Sylwester Kołecki idzie w ślady brata. Sztangista podpisał kontrakt z Babilon MMA.

33-letni Sylwester Kołecki (1-0, 1 KO), młodszy brat Szymona Kołeckiego podpisał kontrakt z Babilon MMA,  się z organizacją kierowaną przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka.  Od występów w Babilon MMA swoją karierę zaczynał w 2017 roku także Szymon Kołecki (9-1, 8 KO), który dziś występuje w KSW.

Sylwester Kołecki, podobnie jak starszy brat (złoty i srebrny medalista olimpijski) przez wiele lat uprawiał podnoszenie ciężarów na poziomie międzynarodowym. W trakcie 17-letniej kariery zdobył m.in. złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów w 2007 roku. Tę przygodę zakończył w 2014 roku.

Mieszane sztuki walki Sylwester Kołecki trenuje od 2019 roku, szkoląc się w Akademii Sportów Walki Wilanów oraz klubie Elitarni MMA Oborniki Śląskie. W swoim debiucie w klatce we wrześniu ubiegłego roku potrzebował zaledwie 17 sekund na rozprawienie się z Aleksandrem Joketiciem. Wkrótce data debiutu Sylwestra w Babilon MMA zostanie ujawniona.

32 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy tak samo szybko jak Szymon, będzie się uczył MMA. Jeżeli ma taki sam "mental", to może zajść nawet wyżej od brata.

 2. Od lat dziwi mnie, że te wszystkie młode talenty nie idą do Bellatora. Wiem, że tam kokosów nie ma, ale na polskich regionalnych galach 1000 zł. za walkę to też nie jest szał, a wpis w CV jednak inny.

 3. Od lat dziwi mnie, że te wszystkie młode talenty nie idą do Bellatora. Wiem, że tam kokosów nie ma, ale na polskich regionalnych galach 1000 zł. za walkę to też nie jest szał, a wpis w CV jednak inny.

  Myślisz że Bellator weźmie jakiegoś placka z Polski ?

 4. Myślisz że Bellator weźmie jakiegoś placka z Polski ?

  No, z całym szacunkiem, ale właśnie wzięli Kołeckiego (1-0) na pewno jest kilku tych młodych prospektów co czekają na maila UFC i czekają… i czekają…

 5. No, z całym szacunkiem, ale właśnie wzięli Kołeckiego (1-0) na pewno jest kilku tych młodych prospektów co czekają na maila UFC i czekają… i czekają…

  Andżej weź Ty ogarnij o czym Ty piszesz

 6. Andżej weź Ty ogarnij o czym Ty piszesz

  No nie powiesz mi chyba, że taki Rutkowski czy Rębecki nie dostali by się do Bellatora? Choć dla nich te wypłaty mogłyby być za małe, ale za to jakiś krok w USA a nie gala jakiejś Czechosłowacji 🙂

 7. Od lat dziwi mnie, że te wszystkie młode talenty nie idą do Bellatora. Wiem, że tam kokosów nie ma, ale na polskich regionalnych galach 1000 zł. za walkę to też nie jest szał, a wpis w CV jednak inny.

  Sylwester Kołecki młody talent

  :razz:utinlaugh:

 8. No nie powiesz mi chyba, że taki Rutkowski czy Rębecki nie dostali by się do Bellatora? Choć dla nich te wypłaty mogłyby być za małe, ale za to jakiś krok w USA a nie gala jakiejś Czechosłowacji 🙂

  Ale Kołecki poszedł do Babilonu A Ty o Bellatorze piszesz.

 9. No nie powiesz mi chyba, że taki Rutkowski czy Rębecki nie dostali by się do Bellatora? Choć dla nich te wypłaty mogłyby być za małe, ale za to jakiś krok w USA a nie gala jakiejś Czechosłowacji 🙂

  Ale Kołecki poszedł do Babilonu A Ty o Bellatorze piszesz.

 10. Nie ro

  :mjsmile:

  O kurła

  Nie rozumiem, skoro Ty masz inne nazwy to co ja Ci poradzę że Cię nie rozumiem

 11. Nie ro

  Nie rozumiem, skoro Ty masz inne nazwy to co ja Ci poradzę że Cię nie rozumiem

  Nie no, samozaorałem się level hard. Trochę mnie dziwiło, że Kołecki w Bellatorze, ale co tam :beczka:

  Na moje usprawiedliwienie to, że dopiero się obudziłem po nocnej zmianie :śmiech:

 12. Brat Pudziana vs Brat Szymona

  Only on PPV

  Tak jest ! Natomiast zamiast tradycyjnego otwarcia gali Babiloński na pełnej piz…e wjedzie motorem z walizką pełną $$$

 13. Tak jest ! Natomiast zamiast tradycyjnego otwarcia gali Babiloński na pełnej piz…e wjedzie motorem z walizka pełna $$$

  A za nim będą gonić pomalowani na czarno, ubrani w majtki ze słomy i z dzidami w rękach!

 14. Nie no, samozaorałem się level hard. Trochę mnie dziwiło, że Kołecki w Bellatorze, ale co tam :beczka:

  Na moje usprawiedliwienie to, że dopiero się obudziłem po nocnej zmianie :śmiech:

  To chyba ty pisać nie umiesz

  :razz:ociesznymirek:

 15. Od lat dziwi mnie, że te wszystkie młode talenty nie idą do Bellatora. Wiem, że tam kokosów nie ma, ale na polskich regionalnych galach 1000 zł. za walkę to też nie jest szał, a wpis w CV jednak inny.

  Pomyliło Ci się, on podpisał kontrakt z firmą Bebilon i teraz będzie reklamował kaszki oraz mleko modyfikowane.

 16. Nie no, samozaorałem się level hard. Trochę mnie dziwiło, że Kołecki w Bellatorze, ale co tam :beczka:

  Na moje usprawiedliwienie to, że dopiero się obudziłem po nocnej zmianie :śmiech:

  :razz:utinlaugh::mjsmile:

 17. No nie powiesz mi chyba, że taki Rutkowski czy Rębecki nie dostali by się do Bellatora? Choć dla nich te wypłaty mogłyby być za małe, ale za to jakiś krok w USA a nie gala jakiejś Czechosłowacji 🙂

  Andrzej nie porównuj Rebeckiego czy Rutkowskiego do debiutanta. Nie mierz też Sylwka ze względu na Szymona. Chłop jak zrobi wynik i skille jak starszy brat to można myśleć o bellatorze.

 18. Andrzej nie porównuj Rebeckiego czy Rutkowskiego do debiutanta. Nie mierz też Sylwka ze względu na Szymona. Chłop jak zrobi wynik i skille jak starszy brat to można myśleć o bellatorze.

  Przecież ja całkiem o czym innym pisałem, już pomijając fakt, że mi się pojebały organizacje…

  ::really::

 19. Przecież ja całkiem o czym innym pisałem, już pomijając fakt, że mi się pojebały organizacje…

  ::really::

  I sprawa wyjaśniona :conorsalute: już myślałem że ktoś ci konto zhakował 🙂 Mówię rozsądny facet przecież a tu… Bellator :razz:udziaonicbyniedao:

 20. Jest gangsterem!

  Wygrana z super niebezpiecznym zabójcą z Bałkan – SHOGUNEM – Albańczykiem z Czarnogóry, który jest już w tym sporcie kilkanaście lat.

   

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.