Genesis: Różal vs Barnett karta walk

Gracjan Szadziński będzie jednym z uczestników projektu Genesis, w trakcie którego zawodnicy będą walczyć na gołe pięści i łokcie. Jego rywalem natomiast zostanie Jan Siroky. O tym zestawieniu poinformowano w mediach społecznościowych marki pisząc:

Tego gościa nie mogło zabraknąć na gali ! Gracjan Szadziński vs Jan Siroky.

Gracjan Szadziński również poinformował o walce w mediach społecznościowych i skomentował ją krótko:

Będę w swoim żywiole.

Szadziński jest zawodnikiem organizacji KSW. W ostatniej walce przegrał przez nokaut z Arturem Sowińskim. W poprzednich starciach toczonych między innymi na galach KSW „Terminator” nokautami kończył między innymi Paula Redmonda, Macieja Kazieczkę czy Leonida Smirnova. Zanim Gracjan wkroczył na drogę mieszanych sztuk walki od wielu lat trenował boks i kickboxing. Wielokrotnie walczył również w obu dyscyplinach i zdobył ogromne doświadczenie w starciach stójkowych, co przełożyło się na jego styl walki w MMA.

Czech, Jan Siroky, reprezentant Fighting Club Ostrava, stoczył w formule MMA 20 pojedynków. „Jiri” w przeszłości sięgał po tytuł amatorskiego mistrza Czech w MMA, ale ma też na koncie przygodę ze sportami stójowymi. Siroky stoczył 6 walk w boksie oraz 4 w kickboxingu. W MMA przegrał swoje dwie ostatnie walki.

Gala Genesis odbędzie się już 23 października.

Zobacz również: Ujawniono cenę PPV za galę GENESIS. Znamy również komentatorów gali!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.