Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym pojedynku Jan Błachowicz (MMA 25-8) skrzyżuje rękawice z Coreyem Andersonem (MMA 13-4). Taką informację podał Brett Okamoto z portalu ESPN, który wielokrotnie informował o starciach na szczycie organizacji UFC.

Pojedynek odbędzie się 15 lutego 2020 roku na gali UFC Fight Night w stanie Nowy Meksyk. Będzie to najważniejszy pojedynek tego wieczoru.

Pierwsza walka pomiędzy tymi zawodnikami miała miejsce 5 września 2015 roku na gali UFC 191. Wtedy jednogłośną decyzją sędziów wygrał Corey Anderson. Dla Jana Błachowicza była to trzecia walka w UFC i druga przegrana pod szyldem tej organizacji.

Zobacz także: Weili Zhang vs Joanna Jędrzejczyk o pas wagi słomkowej na UFC 248

Dla Błachowicza będzie to już czternasta walka w organizacji UFC. Polak w ostatnich siedmiu pojedynkach zwyciężał sześciokrotnie – pokonywał Devina Clarka, Jareda Cannoniera, Jimiego Manuwę, Nikitę Krylova, Luke’a Rockholda i Ronaldo Souzę.

Dla Andersona będzie to piętnasty występ w klatce UFC. W ostatnich czterech walkach „Overtime” pokonywał decyzjami sędziów Patricka Cumminsa, Glovera Teixeirę, Ilira Latifiego oraz znokautował Johnny’ego Walkera. Wcześniej 30-latek był jednak nokautowany przez Jimiego Manuwę i Ovince’a St. Preux.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.