Po dzisiejszej gali UFC Fight Island 2 sternik organizacji — Dana White przyznał dodatkowe bonusy pieniężne swoim zawodnikom. Pełne wyniki z gali możesz zobaczyć tutaj.

W walce wieczoru zmierzył się Deiveson Figueiredo oraz Joseph Benavidez. Brazylijczyk nie dał żadnych szans swojemu rywali, posyłając go dwukrotnie na deski, a na końcu pierwszej rundy poddając. Figueiredo w tym pojedynku wyglądał fenomenalnie, dominował w każdym aspekcie i czuł się pewnie w oktagonie, dlatego też zgarnął bonus $50,000 za udany występ.

WIDEO Z WALKI: Deiveson Figueiredo poddaje Josepha Benavideza. 

Bonusem może pochwalić się była mistrzyni KSW — Ariane Lipski. Brazylijka poddała swoją rodaczkę w 88 sekund rzadko spotykaną balachą na kolano. Co ciekawe dla Lipski to pierwsza nagroda w UFC po wydarzeniu, tym razem jest bogatsza o $50,000.

WIDEO Z WALKI: Ariane Lipski popisuje się balachą na kolano. 

Walką wieczoru okazało się starcie w wadze lekkiej pomiędzy Rafaelem Fizievem a Marciem Diakiese. W tym zestawieniu nie brakowało emocji, obaj panowie w ciągu trzech rund położyli wszystko na szali. Sędziowie punktowali (30-27, 29-28, 29-28) dla lepszego tej nocy Fizieva. Tak czy siak, nikt nie jest pokrzywdzony. Obaj odchodzą z $50,000 w kieszeni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.