Podczas UFC 253 w Abu Zabi, za tydzień dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy mistrzem — Israelem Adesanyą a Paulo Costą. Panowie od dłuższego czasu zapowiadali prawdziwą wojnę w oktagonie, a środowisko dziennikarskie w USA nakręcało promocję – ”Bad Blood” pomiędzy zawodnikami. Zresztą obaj po swoich potyczkach w oktagonie nie przebierali w złych słowach, padło sporo wyzwisk i tym podobnych.

Tego samego wieczoru w co-main evencie gali wystąpi nasz rodak — Jan Błachowicz, który podejmie Dominicka Reyesa. Stawką tego pojedynku będzie zunifikowany pas mistrzowski wagi półciężkiej przez Jona Jonesa. Wracając jednak do głównej walki, tak właśnie wyglądało spotkanie Nowozelandczyka z Brazylijczykiem. Pozostaje pytanie, gdzie jest ta zła krew? Jak widać panowie, po prostu świetnie radzą sobie wokół kamer i słusznie, trash-talk oraz nakręcanie promocji mogą przynieść im dodatkowe pieniądze z wykupień płatnych subskrypcji PPV.

Podczas spotkania Adesanya zażartował, że Costa jest bardzo chudy, w porównaniu z nim samym.

ZOBACZ TAKŻE: 

Potwór Paulo Costa czysty. USADA przetestowała go 45 razy i nie znalazła żadnych sterydów

Israel Adesanya pierwszym zawodnikiem w historii MMA sponsorowanym przez firmę PUMA

16 KOMENTARZE

 1. Jedynym człowiekiem który przejął się pierdoleniem śmieci przed walką był Kebab Numpadgejdof wraz ze swym pierworodnym starym Amubapem czy jak mu tam było… Co oczywiście musieliśmy później oglądać w postaci brutalnego pastwienia się nad krulem sportów kopanych Conurem emerytem.

  Reszta zawodników czy to młodych czy to starych kładzie chuja na to wszystko. A im głębszy trasz talk tym większy kutas w to wbijany.

  "i chuj że to nigdy się nie działo. Byle tylko się sprzedało. Oni zarobili a Tobie gówno pozostało do sprzątnięcia"

  Ostatnio co gala to łatwy piniondz… Nadchodzi kolejny łatwy piniondz.

  Colby wszedł, Izrael wejdzie a Jan vs Reyes zachowam dla siebie. Po walce napisze "a nie mówiłem"

  :frankapprove:

 2. Coś czuje ze Costa go zmiecie, Izzy ledwo wyższy a myślałem ze jego wzrost będzie grał duża role w tej walce, Costa obok niego wyglada na zdecydowanie silniejszego. Będą walczyć w małej klatce wiec ciężko będzie IA uciekać

 3. Będą walczyć w małej klatce wiec ciężko będzie IA uciekać

  mała klatka to jest w vegas a nie u  arabow

 4. Coś czuje ze Costa go zmiecie, Izzy ledwo wyższy a myślałem ze jego wzrost będzie grał duża role w tej walce, Costa obok niego wyglada na zdecydowanie silniejszego. Będą walczyć w małej klatce wiec ciężko będzie IA uciekać

  Tym bardziej mnie dziwi różnica zasięgu, według UFC Costa ma 72 cale,a Izzy 80 co dawałoby mu bardzo dużą przewagę w tym aspekcie.

 5. mała klatka to jest w vegas a nie u  arabow

  Było potwierdzone już dawno ze będą walczyć w małej klatce

 6. Było potwierdzone już dawno ze będą walczyć w małej klatce

  wcześniej był u nich normalny oktagon a teraz będzie mały?:eddieconspiracy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.