Tom Aspinall wskazał nazwisko swojego kolejnego rywala, z którym chciałby zmierzyć się w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Po wygranej z Sergeyem Spivakiem na UFC Vegas 36, Anglik teraz chciałby zawalczyć z weteranem klatek MMA, Blagoyem Ivanovem.

Aspinall na minionej gali UFC zdobył czwartą wygraną w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Na 4 walki zdobył 3 bonusy za najlepsze występy na gali. Po walce ze Spivakiem na konferencji prasowej gali zawodnik wypowiedział się na temat swoich dalszych planów.

Muszę zdobyć doświadczenie zanim będę bił się z czołówką. Nie jestem na ten moment na nich gotowy. To nie znaczy, że nie jestem pewny siebie. To wcale nie oznacza, że nie mam pewności siebie. To oznacza, że jestem bardzo pewny siebie, ale wiem też, że muszę być gotowy na walki z najlepszymi. Nie zamierzam się śpieszyć, dopiero skończyłem 28 lat. Przede mną jeszcze 10 lat kariery i niech ludzie lepiej się do mnie przyzwyczajają, bo nigdzie się nie wybieram.

Aspinall wskazał konkretnego zawodnika na swojego następnego rywala.

Chcę bić się z kimś z rankingu. Wiem, że Segey był w rankingu. Chcę się bić z rywalami, którzy są na podobnej pozycji do mojej. Wierzę w to, że trzeba zasłużyć na walkę o pas mistrzowski. Nie sądzę, że sława powinna popchnąć kogoś do walki o tytuł. Chcę bić się z kimś kto jest wyżej ode mnie. Jeden z dziennikarzy przed chwilą wspomniał o Blagoyu Ivanovie – bardzo chciałbym tej walki. To wytrzymały gość, mam dla niego duży szacunek, walczy od wielu lat i jest bardzo twardy. Chcę zobaczyć jak moja siła uderzenia i szybkość będzie wyglądała w walce z takim rywalem.

Aspinall (11-2 MMA) przed walką na UFC Vegas 36 zajmował 13. miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC. Jego potencjalny rywal, Ivanov, jest na 12. pozycji w zestawieniu. Anglik wszystkie swoje walki w oktagonie UFC zdobywał przez skończenia przed czasem, a jego bilans walk wynosi 4-0. W swojej karierze mierzył się z m.in. Andreiem Arlovskim czy Jakiem Collierem. Do pojedynków w klatce przygotowuje się w Team Kaobon, gdzie trenuje m.in. Darren Till.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

bassline9

BAMMA
Welterweight

898 komentarzy 1,806 polubień

No i powodzenia Tomek.

Odpowiedz 3 polubień

Arczi1990

Jungle Fight
Heavyweight

423 komentarzy 592 polubień

Właśnie spotkałem go w kibelku na lotnisku. Kawał chłopa. Kazał pozdrowić Cohones ::snoopd::

Odpowiedz 1 Like

kaczka94

Moderator

1,227 komentarzy 2,474 polubień

Racja Ivanov twardy skurczybyk, który przyjmował nawet luje od Lewisa. Jedynie może liczyć na decyzję.

Odpowiedz 1 Like

SigisMundis

BAMMA
Heavyweight

1,097 komentarzy 1,902 polubień

Racja Ivanov twardy skurczybyk, który przyjmował nawet luje od Lewisa. Jedynie może liczyć na decyzję.

Trzy rundy w klatce z Blagoyem to powinno być dobre doświadczenie dla Aspinalla.

Odpowiedz polub

Patrosixxx

Shark Fights
Light Heavyweight

1,318 komentarzy 1,372 polubień

Wiedzialem, ze Aspinall to wygrac. Brawo Tom

Odpowiedz polub