Wszystko wskazuje na to, że Mike Tyson będzie osobą, która w najbliższym czasie nie będzie mogła narzekać na brak ofert. Legendarny pięściarz otrzymał kolejne propozycje pojedynków, za które może zarobić ogromne pieniądze.

W środę pojawiła się informacja o złożeniu propozycji Tysonowi na pojedynek z nowozelandzkim graczem rugby, za którą miałby otrzymać 1 milion dolarów. To jednak nie koniec ofert, które otrzymał 53-latek. W grę wchodzą walki na gołe pięści oraz starcie z Aleksandrem Emelianenką na Białorusi.

O propozycji ze strony Bare Knuckle Fighting Championship poinformował David Feldman, dyrektor tej organizacji, w rozmowie z heavy.com. Według jego słów za ewentualną walkę na gołe pięści Mike Tyson mógłby otrzymać co najmniej 20 milionów dolarów.

„Złożyliśmy Mike’owi propozycję gwarantowanych 20 milionów dolarów za walkę w BKFC, jednak jesteśmy otwarci również na inne opcje, jeśli chodzi o współpracę. Po zobaczeniu nagrania z jego treningu pojawiła się u nas ogromna chęć obejrzenia go w ringu. To zainspirowało nas do złożenia oferty”

Kolejną osobą chętną na sprowadzenie Mike’a Tysona jest Vladimir Hryunov, rosyjski promotor bokserski, który zdradził informację z rosyjskim portalem Sport Express.

„Wczoraj rozmawialiśmy z Tysonem. Zadzwoniłem do niego w całkowicie innej sprawie, jednak dyskutowaliśmy również na temat jego chęci do powrotu na ring. Zapytał, czy byłaby szansa na walkę w Rosji. Odpowiedziałem, że byłaby możliwość zorganizowania starcia w organizacji WTKF na Białorusi. Rywal do wyboru, może to być Sergei Kharitonov lub Aleksander Emelianenko. Walka na zasadach bokserskich. Tyson zapytał, czy mam na taki pojedynek milion. Odpowiedziałem, że mam”

Na ten moment wciąż jednak nie wiadomo, gdzie Tyson stoczy zapowiedziane walki. Starcia miałyby być pokazowe, a zebrane środki przekazane na cele charytatywne.

Zobacz również:

29 KOMENTARZE

 1. W sumie dla samego marketingu powinni też coś zaproponować.

  Dokładnie i walką z Izu lub Najmanem. Ale prędzej zgłosi się FAME.

 2. W Bare Knucke, z takim jebnięciem z obu łap,mógłby walczyć spokojnie nawet teraz.

  połamałby se łapy w 10 sekund xd

 3. połamałby se łapy w 10 sekund xd

  no nie, bo przeciwnik by padł po 5-7sekundach XD tam same ochłapy walczą BigFoot, Beltran, Kryptonite.

 4. no nie, bo przeciwnik by padł po 5-7sekundach XD tam same ochłapy walczą BigFoot, Beltran, Kryptonite.

  no ale trafi w czoło z taką mocą i rip

 5. Dokładnie i walką z Izu lub Najmanem. Ale prędzej zgłosi się FAME.

  Fame się zgłosi ? I co, przepiszą całą organizację na majka u notariusza i oddadzą mu swoje posiadłości samochody i dziewczyny żeby poszły do pracy bo hajsu zabraknie?

  Ja nie wiem kurwa jak ktoś z takim stażem może pisać takie głupoty

 6. Mike, have you ever been to Poland?

  No a jak. U Wojewódzkiego i tajgera też sprzedawal, czy jakieś inne gówno.

 7. Tyson za młodu zabijał ludzi przez rękawice kilkanaście OZ, to co dopiero bez nich…

  To by był widok, młody Mike w bare knuckle. Teraz to już tylko walki pokazowe

 8. Pokazówkę z Royem Jonesem Jr. chętnie bym też obejrzał, z Evanderem rewanż nie tak, z Royem byłoby to coś co było marzeniem wielu ale się nigdy nie odbyło,

 9. Fame się zgłosi ? I co, przepiszą całą organizację na majka u notariusza i oddadzą mu swoje posiadłości samochody i dziewczyny żeby poszły do pracy bo hajsu zabraknie?

  Ja nie wiem kurwa jak ktoś z takim stażem może pisać takie głupoty

  Ktoś pisał o KSW to odpisałem że prędzej jutubery się zgłoszą i pewnie jeszcze oni prędzej by go podpisali. Jakby chcieli to każdego mogą przejąć z KSW i każdego im podebrać i piszę to ze smutkiem.

 10. Ktoś pisał o KSW to odpisałem że prędzej jutubery się zgłoszą i pewnie jeszcze oni prędzej by go podpisali. Jakby chcieli to każdego mogą przejąć z KSW i każdego im podebrać i piszę to ze smutkiem.

  Nie sądzę . Wydaje mi się że jest wręcz odwrotnie

 11. Nic dobrego z tego nie wyjdzie jak wszystkie dziady zaczną się napierdalać, uff dobrze że to nie MMA tylko boks .

  Pewnie jak któryś się przekręci na zawał to zrozumieją że to nie jest zabawa dla 60letnich pryków

 12. W sumie dla samego marketingu powinni też coś zaproponować.

  Walka z Gołotą, na zasadach samoanskiego kickboxingu w 3 rundach po 20 sekund.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.