje profesjonalizm ekipy.

  Owszem, fajne girlsy, oprawa, bębny,dymy i miejscówka.

  Ale wyszło z tego sumo (co każdy o IQ wyższym od szympansa przewidział) po czym zmienili zasady w trakcie,WTF?

  Lud przemówił to zmienili. Miało być podobne do zasad gladiatorów to było. W takiej sytuacji pretensje może mieć tylko Szynkiewicz, bo pewnie wygrałby wypchnięciami cały turniej.

 86. Lud przemówił to zmienili. Miało być podobne do zasad gladiatorów to było. W takiej sytuacji pretensje może mieć tylko Szynkiewicz, bo pewnie wygrałby wypchnięciami cały turniej.

  Wyszło sumo a nie walki gladiatorów.

  Jak organizacja dożyje do drugiej edycji to powinni spojrzeć na Bare Knuckle Fighting i trochę rozwiązań zaczerpnąć.

 87. Dwa zdania podsumowania. Wykupiłem dostęp. Chociaż się wahałem. I zrobiłem to ostatni raz. Gala dramat. Lekka beka i nic więcej. Oprawa i klimat to mnie osobiście śmieszyła. Kickboxerem z Van Dame to się jarałem jak byłem szczylem. Teraz to moja jedyna reakcja wygląda tak  :eddieconspiracy:.

  Szczególnie niebezpieczny jest ten dym za matą.Ktoś po 10 minutach walki na beztlenie tam kiedyś spadnie i już nie wróci do walki. Jeden już był blisko:yellowcard2:.

  Dalej to kwestia fauli. To poważny temat. Zdarzyły się jakieś trzy sytuacje z czego jedna poważna ( kolano w głowę ) i co się dzieje? W sumie nic. Wychodzi na to, że minimum jeden raz możesz spokojnie to zrobić. Mega pole do oszustwa:korwinstupid:.

  Zasady z wypchnięciem za matę rodem z walk sumo razem brakiem kategorii wagowych poskładały doszczętnie jakiekolwiek emocje podczas oglądania turnieju. Można to było spokojnie przewidzieć, że zamiast się pizgać po mordach wszyscy pójdą po najmniejszej linii oporu i po prostu wypchną przeciwnika za matę:burnit:.

  Najbardziej mi szkoda zawodników z niższych kategorii ,którzy zostali przez organizatorów dosłownie wyruchani, bo nie mieli szans z chłopakami o 30 kg cięższymi w takiej formule:kawulzbani:.

  Jedno poddanie i reszta wypchnięć aż do walki finałowej rysują żenadę tego widowiska. Poziom zawodników to ledwo ALmma. Nic ciekawego tam się nie wydarzyło. Żal było wydać te 20 zł kiedy na polsacie na fenie były mega waleczki praktycznie za darmo:razz:łacz:.

  Zmiana zasad w walce finałowej to dla mnie jawne oszustwo szczególnie dla zawodników, którzy taktycznie przygotowywali się pod zasady tego turnieju. Jeśli ten cały Szynkiewiczz zrobił obóz pod wypychanie ludzi z maty to teraz pajace, które to zorganizowały powinny mu oddać pieniądze. Bo zwyczajnie go okradli.:danaillegal:

  Parobiec robił co mógł, aby dać dobre show, ale jego przeciwnik i tak wyleciał za matę.

  Konferansjer zasługuje na osobny temat. Irytujący to najdelikatniejsze słowo:yellowcard2:.

  Najbardziej z tej całej gali to ciekawią mnie imiona Ring girls.

  Się rozpisałem.

  red card

  Nic dodać nic ująć. Zaorane

 88. Kurwa pisalem o tym 3 tyg temu dlaczego mnie nikt nie slucha:childcry:

  Tak to jest jak debile nie słuchają Cohones, opamiętanie przyszło w trakcie turnieju.

 89. Wyszło sumo a nie walki gladiatorów.

  Jak organizacja dożyje do drugiej edycji to powinni spojrzeć na Bare Knuckle Fighting i trochę rozwiązań zaczerpnąć.

  Można pozmieniać kilka rzeczy. Z prawem gladiatorów chodziło mi o to, że lud często decydował o zmianach czy zasadach walk. Walka Parobca przelała czarę goryczy wg mnie. Ludzie spodziewali się czegoś więcej po extra fight, dlatego zmiana zasad w takim momencie może być zrozumiała

 90. Miało być coś innego niż tylko MMA bez rękawic ale wyszło jak wyszło.

  Jak nie zbankrutowali to muszą pokombinować, bo boksem bez rękawic też chyba nie chcą zostać.

  Prawda jest taka że właściwie wszystko już zostało wymyślone w branży sportów walki i sztuką jest żeby coś dobrze zmiksować i podać w strawnej formie publice.

 91. Jak nie zbankrutowali to muszą pokombinować

  to był atak na kasę, którą robi fame mma – ale z drugiej flanki… łapkami naiwniaków – bo główne natarcie pod nazwą fff zdechło i tyle w temacie

 92. Miało być coś innego niż tylko MMA bez rękawic ale wyszło jak wyszło.

  Jak nie zbankrutowali to muszą pokombinować, bo boksem bez rękawic też chyba nie chcą zostać.

  Prawda jest taka że właściwie wszystko już zostało wymyślone w branży sportów walki i sztuką jest żeby coś dobrze zmiksować i podać w strawnej formie publice.

  battle bang jeszcze w Polsce brakuje

 93. Gosc co wszedl na tydzien przed gala w zastepstwo wygra turniej he he he.

  W grand prix hw strikeforce DC też wszedł z rezerwy i wygrał cały turniej 🙂

 94. to był atak na kasę, którą robi fame mma – ale z drugiej flanki… łapkami naiwniaków – bo główne natarcie pod nazwą fff zdechło i tyle w temacie

  Czyli jednak super duet to robił?

 95. Najbardziej mi szkoda zawodników z niższych kategorii ,którzy zostali przez organizatorów dosłownie wyruchani, bo nie mieli szans z chłopakami o 30 kg cięższymi w takiej formule:kawulzbani:.

  Ty jesteś normalny, czy kurwa debila z siebie robisz? Chyba każdy znał zasady przed przystąpieniem do turnieju! Wiesz co to jest brak kategorii wagowych? Ręce opadają jak się takie wysrywy czyta :facepalm:

 96. Ty jesteś normalny, czy kurwa debila z siebie robisz? Chyba każdy znał zasady przed przystąpieniem do turnieju! Wiesz co to jest brak kategorii wagowych? Ręce opadają jak się takie wysrywy czyta :facepalm:

  Myślę, że jak wielu którzy to wczoraj oglądali nie zdawali sobie sprawy, że zamiast na walce wszyscy będą skupieni na wypychaniu przeciwnika. Poza tym lecisz do ignorowanych za brak szacunku.

 97. Oglądałem i stwierdzam że ma to potencjał. Podobał mi się klimat i ringsy. Zawodnicy jednak powonni być lepsi bo samo serce do walki to za mało a klepanie nie dopietego trójkąta to żenada dla każdego kto choć trochę czasu spędził na macie. Ten ring powinien być wygiety do góry coś jak kiedyś w kicku było żeby tak łatwo nie wypadali bo przyjda kolesie z Sumo i wszystkich rozjebia.  Zasady też do modyfikacji parter powinien być na zasadach Pride no i z basi na ziemi też powinno być legalne.

 98. Fajny klimat i otoczka. Jeśli wyeliminują  te wypchnięcia, to będzie dało się to oglądać. Myślę, że na drugiej edycji będą mieli jeszcze więcej chętnych do turnieju + przydałoby się wiecej superfightów.

 99. 1. Dajcie mozliwosc ogladania tej gali na przegladarce tv na telewizorach LG (kswtv i famemma smiga jakos normalnie, a na wotore blad odtwarzacza sie pojawia)

  2. Zmieńcie zasady walki

 100. Cicho cicho cicho, słyszycie? Tak to to dźwięk pękających odbytów. King is back frajerzy

  Jak ci coś pękło to leć na SOR bo inaczej utopisz się w gunwie

  :matt:

 101. Pytanie za sto punktów: co tam tyle osób robiło w kominiarkach? Tam Masa walczył czy co?

  Klimat fajny,

  w końcu jakiś ciekawszy pomysł na ring girls,

  ale to są zawody sumo z uderzeniami, a nie MMA

 102. Dodam jeszcze ze z tym wypadniem jak zawodnicy ogarna jak robić żeby ciągnąć za sobą wypychajacego to może stać się to nawet widowiskowe. Była jedna taka walka że te wypadniecia były dobre. Tylko ten dym żeby kogoś nie udusil. Bo wydawało mi się że tam jeden drugiego przytrzymal z głową w tym dymie 🙂

 103. Ależ sensacyjne wyniki, aż na finał musieli wycofać zasadę wypychania z areny, normalnie nikt się nie spodziewał tego. :mjsmile:

 104. Dodam jeszcze ze z tym wypadniem jak zawodnicy ogarna jak robić żeby ciągnąć za sobą wypychajacego to może stać się to nawet widowiskowe. Była jedna taka walka że te wypadniecia były dobre. Tylko ten dym żeby kogoś nie udusil. Bo wydawało mi się że tam jeden drugiego przytrzymal z głową w tym dymie 🙂

  To jest dym z liquidów, nie da rady się nim udusić.

 105. Właśnie obejrzałem to cudo z odtwórki,

  klimat i ta cała inaczej mówiąc otoczka jak wstęp do niezłego pornola, typu maharadża i jego dwie czarnookie nałożnice.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.