Otwarta arena, gołe pięści, brak limitu czasowego oraz kategorii wagowych – to warunki, które muszą zaakceptować zawodnicy WOTORE. Druga gala odbędzie się 23 maja a organizacja dostała całą masę zgłoszeń wojowników chcących spróbować swoich sił w brutalnych walkach na gołe pięści. Wczoraj pokazaliśmy sylwetki dwóch pierwszych zawodników turnieju, a dziś prezentujemy kolejną parę:

Kamil Stolecki

Wiek: 24
Waga: 88
Wzrost: 179
Styl bazowy: MMA

Kolejny zawodnik ze Śląska, skąd wywodzą się twarde charaktery. Młody i ambitny wojownik, rozpoczynający swoją karierę od boksu, a dziś radzący sobie także świetnie w parterze. Swoją szybkość, zwinność a także wytrzymałość pokazał w telewizyjnym programie Ninja Warrior Polska. Czy te atrybuty będą na tyle mocne, aby walczyć i zwyciężać w formule na gołe pięści bez kategorii wagowych? Przekonamy się już niebawem!

Damian Bury

Wiek: 28
Waga: 125
Wzrost: 200
Styl bazowy: MMA

Solidny zawodnik, którego niewątpliwym atutem są warunki fizyczne. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 16 lat. Łokcie, uderzenia głową, ostre wymiany – to coś, w czym czuje się świetnie. Pod okiem trenerów Daniela Płonki i Piotra Hałonia, pracuje nad każdą płaszczyzną potrzebną, aby efektywnie i efektownie toczyć swoje walki.

Wszystkich fanów WOTORE zachęcamy do przesłuchania wywiadu Maciejem Browarskim, który jest jednym z organizatorów walk na gołe pięści. Maciej tłumaczy w nim nowe reguły wchodzące w życie wraz z drugą galą, przybliża sylwetki uczestników oraz wspomina o czekających nas atrakcjach.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.