Otwarta arena, gołe pięści, brak limitu czasowego oraz kategorii wagowych – to warunki, które muszą zaakceptować zawodnicy WOTORE. Druga gala odbędzie się 23 maja a organizacja dostała całą masę zgłoszeń wojowników chcących spróbować swoich sił w brutalnych walkach na gołe pięści. Dziś przedstawiamy sylwetki dwóch pierwszych zawodników turnieju:

Szymon Nowowiejski

Wiek: 28 lat
Waga: 115 kg
Wzrost: 191 cm

Reprezentant Tych, który swoje aspiracje do Wotore zgłaszał już przy I edycji. Wtedy jednak wypadek motocyklowy pokrzyżował jego plany. Wyzdrowiał, podniósł się po tym upadku, co daje samo w sobie świadectwo charakteru. Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem m.in. trenera Gabriela Skiby. Reprezentuje Bastion Tychy, kickboksing Tychy oraz Tiger MT

Eric Olsen

Wiek: 37 lat
Wzrost: 192 cm
Waga: 98 kg

Eric jest wszechstronnym zawodnikiem, który w swojej karierze stoczył 87 walk w różnych formułach. Trenuje i podróżuje po całym świecie, jest także aktywnym zawodnikiem walk na gole pięści. Bił się w Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii i innych rejonach świata. Jak sam o sobie pisze, podejmuje wyzwanie gdziekolwiek i z kimkolwiek, bez względu na zasady i kategorie wagowe. Jest kolegą treningowym znanego w Polsce „Psychopaty” Vaso Bakocevica.

Wszystkich fanów WOTORE zachęcamy do przesłuchania wywiadu Maciejem Browarskim, który jest jednym z organizatorów walk na gołe pięści. Maciej tłumaczy w nim nowe reguły wchodzące w życie wraz z drugą galą, przybliża sylwetki uczestników oraz wspomina o czekających nas atrakcjach.

25 KOMENTARZE

 1. A styl bazowy, to jaki mają Panowie?

  Szymon – Wędkarstwo

  Kojarzyłem go własnie z tego filmu i przyznam szczerze, dla mnie faworyt. Jak dał rade z Sumem skurwysynem, to tym bardziej ogarnie kilku chamów na gołe piąchy.

 2. Tak, zje cala twoją lewacka rodzinę!

  Z wypchnięć zrezygnowano jak rozumiem?

  Na szczęście zrezygnowano, będzie można obejrzeć teraz.

 3. Na szczęście zrezygnowano, będzie można obejrzeć teraz.

  Potwierdzam, nie ma wypchnięć. Arena też przeszła modyfikacje więc bedzie duuuzo bardziej efektownie. Jak widac, dobór zawodników też gwarantuje niezłe bitki 🙂

 4. O choinka przez chwilę  pomyślałem, że ten drugi to sobota.

  Ten alkohol zwodzi na manowce.

  :lesnarhappy:

 5. Tak, zje cala twoją lewacka rodzinę!

  Z wypchnięć zrezygnowano jak rozumiem?

  Ty jesteś Polakiem? Bo jak nie jesteś, to rozumiem, a jak jesteś to poczytaj jak nasi Dziadkowie witali na tej ziemi klientów z nazistowskimi symbolami i co ci klienci tu wyprawiali. Frajerstwo w gestapowskich mundurach rozbijalo kolbami głowy dziecia, mordowalo i gwalcilo kobiety, etc. Poczytaj sobie o dywizji Dirlewangera chociażby. Mam nadzieję, że jesteś tylko nieukiem I to jedyny powód Twej sraczki. A wydawałes się ogarniętym gosciem być jeszcze parę miesięcy temu. Kurwa, co jest z tym forum.

 6. Ty jesteś Polakiem? Bo jak nie jesteś, to rozumiem, a jak jesteś to poczytaj jak nasi Dziadkowie witali na tej ziemi klientów z nazistowskimi symbolami i co ci klienci tu wyprawiali. Frajerstwo w gestapowskich mundurach rozbijalo kolbami głowy dziecia, mordowalo i gwalcilo kobiety, etc. Poczytaj sobie o dywizji Dirlewangera chociażby. Mam nadzieję, że jesteś tylko nieukiem I to jedyny powód Twej sraczki. A wydawałes się ogarniętym gosciem być jeszcze parę miesięcy temu. Kurwa, co jest z tym forum.

  Gdzie ja gloryfikuje nazistów? Czy na zdjeciu dodanym do tego artykulu widzisz jakies nazistowskie symbole? Bo ja widze łysego, wytatuowanego typa, ktory dla większości ludzi jest "naziolem". To Sobota tez jest naziolem z czarną żoną, bo wygląda jak sobowtór goscia z tego artykulu?

 7. Gdzie ja gloryfikuje nazistów? Czy na zdjeciu dodanym do tego artykulu widzisz jakies nazistowskie symbole? Bo ja widze łysego, wytatuowanego typa, ktory dla większości ludzi jest "naziolem". To Sobota tez jest naziolem z czarną żoną, bo wygląda jak sobowtór goscia z tego artykulu?

  To po co wjezdasz z pseudozabawnym komentarzem jak jesteś nie w temacie w tak drazliwej dla Polaków sprawie? Ja nie wiem czy ten typ jest naziolem czy pedalem, ale wiem że mój 87 letni Dziadek na bank by zareagował na nazistowskie tatuaże, których podobniez ten typ ma wiele, Twój zapewne też. Niech sobie dziabie co chce Ale.nie buja się publicznie z tym w Kraju gdzie każdy metr ziemi jest nasaczony krwią naszych Dziadów.

 8. O choinka przez chwilę  pomyślałem, że ten drugi to sobota.

  Ten alkohol zwodzi na manowce.

  :lesnarhappy:

  Też myślałem, że to Sobota.

  Tylko mi nie pasowało, bo mu nawet była żona garści natłukła.

 9. To po co wjezdasz z pseudozabawnym komentarzem jak jesteś nie w temacie w tak drazliwej dla Polaków sprawie?

  Litości. Nie wiesz, a pieprzysz.

  Ponawiam pytanie, gdzie sa nazistowskie symbole na tym zdjeciu, ze uznales, ze je zobaczylem, rozpoznałem i mi imponują?

 10. Litości. Nie wiesz, a pieprzysz.

  Ponawiam pytanie, gdzie sa nazistowskie symbole na tym zdjeciu, ze uznales, ze je zobaczylem, rozpoznałem i mi imponują?

  Nie ma we mnie litości dla głupoty. Czego nie wiem Twoim zdaniem? Temat był poruszany na fb w grupach o sportach walki. A tak na marginesie ja nie przesądzam czy typ jest durniem z nazistowskimi tatuazami, tylko pietnuję Twoje smieszkowanie z istotnego pytania. Jeśli ma takie tatuaże to nie powinien tu być goszczony i hasju zarabiać. Za wybory trzeba płacić.

 11. Jak dał rade z Sumem skurwysynem, to tym bardziej ogarnie kilku chamów na gołe piąchy.

  Zwłaszcza że to był sum tak zwany olimpijczyk

 12. Czego nie wiem Twoim zdaniem?

  Czy i jak bardzo w temacie drugiej wojny swiatowej jestem. W tym w temacie zbrodni nazistowskich i komunistycznych.

  A tak na marginesie ja nie przesądzam czy typ jest durniem z nazistowskimi tatuazami, tylko pietnuję Twoje smieszkowanie z istotnego pytania.

  Czyli oceniasz ludzi po wygladzie. Typ rzucil z dupy o naziolu, a ty od razu łyknąłeś.

  Brawo :applause:

  Nie ma we mnie litości dla głupoty.

  Jestes dla siebie okrutny, ale słusznie 😉

 13. Nie dość że naziol (ale jakiś udawany skoro czarnego ma w swojej ekipie) no i do tego satanista. Sto procent że gość nie będzie walczył, niech tylko dojdzie to do lokalnego księdza.

 14. Nie dość że naziol (ale jakiś udawany skoro czarnego ma w swojej ekipie) no i do tego satanista. Sto procent że gość nie będzie walczył, niech tylko dojdzie to do lokalnego księdza.

  Do klechy albo Gówna Wyborczego, gorsze wirusy niż korona.

 15. Ciekawe ile te wynalazki Gromda i Wotore pociagną. Jak beda miec 6 edycji to sie zaskocze.

  To się zdziwisz, albo oni cię zaskoczą. Sam siebie nie możesz zaskoczyć czymś, co nie zależy od ciebie.

 16. Czy i jak bardzo w temacie drugiej wojny swiatowej jestem. W tym w temacie zbrodni nazistowskich i komunistycznych.

  Nie umiesz czytać że zrozumieniem, więc kończę zbędna dyskusję, zdrowia.

  Czyli oceniasz ludzi po wygladzie. Typ rzucil z dupy o naziolu, a ty od razu łyknąłeś.

  Brawo :applause:

  Jestes dla siebie okrutny, ale słusznie 😉

 17. Czy i jak bardzo w temacie drugiej wojny swiatowej jestem. W tym w temacie zbrodni nazistowskich i komunistycznych.

  Czyli oceniasz ludzi po wygladzie. Typ rzucil z dupy o naziolu, a ty od razu łyknąłeś.

  Brawo :applause:

  Jestes dla siebie okrutny, ale słusznie 😉

  Niestety nie umiesz czytać ze zrozumieniem co czyni dalsza dyskusję bezcelową.  Życzę zdrowia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.