5 marca 2016 roku miało dojść do walki Rafaela dos Anjosa z Conorem McGregorem na szczycie wagi lekkiej. Jednakże na 2 tygodnie przed galą UFC 196 Brazylijczyk złamał stopę i musiał wycofać się z tego pojedynku. Miejsce ”RDA” zajął Nate Diaz, który kilka dni później zszokował w Las Vegas i rozprawił się z ”Notoriousem” w 2 rundzie. Do ponownego zestawienia dos Anjosa z McGregorem nigdy nie doszło, ale być może Conor odpowie na ostatnie zaczepki tego pierwszego w mediach społecznościowych i w końcu zobaczymy obu panów w oktagonie.

Zróbmy to. Szukasz walki? Czekam. 155,165 czy 170 funtów nie ma znaczenia, zawsze jestem w grze. Jeb** sportową emeryturę.

Czy naprawdę Conor McGregor na dobre skończył ze sportem? Na początku czerwca dał on do zrozumienia jasno, że dalsza gra po prostu go nie ekscytuje, a czekanie i trenowanie nie idą ze sobą w parze. Co ciekawe były mistrz miał zaproponował walkę z innym legendarnym Brazylijczykiem — Andersonem Silvą, jednak matchmakerzy UFC szybko zgasili pomysł McGregora. Tym samym stwierdził on, że jeżeli chcą kierować jego dalszą karierą i psuć mu plany, to nie zamierza się dalej nikogo słuchać i odchodzi w cień.

Z drugiej strony Rafael obecnie znajduje się pod pasmem porażek, co prawda nie przegrywał on przez nokauty, ale zarówno Michael Chiesa, jak i Leon Edwards poradzili sobie z jego osobą bez trudów na pełnym dystansie. Wiele fanów po styczniowym pojedynku otwarcie mówiło, że dos Anjos powinien zakończyć swoją przygodę, ale ten w ostatnim czasie na Twitterze jest ciągle aktywny i komentuje posty innych zawodników. Dodajmy, że przed zawodnikiem Kings MMA pozostała ostatnia walka w kontrakcie dla amerykańskiego giganta i na razie nie wiadomo, czy prezydent UFC — Dana White będzie chciał przedłużyć umowę Brazylijczyka. Poniżej znajduje się jego komentarz do postu Nate’a Diaza, w którym Amerykanin skrytykował zestawienie Kamaru Usmana z Gilbertem Burnsem. W głównej mierze odniósł się on do braku szumu medialnego wokół tego starcia mistrzowskiego oraz wyśmiał zarobki obu zawodników.

Nate Diaz — przestań chwalić się pieniędzmi i tym ile zarabiasz. Nie zapomnij, skąd pochodzisz, zarobiłeś taką kasę, bo ja złapałem kontuzję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.