Organizacja WOTORE, która zrzesza zawodników walczących na gołe pięści poinformowała o swoich nowych nabytkach. W drugiej edycji turnieju zobaczymy – Piotra Łapucia oraz Michała Bańbułę – doświadczonych stójkowiczów.

Piotr Łapuć

Wiek: 40 lat
Waga: 91 kilogramów
Wzrost: 181 centymetrów

Piotr Łapuć to przedstawiciel tarnowskiej sekcji boksu tajskiego „Thai Gym”. Ma na koncie liczne występy i walczy w bardzo wielu federacjach. To najbardziej doświadczony uczestnik turnieju, dysponujący silnym ciosem i mocnym charakterem. Piotr daje widowiskowe pojedynki, a w swojej karierze nigdy nie został znokautowany, co świadczy o jego dużej odporności i woli walki. To są z pewnością walory dające gwarancje dobrego widowiska.

Michał Bańbuła

Wiek: 39
Waga: 102
Wzrost: 183

Bańbuła to kolejny mocny i doświadczony zawodnik. Jego największym atutem jest doświadczenie na ringach bokserskich na których stoczył ponad 50 walk. Nie jest to jednak zawodnik jednej płaszczyzny. Michał od lat trenuje BJJ w sosnowieckim Gracie Barra i dąbrowskim Rio Grappling pod okiem takich postaci jak Maciej Polok czy Rafał Balicki. Już wkrótce przekonamy się co zaprezentuje ten wszechstronny wojownik.

Tym samym Piotr oraz Michał dołączyli do reszty uczestników drugiego turnieju. Zachęcamy do sprawdzenia wcześniejszych ogłoszeń:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.