Otwarta arena, gołe pięści, brak limitu czasowego oraz kategorii wagowych – to warunki, które muszą zaakceptować zawodnicy WOTORE. Druga gala odbędzie się 23 maja a organizacja dostała całą masę zgłoszeń wojowników chcących spróbować swoich sił w brutalnych walkach na gołe pięści. Dziś przedstawiamy sylwetki dwóch pierwszych zawodników turnieju:

Szymon Nowowiejski

Wiek: 28 lat
Waga: 115 kg
Wzrost: 191 cm

Reprezentant Tych, który swoje aspiracje do Wotore zgłaszał już przy I edycji. Wtedy jednak wypadek motocyklowy pokrzyżował jego plany. Wyzdrowiał, podniósł się po tym upadku, co daje samo w sobie świadectwo charakteru. Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem m.in. trenera Gabriela Skiby. Reprezentuje Bastion Tychy, kickboksing Tychy oraz Tiger MT

Eric Olsen

Wiek: 37 lat
Wzrost: 192 cm
Waga: 98 kg

Eric jest wszechstronnym zawodnikiem, który w swojej karierze stoczył 87 walk w różnych formułach. Trenuje i podróżuje po całym świecie, jest także aktywnym zawodnikiem walk na gole pięści. Bił się w Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii i innych rejonach świata. Jak sam o sobie pisze, podejmuje wyzwanie gdziekolwiek i z kimkolwiek, bez względu na zasady i kategorie wagowe. Jest kolegą treningowym znanego w Polsce „Psychopaty” Vaso Bakocevica.

Wszystkich fanów WOTORE zachęcamy do przesłuchania wywiadu Maciejem Browarskim, który jest jednym z organizatorów walk na gołe pięści. Maciej tłumaczy w nim nowe reguły wchodzące w życie wraz z drugą galą, przybliża sylwetki uczestników oraz wspomina o czekających nas atrakcjach.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.