Szef UFC, Dana White, wypowiedział się w temacie następnej walki mistrzowskiej o pas kategorii koguciej. Sternik amerykańskiego hegemona chciałby zorganizować starcie Aljamaina Sterlinga z Seanem O’Malleyem w sierpniu.

Podczas gali UFC 288, która odbyła się 6 maja w Newark, doszło do starcia o pas kategorii koguciej. Sterling obronił trofeum po raz trzeci. Jamajczyk pokonał w walce wieczoru Henry’ego Cejudo przez niejednogłośną decyzję sędziów punktowych. Tym samym zawodnik z Nowego Jorku pozostaje niepokonany od dziewięciu walk oraz prawie pięciu i pół roku. Od razu po starciu w wywiadzie z Joe Roganem zgłosił gotowość do rywalizacji z Seanem O’Malleyem, z którym zdążył wymienić uprzejmości w oktagonie.

Na konferencji prasowej po gali UFC 288, Dana White potwierdził, że Amerykanin będzie następnym pretendentem do pasa kategorii koguciej. Jako możliwy termin wskazał sierpień i wydarzenie UFC 292. Gala odbędzie się w Bostonie, przewidziana jest na 19. dzień miesiąca. Na chwilę obecną Sterling wyraził chęć na rywalizację we wrześniu, natomiast nie wiadomo czy byłby chętny zmierzyć się z O’Malley’em miesiąc wcześniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,876 komentarzy 12,201 polubień

Szef UFC, Dana White, wypowiedział się w temacie następnej walki mistrzowskiej o pas kategorii koguciej. Sternik amerykańskiego hegemona chciałby zorganizować starcie Aljamaina Sterlinga z Seanem O'Malleyem w sierpniu.

Podczas gali UFC 288, która odbyła się 6 maja w Newark, doszło do starcia o pas kategorii koguciej. Sterling obronił trofeum po raz trzeci. Jamajczyk pokonał w walce wieczoru Henry’ego Cejudo przez niejednogłośną decyzję sędziów punktowych. Tym samym zawodnik z Nowego Jorku pozostaje niepokonany od dziewięciu walk oraz prawie pięciu i pół roku. Od razu po starciu w wywiadzie z Joe Roganem zgłosił gotowość do rywalizacji z Seanem O'Malleyem, z którym zdążył wymienić uprzejmości w oktagonie.

Na konferencji prasowej po gali UFC 288, Dana White potwierdził, że Amerykanin będzie następnym pretendentem do pasa kategorii koguciej. Jako możliwy termin wskazał sierpień i wydarzenie UFC 292. Gala odbędzie się w Bostonie, przewidziana jest na 19. dzień miesiąca. Na chwilę obecną Sterling wyraził chęć na rywalizację we wrześniu, natomiast nie wiadomo czy byłby chętny zmierzyć się z O'Malley'em miesiąc wcześniej.

Odpowiedz polub

click to expand...