5 marca 2016 roku miało dojść do walki Rafaela dos Anjosa z Conorem McGregorem na szczycie wagi lekkiej. Jednakże na 2 tygodnie przed galą UFC 196 Brazylijczyk złamał stopę i musiał wycofać się z tego pojedynku. Miejsce ”RDA” zajął Nate Diaz, który kilka dni później zszokował w Las Vegas i rozprawił się z ”Notoriousem” w 2 rundzie. Do ponownego zestawienia dos Anjosa z McGregorem nigdy nie doszło, ale być może Conor odpowie na ostatnie zaczepki tego pierwszego w mediach społecznościowych i w końcu zobaczymy obu panów w oktagonie.

Zróbmy to. Szukasz walki? Czekam. 155,165 czy 170 funtów nie ma znaczenia, zawsze jestem w grze. Jeb** sportową emeryturę.

Czy naprawdę Conor McGregor na dobre skończył ze sportem? Na początku czerwca dał on do zrozumienia jasno, że dalsza gra po prostu go nie ekscytuje, a czekanie i trenowanie nie idą ze sobą w parze. Co ciekawe były mistrz miał zaproponował walkę z innym legendarnym Brazylijczykiem — Andersonem Silvą, jednak matchmakerzy UFC szybko zgasili pomysł McGregora. Tym samym stwierdził on, że jeżeli chcą kierować jego dalszą karierą i psuć mu plany, to nie zamierza się dalej nikogo słuchać i odchodzi w cień.

Z drugiej strony Rafael obecnie znajduje się pod pasmem porażek, co prawda nie przegrywał on przez nokauty, ale zarówno Michael Chiesa, jak i Leon Edwards poradzili sobie z jego osobą bez trudów na pełnym dystansie. Wiele fanów po styczniowym pojedynku otwarcie mówiło, że dos Anjos powinien zakończyć swoją przygodę, ale ten w ostatnim czasie na Twitterze jest ciągle aktywny i komentuje posty innych zawodników. Dodajmy, że przed zawodnikiem Kings MMA pozostała ostatnia walka w kontrakcie dla amerykańskiego giganta i na razie nie wiadomo, czy prezydent UFC — Dana White będzie chciał przedłużyć umowę Brazylijczyka. Poniżej znajduje się jego komentarz do postu Nate’a Diaza, w którym Amerykanin skrytykował zestawienie Kamaru Usmana z Gilbertem Burnsem. W głównej mierze odniósł się on do braku szumu medialnego wokół tego starcia mistrzowskiego oraz wyśmiał zarobki obu zawodników.

Nate Diaz — przestań chwalić się pieniędzmi i tym ile zarabiasz. Nie zapomnij, skąd pochodzisz, zarobiłeś taką kasę, bo ja złapałem kontuzję.

13 KOMENTARZE

 1. Rafix ma wkurwa, to tak jakby dzwonili do mnie z radio zet z wygraną 500 tys ziko, a ja spałem po nocce w fabryce mrożonek

 2. conor nie za bardzo „looking for a fight” w końcu niedawno przeszedł na emeryturę i zajął się hodowlą jedwabników.

 3. […] jedno z lepszych zestawień dla jednego i drugiego.

  Dla jednego na pewno, ale dla Krula? Tylko superfajty w Vegas wchodzą w grę, a RDA nie pasuje nijak do tej formuły. :fjedzia:

 4. Dla jednego na pewno, ale dla Krula? Tylko superfajty w Vegas wchodzą w grę, a RDA nie pasuje nijak do tej formuły. :fjedzia:

  Dlaczego? przez jakąś tam historię z Conorem i raczej wysoką rozpoznawalność RDA byłby mega dobrym kandydatem

 5. Dlaczego? przez jakąś tam historię z Conorem i raczej wysoką rozpoznawalność RDA byłby mega dobrym kandydatem

  Aktualnie RDA, myślę ze nie nakrecil by juz takich cyferek jak w czasie jak wjezdzał w cowboya middlami na flaki

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.