Jak poinformował na swoim profilu na Instagramie Piotr Niedzielski (14-4), już 22 grudnia wejdzie on po raz kolejny w tym roku do klatki. Przeciwnikiem „Niedzieli” będzie Alexander Shabliy (18-3), a starcie będzie głównym pojedynkiem tego wydarzenia.

Gala PRO FC, na której Niedzielski zawalczy z Shabliym odbędzie się już 22 grudnia w rosyjskim mieście Rostow nad Donem.

Dla Polaka będzie to już czwarty występ w 2019 roku. W poprzednich starciach decyzjami sędziów pokonał Aleksandra Gorshechnika i Uellitona Silvę, ciosami przed czasem natomiast skończył Ricardasa Vaicysa. Wcześniej Niedzielski pokonywał Mateusza Strzelczyka, Mateusza Zawadzkiego czy Sauliusa Buciusa. Aktualnie „Niedziela” kontynuuje serię sześciu zwycięstw z rzędu.

Rosjanin w ostatniej walce pokonał decyzją sędziów doświadczonego Adriano Martinsa, byłego zawodnika organizacji UFC. Shabliy w swojej karierze pokonywał również między innymi Miroslava Strbaka, Gleristonego Santosa czy Haotiana Wu. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat Rosjanin zwyciężył dziesięć pojedynków i przegrał tylko jedno starcie – z Eduardem Vartanyanem na ACB 49, niejednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź również:
-> Pierwsza walka Mameda Khalidova w organizacji KSW (WIDEO)
-> Joanna Jędrzejczyk: „Chcę być BMF kobiecego MMA”
-> Floyd Mayweather zapowiedział współpracę z UFC

A post shared by (@niedziela155) on

Zobacz walkę przeciwnika Piotra Niedzielskiego, w której znokautował Miroslava Strbaka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.