Nadchodzi gala TFL 23 w Garwolinie. Karta walk sportowego wydarzenia organizowanego przez JS Promotion – Jacka Sarnę zapełnia się. Wiemy już, że w październiku zobaczymy kolejne zestawienie! Mateusz Gola zmierzy się z Tobiaszem Lewandowskim.

Trzecią zawodową walkę w karierze stoczy reprezentant Radomskiego Klubu Taekwondo – RKT RADOM – Mateusz Gola (1-1). Dla podopiecznego trenera Giermana Anfinogenova będzie to pierwszy występ pod banderą Thunderstrike Fight League. Przeciwnikiem reprezentanta z Radomia, będzie znany z występu na TFL, eksplozywny i niebezpieczny – Tobiasz Lewandowski (2-1). Dla reprezentanta klubu Poland Top Team Grudziądz będzie to czwarty profesjonalny bój w formule MMA!

W walce wieczoru TFL 23 zaprezentuje się Sebastian Kotwica. Podejmie on Marcosa Schmitza, który stoczy 25 zawodową walkę w formule MMA. Pojedynek dostał miano eliminatora do pasa mistrzowskiego TFL w kategorii piórkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

zielony666

UFC
Middleweight

13,831 komentarzy 57,459 polubień

Mocna konkurencja dla UFC z Jankiem, Tyburem, Lordem, Islamem, Hookerem, Czimajewem, Yanem i innymi, które leci w tym samym czasie.

Odpowiedz 3 polubień