Mistrz kategorii półśredniej organizacji Bellator MMA ma wątpliwości co do swoich dalszych występów w klatce MMA. Rory MacDonald po walce z Jonem Fitchem, którą zremisował, dał znać w wywiadzie z Big Johnem, iż zmienił się jako człowiek i nie jest pewien czy nadal chce zadawać ludziom ból jako zawodnik i sportowiec.

Zadałem kilka dobrych ciosów, ale nie wiem, coś jest inaczej, ciężko pociągnąć mi za spust, nie mam w sobie tego instynktu, waham się przy atakach, to nie był mój najlepszy występ.

Zmieniam się jako człowiek, zmieniłem się przez Boga. Zmienił moją duszę, moje serce. Nie wiem czy nadal chcę zadawać ludziom ból. To dziwne, ale wiem, że Bóg ma na mnie plan. Mówił do mnie w trakcie tej walki, nie wiem, to inne uczucie.

21 KOMENTARZE

 1. Jak Bog do niego gada w trakcie walki to znak ze sterydy wypalily mu juz mozg. Czas konczyc naprawde. 2 sprawa po wojnach z Lawlerem nigdy juz nikt nie jest tym samym czlowiekiem.

 2. Jak już się wchodzi do klatki, to wątpliwości nic dobrego nie przyniosą, albo wojna na 100% albo definitywnie trzeba kończyć  z tym sportem. Co do zmiany poprzez Boga to wszystko ok, czemu nie, tylko czy to jakoś za daleko nie poszło jeśli Bóg mówi do człowieka w klatce? W każdym bądź razie, powodzenia dla Roryego, dobre walki dawał.

 3. Jak już się wchodzi do klatki, to wątpliwości nic dobrego nie przyniosą, albo wojna na 100% albo definitywnie trzeba kończyć  z tym sportem. Co do zmiany poprzez Boga to wszystko ok, czemu nie, tylko czy to jakoś za daleko nie poszło jeśli Bóg mówi do człowieka w klatce? W każdym bądź razie, powodzenia dla Roryego, dobre walki dawał.

  jak Bóg do niego mówi podczas walki to chyba coś mu się w głowie już poprzestawiało

  tu pierwszy przykład z brzegu

  "Tony uznał, że jego syn jest Jezusem Chrystusem, a on sam drugim Jezusem Chrystusem. Miał zapytać syna, czy jest opętany albo przejęty przez inne istoty, wywołując w dziecku strach. Wedle raportów, wtedy właśnie Cristina zdecydowała o złożeniu wniosku o zakaz zbliżania się męża."

 4. Rory MacDonald po remisie z Jonem Fitchem: Nie wiem czy nadal chcę zadawać ludziom ból

  Mistrz kategorii półśredniej organizacji Bellator MMA ma wątpliwości co do swoich dalszych występów w klatce MMA. Rory MacDonald po walce z Jonem Fitchem, którą zremisował, dał znać w wywiadzie z Big Johnem, iż zmienił się jako człowiek i nie jest pewien czy nadal chce zadawać ludziom ból jako zawodnik i sportowiec.

  Zadałem kilka dobrych ciosów, ale nie wiem, coś jest inaczej, ciężko pociągnąć mi za spust, nie mam w sobie tego instynktu, waham się przy atakach, to nie był mój najlepszy występ.

  Zmieniam się jako człowiek, zmieniłem się przez Boga. Zmienił moją duszę, moje serce. Nie wiem czy nadal chcę zadawać ludziom ból. To dziwne, ale wiem, że Bóg ma na mnie plan. Mówił do mnie w trakcie tej walki, nie wiem, to inne uczucie.

  Oho, przekaz związany z duchowościa i już większość ynteligentnych forumowiczów cisnie że psychol.   Quo Vadis świecie..

 5. W młodym wieku zaczął i w młodym wieku się skończył. Walki na najwyższym poziomie zniszczyły chłopaka i coś mu się odkleiło. Szkoda go trochę

 6. Chłopak przechodzi duchową transformację a wy mu tu imputujecie chorobę psychiczną. To wszystko się zintegruje jak zaimplementuje aikido do swojej gry. Lipa też z początku był hardy, a potem zaczął grać szatański metal dla Boga.

 7. Oho, przekaz związany z duchowościa i już większość ynteligentnych forumowiczów cisnie że psychol.   Quo Vadis świecie..

  Owszem, nie trzeba cisnąć, że psychol, ale pośmiać się jak najbardziej wypada:lol:

 8. Czy ten nudziarz nie wie, że Jezus kocha nokauty?

  Conor mówił, że znokautowałbym Jezusa gdyby doszło do ich walki

 9. Oho, przekaz związany z duchowościa i już większość ynteligentnych forumowiczów cisnie że psychol.   Quo Vadis świecie..

  Jakby powiedział, że z zaświatów gada do niego jego zdechły pies, to byłby psychol, ale jak gada pan buk, to już nie psychol, tylko uduchowiony człowiek :razz:utinlaugh:

 10. Te dwie z tyłu na pewno nie wiedzą o czym Rory mówi, facet już myślami jest gdzie indziej, pora kończyć zabawę w mma.

 11. Jak Bog do niego gada w trakcie walki to znak ze sterydy wypalily mu juz mozg. Czas konczyc naprawde. 2 sprawa po wojnach z Lawlerem nigdy juz nikt nie jest tym samym czlowiekiem.

  ee tam nick diaz pozostal soba

 12. Owszem, nie trzeba cisnąć, że psychol, ale pośmiać się jak najbardziej wypada:lol:

  Nie przecze, dystans spoko, żart zawsze spoko %) miłej niedzieli kurwie auu

 13. Rory na zawsze pozostanie jednym z moich ulubionych zawodników, uwielbiam oglądać walki tego dzika. Jeśli to koniec jego kariery to uszanuje i wielkie dzięki za te wszystkie piękne walki.

 14. To dziwne, ale wiem, że Bóg ma na mnie plan. Mówił do mnie w trakcie tej walki, nie wiem, to inne uczucie.

 15. O Rorym , mówiło się że jest psychopatom. Metodycznie rozwalał na kawałki swoich oponentów. No i utracił ten pierwiastek psychopaty. Jako jego fan się cieszę i ,życzę mu wszystkiego dobrego. Napędzało jego karierę coś co lepiej żeby porzucił.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.