Rory MacDonald: Zamierzam zmierzyć się z Neimanem Gracie, Bóg przygotował dla mnie kolejny rozdział

Rory MacDonald (20-5-1) zremisował z Jonem Fitchem (32-7-2, 1N/C) na gali Bellator 220. W oktagonie Kanadyjczyk udzielił wywiadu, z którego wydawać by się mogło, że chce zakończyć karierę. Najwyraźniej w tej rozmowie emocje wzięły górę, bo Rory podczas konferencji zmienił swoje zdanie.

W oktagonie wyraziłem to, co czułem, przez co przechodziłem, starałem się być szczery.

Zamierzam usiąść w spokoju i się pomodlić. Zobaczymy, co Bóg dla mnie przygotował. Mam zamiar kontynuować turniej Bellatora i zmierzyć się z Naimanem Gracie.

Jestem tego całkiem pewny. Mam lekkie rozcięcie, które powinno szybko się zagoić. Szwy powinny zostać zdjęte w ciągu tygodnia. Mam też spuchnięty łokieć, ale to najmniejszy problem.

Karty sędziowskie wskazują, że 1 i 2 runda należała do Rory‚ego, 3 i 5 do Fitcha. Zagadką pozostaje 4 starcie, bo to właśnie w nim sędziowie typowali w obie strony. Ostatecznie dwóch arbitrów wypunktowało walkę 47-47, a trzeci 48-46 więc walka zakończyła się remisem. Dzięki temu MacDonald zachował tytuł i awansował w turnieju.

Myślałem, że na swoim koncie miałem trzy rundy a Jon dwie. Kiedy dochodzi do werdyktu sędziowskiego, to nigdy nie wiadomo. Możesz wygrać 5 rund, a i tak przegrać decyzją sędziowską.

Zawodnik Tristar Gym lekko szokuje w wywiadzie, gdyż podkreśla rolę Boga w swoim życiu, mówiąc, że coś dla niego przygotował.

Myślę, że Bóg ma dla mnie kolejny rozdział. Nie czuję, abym chciał być wojownikiem. Zbliżam się do Boga i czuję, że coś dla mnie przygotował. Czuję otwierające się drzwi, na razie nie wiem, co to jest.

Poniżej znajduje się karta punktowa z walki MacDonald vs. Fitch

Rory MacDonald: Zamierzam zmierzyć się z Neimanem Gracie, Bóg przygotował dla mnie kolejny rozdział

10 KOMENTARZE

 1. Kolejny żołnierz boga się znalazł:stevecarell:

  Proponuję wpierdol on Najmana i wstąpienie do zakonu:juanlaugh:

 2. Ciekawa przemiana. Lepsze to niż papieprzanie bliskich, prochy, czy łamanie czegokolwiek podczas walki

 3. Zostanie wędrownym kaznodzieja i będzie nawracał owieczki na właściwą drogę. A jak nie zechcą się nawrócić to wpierdol

 4. Wszyscy chcą Najmana a on ma już podpisany kontrakt z Polfasem, na walkę z Trybsonem,, co Ty pierdolisz'' Trybałą.

 5. Bez szans Najman teraz będzie walczył z Bigisem

  Już "walczył" :childcry:

  Odbiło mu się karpiem wigilijnym po pierwszej minucie i krecik pokazał główkę … o i na tym koniec atrakcji.

  :razz:ociesznymirek:

 6. Najpierw tak gadał, jakby z szoku remisu co go ratował:

  Zmieniam się jako człowiek, zmieniłem się przez Boga. Zmienił moją duszę, moje serce. Nie wiem czy nadal chcę zadawać ludziom ból. To dziwne, ale wiem, że Bóg ma na mnie plan. Mówił do mnie w trakcie tej walki, nie wiem, to inne uczucie.

  Szok i adrenalina zejszły i teraz nawija tak:

  Zamierzam usiąść w spokoju i się pomodlić. Zobaczymy, co Bóg dla mnie przygotował. Mam zamiar kontynuować turniej Bellatora i zmierzyć się z Naimanem Gracie.

  Czego to jeszcze Jahwe, czyli ten BÓG jemu nie wymyślił, wprdolu w tym turnieju w ramach pokory chrześcijańskiej?!

  Jeszcze, trochę i zaraz będzie mówić o cudzie, jak to na treningu czy tam sparingu w rękawicach stygmaty mu wyskoczyły i krwawiły na macie zanim zdjął te rękawice.

 7. Czy Miras Gracie zgodzi się przygotować Najmana do tej walki czy doradzi mu żeby kończył karierę jak po blamażu z Burneiką?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.