Dricus du Plessis odpowiedział w swoich mediach społecznościowych na ostatni wpis zaadresowany w jego kierunku przez Darrena Tilla. Afrykaner wyraził szacunek względem zawodnika z Liverpoolu, jednak zastrzegł, że ten nie będzie w stanie go pokonać.

Du Plessis od kilku tygodni garnie się do powrotu do oktagonu. „Stillknocks” wyraził najpierw chęć na walkę podczas październikowej gali UFC 280, a wczoraj postanowił wyzwać do starcia Darrena Tilla. 28-latek doczekał się natychmiastowej odpowiedzi od „Goryla”, który stwierdził, że potrzebuje więcej niż trzy tygodnie na przygotowanie się do pojedynku. Jednocześnie Till zadeklarował, że w dobrej dyspozycji znokautowałby Afrykanera. Odpowiedź ta nie uszła uwadze du Plessisa, który postanowił natychmiast skontrować Anglika w odpowiedzi na jego komentarz.

Wielki szacunek dla Ciebie bracie! Zawsze byłem Twoim wielkim fanem, ale gdy idole zostają rywalami to nie jest nic osobistego tylko po prostu biznes. Uwielbiam Twój entuzjazm, ale nie znokautujesz tego gościa z Południowej Afryki. Jak to śpiewali w pewnej piosence: „Cokolwiek jesteś w stanie zrobić, ja zrobię to lepiej”. Powodzenia w przygotowaniach.

Du Plessis wygrał wszystkie trzy starcia w oktagonie amerykańskiej organizacji. Ostatni pojedynek stoczył w lipcu na gali UFC 276 przeciwko Bradowi Tavaresowi. Po bardzo ciekawym, pełnym zwrotów akcji starciu, Afrykaner wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych. Wygrana ta zagwarantowała mu dostanie się do rankingu kategorii średniej UFC, w którym obecnie zajmuje 13. miejsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Light Heavyweight

3,487 komentarzy 6,817 polubień

Myślę, że Dick jako Afrykanin często sparował z gorylami i tu widzę jego przewagę w tym starciu.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,320 komentarzy 45,304 polubień

Jak tu nie lubić tego gościa. Dricus mój biały Murzynie lej Tilla ile wlezie.

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,130 komentarzy 13,127 polubień

Oooo dziewczyna Chimaeva twierdzi, że znokautuje Dricusa? Gość zatrzymał się na czasach przed walką z Woodley'em chyba.

Odpowiedz 1 Like