Nie powróci prędko do akcji walczący w wadze średniej UFC, Abus Magomedov. Jak podaje na Twitterze dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff, odwołano dwukrotnie starcie 32-latka z Geraldem Meerschaertem.

Magomedov miał zawalczyć z „GM3” na gali UFC Fight Night 219, która odbędzie się 19 lutego w Las Vegas. Starcie z powodu problemów wizowych zostało przełożone na okoliczność numerowanego wydarzenia w Londynie. Mowa o UFC 286, które odbędzie się 18 marca. Jak się okazuje do tego czasu zawodnik z Dusseldorfu nie uzyska również wymaganego dokumentu. Z tego też powodu starcie Magomedova z Meerschaertem dwukrotnie zostało odwołane. Sam zawodnik może mówić o niesamowitym pechu, bowiem to jego czwarty anulowany pojedynek od grudnia 2021.

Magomedov (MMA 25-4-1) wszedł z przytupem do najlepszej organizacji MMA na świecie. Zawodnik urodzony w Dagestanie pokonał w debiucie Dustina Stoltzfusa podczas wrześniowej gali w Paryżu. 32-latek odprawił Niemca frontalnym kopnięciem oraz ciosami w 19 sekund za co otrzymał bonus od organizacji.

Magomedov wcześniej rywalizował dla takich marek jak m.in. KSW czy PFL. W polskiej federacji stoczył jeden pojedynek, który potoczył się po jego myśli. Zawodnik trenujący w UFD Gym pokonał Cezarego Kęsika przez poddanie w drugiej rundzie na KSW 57 w grudniu 2020.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dawca Organu
Dawca Organu

NoLife FC

30,886 komentarzy 104,674 polubień

to wina #putinflacji :boystop:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,395 komentarzy 41,388 polubień

Pewnie nie rozliczył się do końca z KSW.

Nie wie że z kelnerem się nie zadziera.

:fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,572 komentarzy 20,602 polubień

to wina #putinflacji :boystop:

chyba kawulflacji

Odpowiedz polub

K
Kamkołcz

Legacy FC
Bantamweight

1,878 komentarzy 3,637 polubień

Kowid kontratakuje, róbcie gale telewizyjne inaczej
Fszyscy zginiemy.

Odpowiedz 1 Like