Mike Tyson od ogłoszenia powrotu na ring na brak ofert ze strony promotorów nie może narzekać. Wczoraj pisaliśmy o tym, że dyrektor organizacji Bare Knuckle Fighting  Championship złożył lukratywną ofertę opiewającą na kwotę 20 milionów dolarów za walkę dla ”Żelaznego” na gołe pięści. Na komentarze zawodników związanych z ofertami dla legendy nie trzeba było długo czekać, a szczególnie na jedną bardzo ciekawą opcję, którą zaproponował popularny – Shannon Briggs, który niedawno dołączył do BKFC.

48-letni Shannon umieścił film na swoim Instagramie, w którym wyzwał braci Klitschko na ring bez rękawic. Sęk w tym, że taka walka byłaby organizowana w drużynie, a partnerem Briggsa miałby zostać Mike Tyson.

Rozmawiałem z Tysonem o tym pomyśle, może to wypali. Lepiej byłoby doprowadzić do starcia drużyn. Mike Tyson i Shannon Briggs kontra bracia Klitschko. Chyba że któryś z nich nie chce się bić, to mogą wziąć Davida Haye’a, on pomógłby w zastępstwie.

Chodzi mi o takie partnerstwo, jakie widzimy podczas WWE.

Gdyby tego było mało, Amerykanin przynajmniej raz dziennie wyzywa pięściarzy z Ukrainy oraz Davida Haye’a w swoich mediach społecznościowych. Brytyjczyka często nazywa kostką, gdyż ten po porażce z Władimirem w 2011 roku uważał, że przegrał z powodu kontuzji.

Klitschko i Haye – do tego świetny Mike Tyson w tag teamie. To wszystko przeznaczymy na cele charytatywne!

View this post on Instagram

They tellin me biscuit toe wanna come back too!!! 😡😡😡 So far coming back you got @klitschko The Pie 🥧 @davidhaye The Toe🦶 and The Great Iron @miketyson I say we do a tag team fight. @miketyson & @cannon_briggs vs the Pies @klitschko & @davidhaye for charity. #TagTeamBoxing #BrownsvilleBombers vs #BiscuitandToeJam #LETSGOCHAMP Repost from @elusive2.0 • This was inside the main entrance of the O2 arena at Anthony Joshua’s weigh-in against Charles Martin back in 2016. Heavyweight boxing won’t realise what it’s lost until Shannon Briggs retires 😂 One of the best self promoters in any division – across combat sports Disclaimer: Visual & audio content belongs to IFL TV. #DavidHaye #ShannonBriggs #AnthonyJoshua #CharlesMartin #JoshuaMartin #O2Arena #LetsGoChamp #HAYEMaker

A post shared by Shannon Briggs (@cannon_briggs) on

Jeżeli jednak nie uda się doprowadzić do walki w drużynie, Briggs chciałby zmierzyć się z ”Żelaznym Mikiem”. W sieci pojawił się nawet komentarz dyrektora BKFC, mówiący o tym, że chce zestawić obu panów, lecz jak się później okazało było to fałszywe konto i te doniesienia można włożyć między bajki.

Kocham cię mistrzu, jeżeli ty mnie kochasz, to zawalczysz ze mną. #Let’s Go Champ

 

7 KOMENTARZE

  1. Starzy ludzie chcą się okładać po głowach gołymi pięściami 😕 nieźle już im wszystkim odbija od tej kwarantanny

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.