Joanna Jędrzejczyk BMF

Joanna Jędrzejczyk (16-3) bacznie obserwowała bój o miano BMF pomiędzy Natem Diazem a Jorge Masvidalem na UFC 244. Polka uważa, że w przyszłości sama chciałaby dostać szansę i zmierzyć się o to trofeum w dywizji kobiet. Co by nie mówić Joanna w swojej karierze pięciokrotnie broniła pasa wagi słomkowej, w dodatku starała się zdobyć mistrzostwo 125 funtów. Na konferencjach i ważeniach potrafi zrobić sporo szumu medialnego, dlatego kto wie, czy nie dostanie w przyszłości okazji na nowe wyróżnienie.

Ludzie mówią, że jestem brutalna i uwielbiam przemoc. Jorge został właśnie największym skur@#$%^&*. Też chcę tego pasa w dywizji kobiet.

Oczywiście, że inne dziewczyny mogą dostać taką okazję, ale nie ma tutaj nikogo pokroju Rondy Rousey czy mnie.

Ludzie mogą wątpić we mnie i będą to robić nadal, ale pokażcie mi tak czystą i ustawioną zawodniczkę jak ja w całym UFC i innych organizacjach. Zgodzę się, że Amanda jest najlepszą dziewczyną w historii. Ronda Rousey miała 6 obron, ja 5. Rose ile? Jedna obrona? Jessica w ogóle nie utrzymała mistrzostwa.

Na chwilę obecną Polka jest najprawdopodobniej przymierzana do mistrzyni Weili Zhang. Obie panie zgodziły się na ten pojedynek w mediach społecznościowych. W dodatku prezydent UFC – Dana White stwierdził, że to świetny pomysł. W najbliższym czasie z pewnością poznamy kolejną rywalkę naszej rodaczki, najprawdopodobniej do końca roku kroki Jędrzejczyk na przyszłość będą nam znane.

WARTO ZOBACZYĆ: Joanna Jędrzejczyk opowiada o problemach w życiu prywatnym i rozstaniu się z narzeczonym.

47 KOMENTARZE

 1. Możliwe Aśka że byś walczyła o ten pas. Wątpliwość sieje tylko te kotrowersyjne klepanie. Czy wtedy klepałaś naprawde czy to tylko złudzenie. Jak klepałas to zapomnij o takim pasie. Prawdziwy BMF jak np: Masvidal, diaz, bisping, khabib, jon jones, nigdy w życiu by nie odklepał.

 2. Ludzie mówią, że jestem brutalna i uwielbiam przemoc. Jorge został właśnie największym skur@#$%^&*. Też chcę tego pasa w dywizji kobiet.

  Ale w dywizji kobiet osoba posiadająca taki pas chyba powinna być nazywana największą skurwycórką :zakręcony:

 3. Ale w dywizji kobiet osoba posiadająca taki pas chyba powinna być nazywana największą skurwycórką :zakręcony:

  Najwiekszą suką

 4. Rose ile? Jedna obrona? Jessica w ogóle nie utrzymała mistrzostwa.

  nie ma tutaj nikogo pokroju Rondy Rousey czy mnie

  No widzisz, jesteś taka superancka, że teraz nie masz przeciwniczki w walce o ten pas

  Dana, zamów więc pas i jej daj bez walki.

 5. Ale w dywizji kobiet osoba posiadająca taki pas chyba powinna być nazywana największą skurwycórką :zakręcony:

  Ani jedno

  Najwiekszą suką

  Ani drugie! Matkojebcą może zostać tylko osobnik płci męskiej

 6. I po chuj lamusie adminlu jebany usuwasz moje komentarze??? Bo wyzywam użytkowników??? A jak omi wyzywają zawodników mma tk nic z tym nie robisz???. Żenada poziom zakompleksionych nieudaczników.

  It is sucks

 7. Asia chyba sprawdza, czy takie coś się sprzeda, do tanga trzeba dwojga, kto miałby być przeciwniczką?

  Rose :lesnarhappy:

 8. Asia chyba sprawdza, czy takie coś się sprzeda, do tanga trzeba dwojga, kto miałby być przeciwniczką?

  ale jak ma się sprzedać, skoro na wstępie powiedziała, że nikt nie zasluguje 😕

 9. Jak Asia chce być mieć taki pas to przecież wystarczy pokonać horhe. Zasady są proste. Kto wygrywa ten ma pas.

 10. Jak Asia chce być mieć taki pas to przecież wystarczy pokonać horhe. Zasady są proste. Kto wygrywa ten ma pas.

  Lepiej nie, bo później pas powędruje do Schevchenko -> następnie Nunes ->  by na końcu wieszczyła go na amen…

 11. nalezy sie jak psu buda, najwieksza madafakerka w tej grze

  :lesnarhappy:

  Raczej jedyna

  ale jak ma się sprzedać, skoro na wstępie powiedziała, że nikt nie zasluguje 😕

  Zawsze tylko Asia zasługuje nie było by nawet TSów gdyby nie ona.

 12. taka z niej madafakerka, że ostatnio skończyla kogoś 5 lat temu… Zestawić z Amanda, niech ma trzeci pas, poźniej 4 od cehudo

 13. kto miałby być przeciwniczką?

  Amanda Nunes / Valentina Shevchenko. Jasne przecież że ona czaruje z tym pasem bo zdaje sobie sprawę że innego może już nie mieć przed przejściem na emeryturę. W 125 pasa mieć nie będzie. W 115 wcale nie jest pewne ze odzyska. Więc kombinuje dziewczyna jak koń pod górę. 😉

 14. I po chuj lamusie adminlu jebany usuwasz moje komentarze??? Bo wyzywam użytkowników??? A jak omi wyzywają zawodników mma tk nic z tym nie robisz???. Żenada poziom zakompleksionych nieudaczników.

  It is sucks

  :juanlaugh:

  Nie dało ci do myślenia usunięcie komentarzy? Pomyśl jeszcze raz.

  JJ nie pasuje do tego tytułu. Nie jest takim BMF z prawdziwego zdarzenia jak Nate czy Jorge, a tylko ma taką (trochę zmyśloną) kreację medialną.

 15. Amanda Nunes / Valentina Shevchenko. Jasne przecież że ona czaruje z tym pasem bo zdaje sobie sprawę że innego może już nie mieć przed przejściem na emeryturę. W 125 pasa mieć nie będzie. W 115 wcale nie jest pewne ze odzyska. Więc kombinuje dziewczyna jak koń pod górę. 😉

  Wiesz co jebnąłbym tu elaborat o żeńskim mma o Szewczenko czy Nunes, Cyborgu czy Rousey jak również Asi. Ale w skrócie, sportowo to spełnić się należy poza mma , tak jak Rousey, Aśka, czy Szewczenko czy Harrison, a do UFC idzie się dla pieniędzy. Podejrzewam, że walki o pas już na tym etapie nie gwarantują największych pieniędzy, czego przykładem jest pojedynek Masvidal/Diaz. Asia próbuje rozkręcić coś co się w żeńskiej wersji nie uda, bo to inne klimaty. Co do samych zawodniczek, czołówka jest zdominowana (Nunes, Rousey, Cyborg, Szewczenko, Namajunas, Andrade) przez zawodniczki które nigdy de facto nie zrehabilitowały się po swoich porażkach, ba nawet niektóre nie próbowały (Nunes, cough cough, czy Cyborg).  Nie ma tam żadnych BMF, a jeśli chodzi  o kreacje medialne, to Asia czy Rousey najbliżej.

 16. Ale w dywizji kobiet osoba posiadająca taki pas chyba powinna być nazywana największą skurwycórką :zakręcony:

  moze  fatherfucker ?  :tellmemore:

 17. Niech ona w końcu zdecyduje się, czy chce być bogiewoman, czy świętą Joanną od łóżek w szpitalach. Raz pierdoli o przyjemności z zadawania bólu innym osobom, a za chwilę sapie, że ludzie nie pamiętają o jej niesieniu dobra potrzebującym i umierającym.

 18. Niech ona w końcu zdecyduje się, czy chce być bogiewoman, czy świętą Joanną od łóżek w szpitalach. Raz pierdoli o przyjemności z zadawania bólu innym osobom, a za chwilę sapie, że ludzie nie pamiętają o jej niesieniu dobra potrzebującym i umierającym.

  Dla hamburgerow jest boogiwoomen – oni lubią postacie w stylu MCgrzegorza (chociaż u kobiet ważniejsza od trasztoku jest dobra pupa i cycki)

  My Polacy, jako naród romantycznych gamoni cenimy: szacunek, bezinteresowną pomoc i kodeks samuraja – więc w wywiadach dla polskich mediów JJ to nasza słodka Asia patronka cierpiących.

 19. Miałem ją w śledzonych na instagramie – ale jak na Bali wyjechała to kompletnie odbiło i zaspamowała zdjęciami..  Jako że dla mnie jest kompletnie nie pociągająca a sportowych zdjęć brak – wywaliłem z obserwowanych na rzecz Matudy. I teraz nie boję się wchodzić na instagram…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.