Promotor Mariusz Grabowski otworzy rok bokserski swoją galą w Dzierżoniowie 13 marca. Na gali TYMEX Boxing Night 16 dojdzie do powrotu Ewy Brodnickiej po utracie pasa organizacji WBO.

Ewa Brodnicka 30 października 30 października 2020 roku straciła pas mistrzyni świata federacji WBO, ponieważ nie zmieściła się w limicie wagowym przed walką z Mikaelą Mayer. Dzień później przegrała z Amerykanką w Las Vegas jednogłośnie na punkty. Nie znamy jeszcze przeciwniczki dla Polki, jednak niebawem powinniśmy uzyskać więcej informacji od grupy Tymex.

Kolejnym mocnym punktem gali będzie Damian Wrzesiński. Polak może pochwalić się wieloma zwycięstwami na swoim koncie. W swoim ostatnim pojedynku pokonał Luisa Angela Viedase na punkty. Co więcej, wiemy już, że kolejną szansę dostanie Łukasz Maciec. Lublinianin z powodzeniem powrócił na zawodowy ring po ponad dwuletniej przerwie. „Gruby” podczas gali Tymex Boxing Night 14, która odbyła się w Szydłowcu, wygrał z Czechem Markiem Andryskiem i zapowiedział kolejne starty.

Ostatnim zawodnikiem, który został przedstawiony na początkowej rozpisce, jest utalentowany Stanisław Gibadło. Pięściarz karierę zawodową rozpoczął jesienią 2018 roku i od tego czasu pokonał Grzegorza Sikorskiego, Tomasza Gargulę, Daniela Urbańskiego oraz Tomasza Gromadzkiego. W swoim ostatnim występie pewnie pokonał Damiana Stanisławskiego.

7 KOMENTARZE

  1. Czyli Brodnicka dostanie jakąś turbo cukinię, żeby tym swoim szalonym stylem lewy prosty+klincz lewy prosty+klincz wygrać na punkty. I się zacznie szczekanie na instagramie…

  2. Większego missmatchu jak w ostaniej walce ostatnim występie Cycatej Ewki chyba jesZcze z historii boksu nie było. Wszystkie rundy przegrane ..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.