Thiago Santos (21-7) – człowiek, który dał bardzo dobry pojedynek przeciwko mistrzowi Jonowi Jonesowi powróci w 2020 roku do oktagonu UFC. W wywiadzie dla MMAJunkie pogromca Jana Błachowicza przyznał, że rehabilitacja kolana po operacji przebiega pomyślnie, a sam czuje się na nodze znacznie pewniej.

ZOBACZ: Jon Jones broni pasa przeciwko Santosowi! 

Naprawdę kolano jest z dnia na dzień mocniejsze. Proces rehabilitacji przebiega świetnie. Już trenuję i nadal robię ćwiczenia specjalistyczne w UFC Performance Institute w Las Vegas. Myślę, że będę gotowy na czerwiec, a może nawet przed.

No cóż Thiago po powrocie do pełnych obrotów chce walki przeciwko samemu mistrzowi. Nie wyklucza także walki o miano pretendenta, z tym że w Rio Ranho status takiej nagrody ma pojedynek pomiędzy Coreyem Andersonem a ”Cieszyńskim Księciem”.

Zobaczymy co ma dla mnie UFC. Jeżeli dadzą mi walkę o pas z miejsca, to będę szczęśliwy. Naprawdę nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia, jeżeli będę musiał stoczyć jeden pojedynek przed pasem. Znowu jestem głodny i na linii może pojawić się jeszcze jedno starcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.